reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
hej babeczki

mama napewno napiszę :-):-)
tylko u nas narazie cisza.... Zuza to uparta babeczka, musi postawić na swoim, wiec jeszcze chodzimy w dwupaku, w piatek bylam u gin, probowala nałożyć żel rozmiękczajacy szyjkę, ale nic z tego. szyjka zamknieta tzn przepusza 1 palec ale to normalne, skierowana w stronę kręgosłupa, jest daleko i nie szykuje sie do porodu, łożysko II stopien, podobno w super stanie bez większyk oznak starzenia, bardzo wydolne. Więc czekamy .....
ten tydzien to beda prawie same kontrole, KTG, wizyty u lekarza, nie lubię być po terminie :cool:

i na dodatek zgubilam dowód osobisty, nawet nie wiem gdzie :wściekła/y::wściekła/y:, chyba muszę zgłosić na policję, ale nie wiem jak bedzie z przyjeciem do szpitala ...

Missbella bardzo mi przykro, ale kolejny cykl musi byc lepszy

kate GRATULACJE
pierogatka jak u Ciebie

Beatko super zdjęcia :-) i Hania taka słodziutka, napisze Ci pw

pa
 
Tusia hahaha no to widzisz 2w1 i miłe info i Cie obudziła;))

Monico-czekam ;):**\
a pamiętasz jak Ci napisałam gdy dołaczyłam do Was ,że Zuze to charakterne kobietki:)))) to widzisz-Twoja córka juz pokazuje charakter;)
trzymam &&& i czekamy na wieści.
a dowód zgłoś na policję...jak ktoś dokona przestępstwa na "Twoje konto" to bedzie nieciekawie...
a nie wyciągałaś u lekarza???
 
Ostatnia edycja:
Mama mmm... czekoladki pycha
Dupka odstawiłam zaraz jak @ przyszła.

Tusia no równo lecimy z @ i oby koniec cylku dla każdej z nas był taki o jakim marzymy :-)

Gal wiem, że odpoczywasz od nas ale paczuszka w końcu dzisiaj do Ciebie będzie wysłana także oczekuj.

Kingula zrelaksuj się u siostry i szybko wracaj do nas bo będziemy tęsknić
 
mama tylko, że ja myślałam o piciu ziółek nr 3:baffled:

monico z tego, co zauważam ostatnio, to trzecie dzieciaczki są czesto przenoszone, za to rodzą się w błyskawicznym tempie:tak: 3 tyg temu byłam ze znajomą przy porodzie, rodziła 3 dzieciątko i urodziła w... 30 minut;-)a skurcze miała od 37 tyg i rozwarcie 4 cm
 
Bella bardzo proszę :))

Ewcik aaa to jak nr 3 to mogą namieszać...ja bym najpierw piła te na PCO po 2,3 cyklach na usg zobaczyć w jakim stanie sa jajniki a potem pić nr 3 ;)


babeczki czy któraś z Was nie wie na co przeznaczyć 1% podatku???

 
Witam i ja
Macius w przedszkolu a Maksio sie bawi. Ja mam chwile na małą czarną.Z makciulkiem juz dobrze, Bierze oczywiscie leki ale juz uszko nie boli i noce wrocily do normy:)

Mama a Ty do kiedy masz labe? jeszcze tydzien?
Monico - zobaczysz ze lada moment bedziesz miala swoja Córeczke:))))) Torba spakowana?



 
mama no właśnie, dlatego muszę to przemyśleć, bo z drugiej strony czy jest sens robić wielką paczkę ziół na 2-3 cykle?sama nie wiem...
kochana, ja już przeznaczyła 1%, na niepełnosprawnego synka znajomych

czarodziejka, misbella hello:-)

mama a Ty się starasz o córcię czy o synka?:-)
 
Ostatnia edycja:
Czarodziejka tak kochana..jeszcze tydzień:)
jutro jedziemy do Teatru Muzycznego na pchłę Szachrajkę to jakos dzień minie ;))
dziś w domu-zimno u nas strasznie...wicher jak smok!
przyłączę się do Ciebie z kawką bo jeszcze dziś nie piłam;)
 
reklama
Do góry