reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
@Gosica witaj :)
@Imama dzieki za informacje na temat tych tabletek podpytam, bo wczoraj to umierałam normalnie ja nie zwracam nigdy, musze sobie paluchy pchac by cos polecialo, zawsze tak miałam,ale jak ja sie wczoraj czulam zle, to masakra, jak na porzadnym kacu :( maz na mnie patrzyl z politowaniem jak mu dałam porownanie, bo mowil ze marudze ehhh chłopy a wtedy było "...ojej biedna ty..."
a zeby mi mało było, to przed wczoraj wpadłam na znakomity plan, pocwicze sobie cos dla kobiet w ciazy yhy a wczoraj z lozka wstac nie moglam, zakwasy megaaaa, dawno nie cwiczylam i myslalam, ze te cwiczenia dla kobietek w ciazy to lajcik beda, ale ja głupia...
@Majorcia tez mam takiego w rodzinie ze sie chwali, ze on wie jak zrobic "dziurawca" czyli dziewczynke i jak ostatni syn okazal sie płcia męską to mówił, ze mogł wpasc na nocke do mnie ja mysle, ze to zarty co tam chopina wie na temat planowania, udało mu sie spłodzic dwie dziołchy to mysli ,ze proste tylko najlepsze, ze syna nie ma ;) . A moj maz twierdzi tez, że wie co robił i na 100% w srodku chowa sie dziewczynka ;) no ciekawe. I że ostatnio tez wiedział ,ze bedzie chłopak haa jasne instynkt czy co?
@Ana87 no widze sa kreski na jednej chyba ciemniejsza ciut, ale obie z porannego,? mi jakos podejrzanie blade, ja nie chce cie straszyc ja takie miałam w 33dc w biochemicznej, ty juz jestes sporo po owulacji jak pamietam, a jak sie czujesz ? Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze.
 
Ana trzymaj sie dzielnie. Ja z synami nigdy nie wiedziałam co to wymioty.a Ty jak przechodziłaś wcześniejsze ciaze? Moje dzieciątko bylo nie planowane ...wiem przykro mi to mówić ale cieszę sie ze @moze przyjść... Z drugiej strony zastanawiam sie co ze mną nie tak? Juz raz miałam biocheiczna.po niej cala ciąże na luteinie.... Jakie badania powinsm wykonać? Skończyłam 30lat i jeszcze kiedyś chcialabym mieć dziecko
 
Gosica tylko te szyszki są dla męża nie dla Ciebie. Chyba się pomyliłaś czy faktycznie Ty suplementujesz?
Co do statystyk również uważam ze idzie sobie dopomóc. A tak to poprostu jakieś czynniki przeważa i jest dana płeć. Chociaż ostatnio czytam super planowane ciąże ze dziewczyny naprawdę wszystko porobiły a chłopczyk. Także ja osobiście nastawiam się na synka i właśnie nie chce dużej różnicy wieku wiec chcemy działać jak najszybciej
Ana87 mi się one za blade na ten dc wydają ale może faktycznie pozna implantacją. U mnie nie zamartwiajac Cię niestety ale takie blade były i później nastąpiło poronienie. Bardzo niski progesteron miałam. Radzę naprawdę wybrać się na badania krwi- moim zdaniem to mus w Twoim przypadku! Ja robiłam test przed wakacjami i był bladzioszek jak wróciłam był już 6tc i jak zrobiłam test nadal bladzioch i nagle zaczęłam krwawic i zaczęło się poronienie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ana87 ja bym poszla na bete i na usg jak wyjdzie beta pozytynie.. nie ma co bagatelizowac jak to biochemiczna.Mi tez nie ciemnialy kreseczki.Poroniłam w 6t5d..:(
Co do badan to sie niestety nie znam..Ja robilam Tsh i progesteron

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ana kurde wiem co przezywasz miałam to w obydwu ciążach. Wymioty codziennie! Współczuje bardzo, trzymam kciuki aby z dnia na dzień było lepiej.
Mój mąż był pewnien w drugiej ciąży ze napewno córka. Aż dostał lekkiego załamania ze syn bo naprawdę był pewien! Myślałam ze tylko ja to przeżywam ale naprawdę faceci podobno tez tak nie potrafią popuścić i myślą żeby mieć i syna i córkę.
Ana87 nie wiem ale może być tak ze poronisz za pare tyg! To nie ma ze już i to będzie już! Czekasz na @ ale myśle ze to nie biochemiczna bo już za późno na to! Idź na badania beta hcg i progesteron zbadaj koniecznie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Czym Millo się rozni biochemiczna od poronienia? Do którego dc jest biochemiczna? Bo tego do końca nie rozumie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ana co do mojego sąsiada to też tak myślę śmieje się tylko z tego Ale że niektórym się udaje mają całą rodzina wszyscy parki a my tu biedne rozmyślamy
 
reklama
Do góry