reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziewczyny ale 2 mamy mi mówiły że były przygotowane na chłopców (w domu mają po 2jce chłopców właśnie ). I na USG w 12 i 13 tyg pow że chłopcy a na 20stym - DZIOPKA. Jedna mama powiedziała , że ma w domu 3 dziewczynki ,na USG w 12+5 dziewczynka a na 20tyg chłopak jak malowany ....

Ja nie chcę wzbudzać nadzieji ale jednak gdzieś tam za uszami jest głos że może jednak hahaha :D
 
A nie chodzi o Lactacyd plus? Płyn?

Oczywiście, Żr o to chodziło [emoji23][emoji23][emoji23]
Zamulona jakaś jestem, dzięki za kontrole [emoji6]

@gorligorligor hahahah fajne powiedzenie, nie znałam wczesniej, zobaczymy czy u nas sie sprawdzi [emoji6]
Zawsze szanse mam 50/50

@Naomi24 jak będę w domu to siądę przy komp i poszukam. Jeśli znajdę to wkleję linka

@Grabcia123 trzymam kciuki [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Kiedy test?
 
reklama
Grrr dziś dziwoni do mnie znajoma , wieść o ciąży rozeszla się ekspresowo. Ona ma dwóch synów i 3cia core, pyta czy chce ciuszki po chłopcach bo przecież 'no teraz to już mąż musiał stanąć na wysokości zadania i jest w końcu syn'... Odpowiedziałam tylko że póki co płci nie znamy i nie będę jej głowy zawracać żeby dała kokus innemu . Ale ukłucie jednak było :/
 
Do góry