reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie... Pomyślałam, że się przywitam. Jeszcze nie jestem w trakcie starań, ale wczoraj poinformowałam szefa o swoich planach, więc chyba do tego dojrzewam ;) jestem mamą dwóch chłopców - 2012 i 2014 i za ich czasów byłam mocno aktywna na bb. Jak myslicie- jakie teraz jest moje marzenie i plan na 2021? 🤭😁🥰
 
reklama
Witajcie... Pomyślałam, że się przywitam. Jeszcze nie jestem w trakcie starań, ale wczoraj poinformowałam szefa o swoich planach, więc chyba do tego dojrzewam ;) jestem mamą dwóch chłopców - 2012 i 2014 i za ich czasów byłam mocno aktywna na bb. Jak myslicie- jakie teraz jest moje marzenie i plan na 2021? 🤭😁🥰
witamy, witamy :)
czy przy synkach robilas cos w kierunku rozu???
 
Witajcie... Pomyślałam, że się przywitam. Jeszcze nie jestem w trakcie starań, ale wczoraj poinformowałam szefa o swoich planach, więc chyba do tego dojrzewam ;) jestem mamą dwóch chłopców - 2012 i 2014 i za ich czasów byłam mocno aktywna na bb. Jak myslicie- jakie teraz jest moje marzenie i plan na 2021? 🤭😁🥰
Dziękuję, wszystko dobrze. Leci 26 tydz.
no tak, będę miała jak Ty - trzech muszkieterów 😂 mały bardzo spokojny. Pierwszy syn tez delikatnie dawał o sobie znać co powodowało ze nie raz mnie niezle wystraszył, drugi za to nadrobił. A trzeci najspokojniejszy. Może tez to sie przełoży na charakter jak u starszych.
A co u Ciebie? Jak najmłodszy?
gratuluje zdrowego 3 dzieciatka !!!
 
Z synami miałam tak, że dość szybko zaczęliśmy starania o pierwszego, bo przez zaburzenia cyklu, chorą tarczycę, pcos miałam nie mieć dzieci. I...bach w pierwszym cyklu pozytyw. Z drugim znów szybko zaczęliśmy, bo nie może być przecież łatwo tak jak z pierwszym i...bach w pierwszym cyklu. myślałam, że się już nigdy nie zdecyduję, ale poczułam ogromny instynkt i myślę, że teraz to macierzyństwo byliby kompletnie nowym doświadczeniem w porównaniu do tych wcześniejszych... Mam już 32 lata, chłopcy 6 i 8, więc byłby jeden niemowlak i dwa dzielne Zuchy [emoji3590] Boję się z jednej strony, a z drugiej chciałabym żeby to było JUŻ! Cicho marzę o dziewczynce...ale cicho, bo nie chce zawodu...
 
Ja jutro zaczynam13 tydz. Az nie chce mi sie wierzyć kiedy to przeleciało. Oby cała ciąża tak szybko mijała. Jutro jade na badanie bo centrum krwiodactwa i krwiolecznictwa bo mam przeciwciala obecne w grupie krwi. Bardzo sie boje co tam wyjdzie😥 o prenatalnych poki co lekarz nie wspominał
Z tego co się orientuje to prenatalne musisz zrobić najpóźniej 13t 5 lub do 14 później przeziernosci nie zrobisz dziwię się twojemu lekarzowi szybciutko umawiaj się na prenatalne najwyzej do innego
PS jesteś na czerwcowkach może ?
 
Magic_87 a Tykiedy masz te badania genetyczne?
Jak dzidzia dalej będzie starsza o 3 dni względem OM ( tak jak owu mi wypadała ale wiadomo na tym etapie maleństwa raz szybciej raz wolniej rosną) to 9.12 mam prenatalne jak nie to tydzień później. Chcielismy jeszcze zrobić nifty pro ale to najszybciej w przyszłym tyg i cały czas się zastanawiam czy decydować się na to czy nie
 
Z synami miałam tak, że dość szybko zaczęliśmy starania o pierwszego, bo przez zaburzenia cyklu, chorą tarczycę, pcos miałam nie mieć dzieci. I...bach w pierwszym cyklu pozytyw. Z drugim znów szybko zaczęliśmy, bo nie może być przecież łatwo tak jak z pierwszym i...bach w pierwszym cyklu. myślałam, że się już nigdy nie zdecyduję, ale poczułam ogromny instynkt i myślę, że teraz to macierzyństwo byliby kompletnie nowym doświadczeniem w porównaniu do tych wcześniejszych... Mam już 32 lata, chłopcy 6 i 8, więc byłby jeden niemowlak i dwa dzielne Zuchy [emoji3590] Boję się z jednej strony, a z drugiej chciałabym żeby to było JUŻ! Cicho marzę o dziewczynce...ale cicho, bo nie chce zawodu...
Życzę powodzenia ja też mam 2 urwiskow 8 i 4 latka a teraz jestem w 10tc i czekamy na wieści kto pod moim ❤️ zamieszkał 🥰
 
Jak dzidzia dalej będzie starsza o 3 dni względem OM ( tak jak owu mi wypadała ale wiadomo na tym etapie maleństwa raz szybciej raz wolniej rosną) to 9.12 mam prenatalne jak nie to tydzień później. Chcielismy jeszcze zrobić nifty pro ale to najszybciej w przyszłym tyg i cały czas się zastanawiam czy decydować się na to czy nie
Ja osobiście polecam te testy. Zresztą tez będziesz wiedzieć na pewno kogo masz w brzuszku. Czasami tyle nerwów daje sprawdzanie tego przez lekarza.
 
reklama
Z synami miałam tak, że dość szybko zaczęliśmy starania o pierwszego, bo przez zaburzenia cyklu, chorą tarczycę, pcos miałam nie mieć dzieci. I...bach w pierwszym cyklu pozytyw. Z drugim znów szybko zaczęliśmy, bo nie może być przecież łatwo tak jak z pierwszym i...bach w pierwszym cyklu. myślałam, że się już nigdy nie zdecyduję, ale poczułam ogromny instynkt i myślę, że teraz to macierzyństwo byliby kompletnie nowym doświadczeniem w porównaniu do tych wcześniejszych... Mam już 32 lata, chłopcy 6 i 8, więc byłby jeden niemowlak i dwa dzielne Zuchy [emoji3590] Boję się z jednej strony, a z drugiej chciałabym żeby to było JUŻ! Cicho marzę o dziewczynce...ale cicho, bo nie chce zawodu...
Dobrze Cie rozumiem. To będziemy razem starać się spełniać marzenia ;)
 
Do góry