reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mi to z tą temp różnie. Dziś zbałamucę M. na wszelki wypadek. Choć moim zdaniem na owu za wcześnie. Ma byc 12/13.09 [emoji16] od 12.09 mam z księżyca córkę wiec ma byc tak, jak księżyc mowi [emoji23][emoji23][emoji23] innego scenariusza nie przewiduje.
 
reklama
@mihasiaaa mam jednego kawalera:) nie wiem czy nie umówić się gdzie indziej na prenatalne aby dziecko nie było za duże.. A Tobie na tych badaniach lekarz powiedział ze będzie córeczka?
Nie, ja dowiedzialam się dopiero teraz w 18 tygodniu, ale moja gin nie zna się na nubach i mowi, ze nie chce zgadywać. Teraz na 95% powiedziała, ze dziewczynka.
 
@mihasiaaa mam jednego kawalera:) nie wiem czy nie umówić się gdzie indziej na prenatalne aby dziecko nie było za duże.. A Tobie na tych badaniach lekarz powiedział ze będzie córeczka?
Chociaż jak odebralismy wyniki usg skolerowane z pappa i wynik byl zupełnie odwrotny niż u synka (mniejsze ryzyko na zd, a wieksze na edwardsa, podobno chłopcy czesciej chorują na zd, a dziewczynki na edwardsa) mój mąż powiedział, ze będzie córeczka ;)
 
@mihasiaaa u ciebie po tym zdj co pokazałaś z usg ostatniego to nie ma watpliwości co do płci. Na 100% będzie dziopka! [emoji177] mam nadzieje, że bedziesz nam sie tu różem chwalić i wysyłać ładne różowo-brokatowe fluidy [emoji177][emoji177][emoji177]
Ślę codziennie dziewczynki :D i życzę każdej z całego serca spełnienia marzeń :*
 
Mam nadzieje ze ja tez pod sercem dziewuszke nosze.
Wogole jka sytuacja pralam dzieci rzeczy i byly tez czerwone spodnie. I co wogole spodnie mi skarpetki niebieskie z bialym napisem zafarbowaly na rozowo. I w zasadzie tylko skarpetki [emoji23]
 
reklama
Do góry