reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witam z rana.
Krystianmartin
kawka? :-) Nie zamartwiam sie, daje smutna minke przy moich przemysleniach bo wiesz jak jest. Ale wciaz troszke wierze ze bedzie dobrze. Nadzieja umiera ostatnia heh.
Maggie Czarodziejka Milla dzieki ze we mnie wierzycie ;-)
Dorcia temp nadal wysoko wiec jeszcze sie nie zalamuj, nadzieja jest! &&&&&&
Maran 6 lat temu? Ty ty ty! Zaraz Cie tu publicznie ochrzanie. Dbaj o siebie! Dobrze ze zaznaczylas ze bylas 2 tyg temu bo bym sie wkurzyla :tak: Maja juz bedzie coraz fajniejsza w sensie bardziej rozumna, czas tak szybko leci, wiem po sobie. Wierz mi czasem wolalabym zeby Zuza byla bardziej leniwa a ta taka zywa jak osa, wszedzie jej pelno. Wyobijana jest taka jakby wrocila z wojny, cala w plastrach heh. Eh te dzieci, co my bysmy bez nich zrobily?

Matko dziewczyny kidy zleciał ten rok szkolny? Siedzimy na tym forum a nasze dzieci koncza kolejny rok w przedszkolach i szkolach... starzejemy sie :tak:

Milego dnia!
 
Elmo oczywiście kawka, wiesz wczoraj z tego wszystkiego kupiłam dobre winko i się delektowałam nim a dzisiaj mi jest blee i do tego głowa boli. Ot ja durna. Na wykresie usunęłam tempki z pierwszych dni@ bo mierzyłam innym termometrem i... zreszta nigdy tego nie robiłam. Wyczytałam że cytologię teraz robi się co 3 lata
Antosia, Dorcia równiez czekam z niecierpliwościa trzymając odpowiedniego koloru &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Nie jeszcze się nie pakuję. dzisiaj do fryzjera, jutro na paznokcie, pojutrze nóżki :tak:. Czekam na testy owulacyjne, miałam noic nie brac ale Piranha napisała, zeby nie przestawać się obserwować.
Wiesz tak patrzę na mój wykres i może faktycznie cykl bezowulacyjny?
 
Ciekawe co u Antosi. Dorcia robiła test i zaznaczyła jako negatywny, chociaż tempka się trzyma. U Antosi temp w górę ale nic nie ma o teście. Ale trzymaja nas te kobitki, Oby im się udało
 
No co Ty, czemu bezowulacyjny? Przeciez idzie ladnie do góry. Krystianmartin wykres zawsze wyglada u Ciebie dobrze. Kwestia wstrzelenia sie w odpowiedni dzien :tak:
 
Cześ dziewczyny. Witam z kawka zbożową.
krystian widzę ze przygotowania na wyjazd się zaczynają, fryzjer, paznokcie, nóżki. Mąż nie odejdzie od Ciebie jak Cię zobaczy.
Dorcia, antosia jak tam u Was? Kciuki dalej są.
maran dzięki za całą moc dziewczynkowa, przyjmuje całą:-) Elmo ma racje, żeby ta sytuacja sie więcej nie powtórzyła z ta przerwa na cytologie 6 lat.no no no . Powiem Ci ze mi się marzy histeria mojej córeczki na placu zabaw, haha nieźle nie? A mała z roku na rok będzie z tego wyrastać tylko cierpliwości, wiem że nie zawsze mamay jej dużo ale tylko to na m pozostaje.

elmo tak rok mija za rokiem, a teraz te tygodnie to pewnie będą się wlec i wlec.Jutro wizyta a ten czas do niej wlecze mi się że hej.A mówisz ze u ciebie dalej mdłości. u mnie też sie chyba zaczyna. wczoraj wpadłam do domu zjadłam szczawiówkę a potem myślałam że ja cala oddam. Najgorsze to to ze wczoraj po igraszkach z mężem ok 1 w nocy obudził mnie ból w podbrzuszu, dość mocny. Bolał jak na okres i to tak mocno jak za czasów kiedy byłam jeszcze nastolatka. Przestraszyłam się.Nie wiem czy to przez stosunek czy przez to moje łażenie (nie usiedze na dupie nawet chwilkę)

milla czyli odkładasz starania,tak? chociaz powiem Cie że ja też zaczełam planowac jak mój mały miał kilka miesięcy, przygotowywałam się czytałam itd. a potem zaczełam intensywniej jak miał 4 lata i po pół roku dopiero działania. Więc czasu tez na to wszystko trzeba.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewelin u mnie przez te mdlosci chwilowa abstynencja :-D Dzis nie jest najgorzej ale nie zapeszam, moze przez to ze na zewnątrz chlodniej. Powiem Ci ze muli mnie wiec na jedzenie ochoty brak ale jak juz zglodnieje na maxa to najem sie czegos a potem wiesz jak jest. No nic, licze na to ze szybko przejdzie. Mowisz ze Cie brzuch bolal? Dobrze ze juz jutro wizyta, musialas sie niezle wystraszyc. Powiem Ci ze ja w pierwszej ciazy raz tak zaszalalam z moim ze w szpitalu wyladowałam :zawstydzona/y: plamienia bóle itp. Na szczescie nic sie nie stalo ale jakos to we mnie siedzi i teraz jest strach w nas obojga. Byle do jutra :tak:
Krystianmartin nawet nie mow, nie daj sie chorobie! Zdrowka!
Antosia Dorcia jak tam????
 
Do góry