reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Super tempka, a jaką temp. miałaś przed owulką? Chodzi mi, o to ile wynosił u Ciebie skok temp. w dniu owulacji.Pozdrawiam.
 
U mnie skok temp. niewielki z 36,4- 36,5 do 36,7-36,8.
Przeglądając tabice chińskie- planowania płci w różnych źródłach wychodzą mi inne wyniki. Jak sprawdzalam w eboku to synek mi się sprawdził ale w innych (w internecie) to różnie bywało.Teraz mam miesiac na dziewczynke.A wy sugerujecie sie tym?
k_asia a ty przy starankach próbowałaś wpłynąć na płeć (przytulanka do testu owulac. pozyt.) i jak Ci wychodzi z chińskich.No bo jak taka tempka i brak @ - wszystkie te oznaki wskazuja, że jesteś zafasolkowana.
 
No K_asiu niezwykle obiecująco się zapowiada.
Medio mi według kalendarza chińskiego wychodzi, że jak teraz uda się zafasolkować to znowu będzie syn. Ale co mi tam. Chociaż jakby jednak córcię udało się spreparować to już by był szczyt moich marzeń
 
No Medio mi według kalendarza chińskiego wychodzi, że jak teraz uda się zafasolkować to znowu będzie syn. Ale co mi tam. Chociaż jakby jednak córcię udało się spreparować to już by był szczyt moich marzeń


Dorotko,mam to samo,też w styczniu wychodzi mi synek a od lutego córcia..zobaczymy

Kasiu,a może wybierz się na betę? Bedzisz miała pewność
 
U mnie bedzie dziś jeszce jedno staranko-przytulanko. Ostatnio było dwa dni temu, owulacja mi się przesunęła więc spróbujemy jeszcze raz.
 
Medio no to powodzenia
K_asia betka to niezły pomysł. I będziesz wiedzieć na 100 %
Kasia_2005 wiesz, ze szanse na chłopaka mamy obie identyczną, bo obie okazało się heblowałyśmy przed samym skokiem hihi. Co ma być to będzie (o ile teraz będzie)
 
reklama
Do góry