reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny, wszystkiego najlepszego w Dniu Bożego Narodzenia. Dużo, dużo miłości i radości. Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze. Szczęśliwych rozwiązań w nowym roku oraz masę nowych brzuszków.
Gorące buziaki dziewczyny :)
 
reklama
Millo super miałas pomysł. Mąż zapamięta te święta to końca życia ;-) i podziwiam za wytrwałość bo ja mojemu bym odrazu wypaplala.
 
Wesołych Świąt dziewczyny ! Spełnienia marzeń :* ,

Nas niestety choroba dopadła mieliśmy jechać a zostaliśmy w domu młody temp. 38.5 a ja, już się dziś obudzilam z zawalonym gardłem - not happy :/

Millo - najlepszy prezent jaki mógł dostać pod choinkę :) ! Super

Miłego Świętowania kochane !!

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale Święta..mialobyc tak pieknie a u nas grypa jelitowa.Maly wymiotowal raz dziennie od wtorku,bez piatku,wczoraj zas.. moj maz z pt na sob a ja dzis.. i mam 37,8.
Boje sie teraz o malenstwo;((((
 
Millo lepiej juz?

Jak u Was po swoetach?

U mnie obzarstwa nie ma bo jesc sie nie da...nudnosci i odbijanie nie puszczaja:-( jest troche lepiej ale poszalec dalej nie mozna.A tu tyle pysznosci oczy by jadly...ale sie nie dan

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
Hej,dzis o wiele lepiej ale na noc wzielam ten paracetamol bo sie wystraszylam..naczytalam sie w necie i teraz do prenatalnych sie bede martwic:(

W ktorym tyg poszlyscie na pierwsza wiYte do gina?
 
Do góry