reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Miciur-ka ja swojegoprzez ostatnie dwa miesiące faszerowalam Salfazinem zallecanym w staraniach o chłopca mój ma bardzo wysoki testosteron ale przez długi czas nie umiałam zajść w ciążę bałam się że wina leży po jego stronie a teraz myślę że wiele czynników się na to składa wiem po sobie że te wszystkie preparaty zakwaszajace też uniemożliwiają zajście w ciąże a i mój chłop nie stosował diety ani nie przyjmował żadnych leków jak zobaczył duże tbl cytrynianu wapnia to podziękował a mnie powiedział że on jest zadowolony z synów
 
reklama
Witam się wieczorą porą, ja byłam przeziębiona w tym miesiącu i okazja przepadła. Działamy za dwa tygodnie a teraz czekam na @ i obmyślam taktykę :)

Anga gratulacje, napiszesz o staraniach?Wy celowaliście w 0+12?

katja na pewno wynik nifty bedzie bardzo dobry, tez na Twoim miejscu dla spokoju zrobiłąbym to badanie.

airfix obiecałaś że wrzucisz swoje starania, kiedy można się ich spodziewać ?:)

maran śliczne masz córeczki
 
ajlak dzięki, tak celowalismy0+12 stąd ten 14 odstęp.
Suplementy,dieta a właściwie unikanie zabronionych rzeczy, zakwaszanie sylkiem i to chyba tyle.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aneta rownież cos tam widze i powinno sie udać tego życzę!
Anga gratulacje! Jak twoj maz to wytrzymał? Heh super! Oby na serio udała sie córa. Ja to nie wiem moze z 7 dni maz wytrzyma. A jak długo miałaś diete i suplementy?
Maranatha super masz te córeczki.
Airfix mi tam gorąca kąpiel strasznie przyspieszyła poród ale wiadomo musi byc wszystko gotowe i wtedy działa.
Katja ja tez miałam omdlenia! Zemdlałam na spacerze na świeżym powietrzu. Nagle spadło mi strasznie żelazo. Mogłam iść odrazu a nie czekałam. Miałam wyniki w normie i nagle taki spadek. Dostałam żelazo w tabletkach i odrazu juz było lepiej a tak to ciagle helikopter!
Aleksandra ja jeszcze biorę vitex raz dziennie i moze spróbuje przed owu sudafed podobno wysusza śluz.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurczę miałam strategie zeby bez strategi skoro nie miałam miesiączki a jak juz ja dostałam to stykuje i zaś wymyślam! A ot nowa teoria:
4da1742995efb6bb8013cfa143cc0c75.jpg
u mnie akurat to maz bardzo chcial pierwsze dziecko także obalam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Imama, lekko nie było ale nie mogłam się zdecydować czy 2-3 dni przed czy 0+12 wiec tak odkladalam starania bo jakbym powiedziała o takim odstępie na początku to by się nie zgodził. Dobrze ze się udało za pierwszym razem.
Suplementy 2 miesiące ,dieta tez jakoś tak.




Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anga No pozazdrościć [emoji4] najgorsze jest wlasnie dokładne obliczenie tej owulacji i pozniej plus 12h, łatwo o pomyłkę i bum w sama owulacje sie trafi. Mi to pewnie sie rozregulowało ale zobaczę za pare dni kiedy ta owulacja czy ból bedzie jak przed ciąża


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Imama Mnie trudniej było wyliczyć 2-3 dni przed a po to jakos latwiej bo mam bol owulacyjny bardzo charakterystyczny i sprawdzałam szyjkę.
Millo co ma być to będzie.


Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja po wizycie, mała zostaje na 100% dziewczynką (pokazywała mi doktor te wargi, siuka nie widziałam), waży juz 1,4 kg :-) za 3 tygodnie mam usg trzeciego trymestru. Jest już połozona głowkowo, tak myslałam, bo kopniaki sprzedaje po prawo z 15 cm nad pepkiem, i czkawke na dole czuje.
Lekarka mówiła, że ma wloski i będziemy pleść warkocze :p pewnie do czasu aż jej się wytrą...hehe. Bo synek urodził się z ciemna czuprynką, a potem mu się wytarły.
Brałyście nospe w ciąży? ja dziś wzięlam pierwszy raz, bo troche mnie ciągnęło w okolicy pachiwny a po badaniu szyjki u lekarki troche czuje kłucie, więc mysle ze doraznie raz na jakis czas nie zaszkodzi. Choć ja to się boję wszystkich leków w ciąży :-)

Tynka piękne imie wybraliście, mi wyjątkowo bliskie, bo mój syncio tak się nazywa :-)
Tyle napisałyście ze nie wiem do kogo jeszcze się odnieść :)
Widziałam zdjęcia Waszych córeczek! śliczne dziewczynki.
Majrocia a córcia ma czarne oczka?? mój synek ma takie i licze że Julianka będzie podobna do brata, na tym zdjęciu z usg troche jest :)

Aneta ja tam widze bladziochy i to nawet na pierwszym zdjęciu :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry