reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ech, cześć babki :)
Dziś mój 19 dc, 7 dzień po owulacji...
Mam pytanko: czy test Quick Vue faktycznie wykrywa ciążę po 6 dniach od zapłodnienia czy może od zagnieżdżenia? Zrobiłam test dziś i niestety minus :( Smutno mi bardzo, nie czuję też żadnych objawów sugerujących ciążę... Jedynie śluz taki wodnisto-białawy, rozdrażnienie, płaczliwosć (ale to pewnie ze zmeczenia). Przy poprzedniej ciąży juz w 7 dniu po owulacji bolały mnie piersi. Teraz nic... :(
 
Honia 7 dni po owilacji toi nawet beta z krwi nie wyjdzie...zdecydowanie za wczesnie ....jęsli juz to 10 dni po owu można niebieski bobotest zrobic ....ale i to jest wczesnie .
Głowa do góry ...dzisiejszy test nic nie znaczy ...
 
Pyszczku Kinga i dziewczyny mają rację... my bardzo się cieszymy, że tobie się udalo i będziesz mieć nie długo niunie... nie zapominaj że my już mamy swoje dzieciaczki a ty będziesz miała pierwsze... my przechodziłyśmy przez to co ty kilka lat temu... Nie bawem znów nam się uda zajść i to my będziemy tu marudzić... że nas boli tu a szczyka tam i będziemy się z tego śmiać...

A ja dzwoniłam do swojego ginka który kazal mi odstawić Clo i Pregnyl i brać tylko Duphaston od 17 dc... do 28. Kazał się przytulać już od dziś co dwa dni... mierzyć tępkę i się nie obijać:-D:-D:-D:-D dał mi dużo pozytywnych fluidów i pchnoł we mnie nadzieję.... bo to taki mój ginekolog- przyjaciel 2w1. Bardzo go lubię i mocno sobię cenię... Jak ja byłam w ciąży to mogłam do niego zadzwonić nawet o 3 w nocy w niedzelę... zawsze odebrał i zawsze mnie uspokoił a jak bardzo się upierałam to zaraz jechał do gabinetu i czekał na mnie...żeby mnie zbadać.. Ja w ciązy byłam straszna..z każdą pierdołą do niego dzwoniłam..ale oboje jesteśmy zdania że lepiej na zimne dmuchać... taki ten mój ginekolog to skarb :tak::tak::tak::tak:
 
14 minut??? o ludu cudownie- tym bardziej że to pierwszy poród był z tego co widzę na suwaczkach :tak::tak::tak:

zgadzam się 7 dni to za wcześnie:) głowa do góry:tak::tak:
 
Royanna... Ogromne GRATULACJE !!!! :)))
Kochana uwinelas sie niczym 'Inter City";):))
Zdrowka dla Alanka !! :))))



DZiewczynki.. widze ze sie zamieszanie przezemnie zrobillo.. wiec PRZEPRASZAM .. nie pisalam nic w zlym znaczeniu.. bo nie mialam nic takieog na mysli..
Pisalam ze macie sie cieszyc bo to Wasz czas.. !!!! :tak:.. Jedne sie ciesza.. inne maja powody do smutku..
Nam nie bylo dane sie dlugo cieszyc .. widocznie tak musialo byc i juz.. kiedys sie nam to mam nadzieje wynagrodzi.. ;-)
Wiec chyba czas sie przeniesc na watek.. poronienia..
BUZIAKI I POZDRAWIAM WSZYSTKIE !!!
 
Dzastina to fakt że super jest miec takiego wspaniałego ginekologa! ja na swojego też nie narzekam raczej :) a u ciebie który dc.???

Honia spokojnie jeszcze poczekaj! nic straconego! :happy2:
 
reklama
Dzastina to fakt że super jest miec takiego wspaniałego ginekologa! ja na swojego też nie narzekam raczej :) a u ciebie który dc.???

Honia spokojnie jeszcze poczekaj! nic straconego! :happy2:

kochana 4 dc... dopiero.. Cały cykl przede mną... chyba też sobie kupie taką bieliznę... mój M też lubi taki kolor:-):-):-):-) bardzo ładna:tak::tak::tak:
 
Do góry