reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja bez kawy jak bez krwi [emoji23]
U mnie objawy to brak dużych piersi w zasadzie nic nie urosły [emoji33] oraz mięso wszezzie i w każdej ilości a kebaba uzloce [emoji23]

* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
No ja też już nie mam zbytnio wielkich tych piersi wydaje mi sie że trochę były większe jeszcze tydzień temu. A apetytu nie mam wcale.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tzn dla mnie biust do tej pory był wyznacznikiem ciąży. A my już 7 tydzień! A ja nic, jak nosiłam staniki przed tak i teraz a normalnie z mojego 80D miałam min 80E no a matka karmiąca to 80 F[emoji23] a tu nic...
Jezus ja kebab hamburgery, hotdogi no mogę hurt [emoji7] a normalnie nie mogłam na to patrzeć, zjadłam jak musiałam no w trasie a teraz mnie trzęsie ma kebaba [emoji23]

* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
 
.
Jezus ja kebab hamburgery, hotdogi no mogę hurt [emoji7] a normalnie nie mogłam na to patrzeć, zjadłam jak musiałam no w trasie a teraz mnie trzęsie ma kebaba [emoji23]

* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)

Hehe no ja niechce nic mówić ale miałam tak na chłopaków... Syn ur się 4300 położna się śmiała że na kebabach wychodowany
[emoji23] A i jeszcze jadłam mnóstwo kwaśnego cytryne jak jabłko i kapustę kiszona.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szczypiorkowa nie nie snilas mi się ;-)
U Ciebie wiadomo i bez snów ze bedzie Igor :-)
A ja co do jedzenia to właśnie kiedyś mnie od pizzy odrzucilo co przy synach mogłam jeść tonami. Jedynie mleko teraz na 1 miejscu a nigdy mleka nie piłam bo go nie lubię.
Kawę to odrzucilo i mi choć jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży. Nadal to do mnie nie dociera :-D uwierzę chyba jak zacznę rodzić
 
reklama
@baby_girl masz już dwie córki czy starasz się o druga ? Ja mam syna i córkę i chciałabym starać się o trzecie dziecko, córeczkę przeciągam początek staran. Ale póki co zabieramy się od kwietnia
 
Do góry