Według metody Jonasa każda kobieta według swojej daty urodzenia ma w miesiącu dni na chłopca i na dziewczynkę. Księżyc co ok 2 i pół dnia przechodzi że znaku żeńskiego na męski....
Ja potrafię obliczać te dni jak sprawdziłam daty poczęcia moich chłopców to zgodność była 100%
To o czym pisze Domi33 (witaj!

) to kalendarzyk polaryzacji, czyli naturalny wybór płci. Metoda Selnas ta nie należy do najtańszych - opracowanie kalendarzyka kosztuje około 400 dolarów. Jest za to dostępna on line.
W skrócie trzeba tak nadawać (nie chce mi się pisać macie info z neta: Jak wiadomo, plemniki zawierają albo chromosom Y i zwane są wówczas męskimi, albo X i nazywa się je żeńskimi. Wyniki badań dr Shouna wykazały, że
plemniki męskie mają ładunek elektryczny naładowany dodatnio,
plemniki żeńskie mają ładunek elektryczny naładowany ujemnie,
komórka jajowa charakteryzuje się zmiennym ładunkiem elektrycznym.
Z tą komórka jajową jest zatem tak, że raz jest ona naładowana ujemnie, a raz dodatnio.Nazywa się to cyklami polaryzacji. Ładunki zmieniają się cyklicznie w ciągu roku. Według badań, co około 70 dni, co oznacza, że przez około 70 dni w roku komórka jajowa ma ładunek ujemny i przyciąga do siebie plemniki męskie, czyli z chromosomem Y (dodatnie), a przez kolejne 70 dni – plemniki żeńskie z chromosomem X (ujemne).
Zwolennicy tej metody twierdzą, że ten cykl ujemny przyciągający plemniki męskie zaowocuje urodzeniem chłopca, a cykl dodatki, poczęciem dziewczynki.
Jeśli liczysz uważnie, zauważysz zapewne, że 70 + 70 = 140. A co z pozostałymi dniami? Twórca metody Selnas uważa, że przez resztę roku komórka jajowa jest neutralna, czyli przyciąga jednocześnie plemniki męskie i żeńskie. Tylko skąd wiedzieć z jakim cyklem mamy akurat do czynienia?
Kalendarz cyklów polaryzacji
Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z metody Selnas do zaplanowania dziecka konkretnej płci, potrzebujesz tak zwanego kalendarza cyklów polaryzacji. Nie ma jednego szablonu, a każdy taki kalendarz musi być przygotowany indywidualnie, w oparciu o dane przyszłej matki takie jak:
data urodzenia,
data pierwszej miesiączki,
data ostatniej miesiączki,
przebieg cyklów miesiączkowych,
grupa krwi.
Z pomocą przychodzą niektóre kliniki, choć metoda nie jest szczególnie popularna w naszym kraju i lepiej szukać wsparcia poza granicami, np. w Wielkiej Brytanii.
No i nie jest to sprawa prosta, bo za przygotowanie kalendarza trzeba zapłacić.
Chyba że mówisz o innej metodzie? : ) chętnie posłuchamy
Edit! Czyli dieta dieta i jeszcze raz jedzenie [emoji6]