reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ewcik na wykresie skok jest ale tempka niska tak myślałam, ale liczę na skok taki pożądny w 2 następnych dniach:) robiłam test owu i wyszedł pozytywny co chwilę zerkam czy nie blednie;p;p;p tak jak ostatnio napaliłam się a okazało się że ton bledszy a teraz ładne 2 krechy
 
reklama
Pirahna wiesz przypomnialo mi sie ze jak nadia mial te kolki to kiedys w telewizji babka jedna sie wypowiadala ze puszczana woda z kranu uspokaja dziecko, i jak nadia mial takie napady placzu siedzialam z nia w lazience i puszczalam wode do wanny i zawsze sie tam uspokajała :) tak mi sie teraz przypomnialo moze u ciebie tez troszke pomoze :)
 
Dzien dobry....

za oknem swieci
slonce7_%28www.e-gify.pl%29.gif
i to mocno, a ja...taka smutna. Wstalam rano, zawiozlam core na lotnisko i co...???? cala droge wracalam i beczalam. Teraz czekam az wyladuje w PL i zaraz do niej zadzwonie. W domu pusto:-(, oj jak jak wytrzymam ten m-c???

84 Misia trzymam, trzymam i nie puszczam

MissBella
urodziny26.gif


Neomi &&&&&&&& za wizyte i owulke

Kinga
milego szalenstwa z zakupami, buziaczki

Dziewczynki zaraz nadrobie zaleglosci w czytaniu i pisaniu, ale wczorajszy dzien musialam spedzic z cora.

MILEGO DZIONKA DLA WAS WSZYSTKIE

oto moj wykres Obserwacja cyklu - enpr.pl
 
3b4a9cfda43bad972f6d92f6497c0beb.jpg

Witajcie BabeczKi:)
U nas tez upalnie od rana ale zapowiadaja dzisiaj w stolicy spore burze
t112005.gif

Mama- kawke podano:)
t1902.gif

Piranho jak tam u Was nocka?
patrysiu????
Patrysiak a Ty masz lanie ode mnie zołzo..nie odzywasz sie!!!!
Andziak sliczny brzunek!!!!!!
Merylin ja mam kolezanke na portalu 28 dni ktora w kazdej ciazy zmagala sie z cukrzyca i musiala przestrzegac diety
Miss 100 lat!
 
reklama
Miss wszystkiego naj naj naj i czego sobie tylko zyczysz.
To my dzień po dniu jesteśmy tylko latka nie te same.buu
Tusia oczywiście że planowałam i będe miała trzeciego synka.
Może akurat na tym wątku nie powinnam tego pisać ale ja już nie wierze w żadno planowanie.To jest już gdzieś w górze zapisane i nic tego nie zmieni:tak::tak::tak:
Daria a jestej zadowolona z zakupu?
Andziak ja to mam dobrze z moimi chłopcami jak widzą gdzieś płaczącą i obrażającą sie na rodziców dziewczynkę,to mówią:dobrze że my będziemy mieli chłopca.
Niby takie tylko słówka ale mnie to bardzo wspiera i czuje się bardzo szczęśliwa.Co do imion to Kornelek jest ślicznie szkoda że u mnie w rodzinie jest dwóch.
Pozdrowionka
 
Do góry