reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama

Dwa+Trzy

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ale cisza na forum :/
@Megi_Meg wracaj :)
@Elenaa znasz plec?
@Dwa+Trzy pewnie się przeniosła na inne forum?
@mis0890 jak tam Zonka?
Jestem, jestem tylko nie mam zbyt radosnych wieści po wizycie i muszę je przetrawić..
Kropka ma 3mm i bijące serducho ale obok ogromny krwiak mocno zagrażający :( Jestem załamana bo sytuacja ma się rozwiązać w ciągu 2 tygodni :( Póki co mogę tylko leżeć i na nic więcej nie mam wpływu :(

mis0890

Rozwiązania
0
Ale cisza na forum :/
@Megi_Meg wracaj :)
@Elenaa znasz plec?
@Dwa+Trzy pewnie się przeniosła na inne forum?
@mis0890 jak tam Zonka?
Zmęczona ciążą i rozrabiającą córką ;) a tak na serio - wszystko dobrze, odpukać w niemalowane, Ż pięknieje, brzuszek rośnie (dzisiaj "napisało" sms, że już nie jest zarodkiem a płodem) zupełnie inaczej niż pierwszej ciąży :) czekamy...nie będę ściemniał, że bez słynnych "szpilek"

Ostatnia edycja:
reklama

Megi_Meg

Rozwiązania
0
Jestem, jestem tylko nie mam zbyt radosnych wieści po wizycie i muszę je przetrawić..
Kropka ma 3mm i bijące serducho ale obok ogromny krwiak mocno zagrażający :( Jestem załamana bo sytuacja ma się rozwiązać w ciągu 2 tygodni :( Póki co mogę tylko leżeć i na nic więcej nie mam wpływu :(
Nic się nie martw ! Moja przyjaciółka miała identyczną sytuacje, nawet w tym samym tyg. Najlepsze jest to, że lekarka z NFZu nie poinformowała jej, o tym, że ma krwiaka i przez chwile myślałyśmy ze zdjęcia USG, że to bliźniaki. Poszła kilka dni pózniej prywatnie, lekarz od razu powiedział, że obok jest krwiak, dał jej leki i miała leżeć. Skończyło się tak, że po 2 tyg nie było śladu krwiaka, a za 2 miesiące będzie tulić córeczkę ;)

Do góry