reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Przyszlamama87- niebezpieczne przytulanie bylo 19dc. Dzis mój 35 dc. Okresu nadal brak. Z mojej obserwacji to albo owu była 18 albo trafiliśmy w sama owu.:( nie robilam testów owu wiec dokładnie nie wiem.w poprzednichbcyklach była tez z moich obserwacji miedzy 17-18dc.zaraz wstawie zdjecie
 
reklama
test z dziś
 

Załączniki

  • WP_20170703_07_57_10_Pro.jpg
    WP_20170703_07_57_10_Pro.jpg
    505,3 KB · Wyświetleń: 85
@leeleeth moj tez tak czasem palnie jak mlody daje mu w kosć, wtedy glupio komentuje ".. tak i zrob sobie jeszcze jedno dziecko, ze w pracy odpoczywa..." wtedy pukam sie w glowe pokazujac to jemu i mowie"...ze jednak jestes głupi, widzisz jakis problem i zamiast starac sie go rozwiazac wsciekasz sie i niepotrzebnie stwarzasz spiecia miedzy nami..." wiem ze tak nie mysli naprawde.
Moze jego ta sytuacja przerasta sam z dziecmi, ty w szpitalu, twoj tata nie zyje... za duzo jak na niego. Kobiety sa z regóły silniejsze, porozmawiaj z nim jak mowi Majorcia, ale po wszystkim, bo bedziecie sie klocic to pewne, a teraz najmniej tego potrzebujecie.
Najwazniesze ze skurcze wyciszyły sie. :* Trzymaj sie kochana.
@Mikallo to pisz jak tam na wizycie dzis bylo.
@Antonia2016 a ty dzis czasem nie masz połowkowych ?
 
Ana87 widać cień na teście ale faktycznie bardzo słaby jak na ten dzień cyklu, tym bardzie ze mówiłaś ze czułaś dziwny ból 5 dni po współżyciu ja taki właśnie dziwny ból czułam 7 dni po współżyciu a w 9 dniu wyszedł mi cień
 
reklama
Do góry