reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
elmo super ze na wizytce wszystko ok :tak: to najwazniejsze, teraz mozesz spokojnie korzystac z ostatnich miesiecy jakie pozostaly Ci zanim malenstwo sie urodzi, i przede wszystkim sie nie denerwuj :* !!

piranha robilam tesciora, krecha ledwo co, wiec na pewno wczesniej niz w srode nie zanosi sie na owulke :zawstydzona/y: jeszcze sie usg u Nas w poradni popsulo i kurde modle sie zeby do srody naprawili bo doktorka nie bedzie miala jak pobadac co i jak w srodku :-( ale mam nadzieje, ze mimo wszystko uda sie w srode wizyta, jutro sie okaze, czy serwis dojedzie i zdaza zrobic je na czas :/:confused2: fuck . Pozostajemy przy jutrzejszym wieczornym serduszku tak ?

matik przewaznie kochana w granicach 17dc. od marca tak sie podzialo, ze cykle soe wydluzyly i owulacja stala sie jedna wielka zagadka bo nigdy nie wiadomo kiedy nadejdzie. Ale teraz wyszlam jej na przeciw, wytoczylam mocne dziala wiec musi sie udac ! :) zreszta Tobie tez sie uda :*

krystianmartin czekanie na pewno sie powiedzie u Ciebie, zycie niestety czesto testuje Nasza cierpliwosc, ale wierze ze w kazdym wypadku ona sie u Nas oplaci :tak:

daria piekne zdjecia jak zawsze !! Ola w zeszlym roku pierwszy raz wsiadla na rower, alez bylam dumna !! :D

maggie czyli jednak ? a nie chcesz sprobowac jeszcze raz wykonac wymaz ? :/ kurcze, szkoda by bylo, wielka szkoda kochana, ja mocno trzymam za Ciebie &&&& zeby jednak zabieg nie musial sie odbyc.
 
Ostatnia edycja:
:-) cześć!

Elmo :rolleyes2::laugh2: a zaświrowałam trochę z tym suwaczkiem mimo dość wczesnej ciąży,:rofl2: ale lubię patrzeć jak suwaczki zasuwają! :-) wasze też! :-) ciesze się że znowu pyrtaczka zobaczyłaś...ten widok Cię bardzo uspokoja jak rozumiem:laugh2:

:szok: to z brzuszkiem się potwierdza. Ja też mam taki nabrzmiały jakbym wzdęcia miała,a wcale więcej nie jem,ani żadnych zachcianek ciążowych nie mam. :happy: tak jak myszka chcieliśmy na Święta przekazać nowine,:rolleyes: ale nie wiem czy do tego czasu uda się zakamuflować bębenek.

Matik teraz jak wspominam pierwsze dni po owu to wysypało mnie krostkami na połowie twarzy,ni stąd ni zowąd,i samo zeszło. Później głowa mnie bolała,to mówiłam że od wiatru,no i w ogóle typowych objawów nie miałam jak bolące piersi,albo brzuch,więc się kompletnie nie nastawiałam. Dopiero po implantacji zaczął mi się taki niewielki ciążowy śluz i cycki lekko nabrzmiały. :-) udanych obserwacji życzę,każda baba inna. I trzymam kciuki!!!!

Co do bety to ja nie robiłam powtórki po 2 dniach,bo akurat w sobotę wypadło,i nie chciało mi się jechać do głównego czynnego labu.
Zauważyłam jednak że obie z Marchewką robiłyśmy bete "teoretycznie" w 14 dpo,ale ona miała 299 z tego co pamiętam,a ja zaledwie 78. :dry: więc moja to nie bardzo pasuje do 14dpo.

Nuśka :-) heeej babko! :laugh2:podobno na bliźniaki się zamierzasz?! :tak: trzymam mocno kciuki,musi się udać tym razem!! Jeszcze mnie na lipcówkach dogonisz.
 
vviedzma - ja w ciąży z moją Hanią to w 14 dpo miałam bete ponad 700! Tekla (z innego wątku) chyba też jakoś tak robiła i miała 49. Piranha dawała tutaj normy dla 14 dpo i była ona od 40. Z resztą dzwoniła do mnie lekarka z wynikami i to samo mi powiedziała, że norma dla tego dnia cyklu jest od 40. Mnie zaczęło strasznie mulić i ten brzuszek :p jakoś strasznie szybko wychodzi...
 
Marchewka a jesteś pewna że u Ciebie owulka wypadła w 15dc?
Ja właśnie pewności nie mam co do 12dc. Wg normy jaką mi podało lab,to beta była między 1,3 - 14 dniem ciąży. Co w zasadzie oznacza że owu mogłam mieć 12,13,14,15 dc. :happy: ale to dopiero się dowiem jak Młoda/y pokaże co ma między nogami.
 
Daria, WOW, jestem pod wrażeniem, że Daria na rowerze bez bocznych kółek już tak śmiga, przybij jej piątkę ode mnie :-) Colin przeuroczy, rośnie jak na drożdżach, jak zwykle śliczne fotki. Co do rozstępu mięśni prostych brzucha - sprzyjają mu m.in. liczne ciąże więc z każdą kolejną może być faktycznie gorzej. Podobno większe zagrożenie jest dla kobiet o delikatnej budowie ciała - są to zazwyczaj szczupłe, młode dziewczyny, które rodzą duże dzieci z wysoką wagą. Odpowiednimi ćwiczeniami (m.in. na mięśnie skośne brzucha) po ciąży można spowodować, że mięśnie się z powrotem zsuną. Niestety rozciągnięcie kresy białej powoduje często powstanie przepukliny pępkowej, u mnie tak się stało więc czeka mnie operacja ;-), w większości jednak nie dochodzi do przepukliny a rozstęp mięśni często pojawia się w ciąży. Myślę, że jednak nie masz się o co martwić jeśli w leżeniu na plecach napniesz brzuch i nie powstanie taka wypukłość w postaci trójkąta o mocno zaokrąglonym wierzchołku :-)

maggie
, co się dowlecze to nie uciecze, będziesz lepiej przygotowana a z naszymi kciukami szybko się uda.

Matik
, Conceive Plus podobno nie ma wielkiego wpływu na płeć, ma dość wysokie pH ale dodano tam tam m.in. wapń.

Elmo, super wieści, juuuupiii! :-)

Sailor_Moon, witaj i rozgość się! Tak, to ma być zwykła soda oczyszczona czyli wodorowęglan sodu NaHCO3 :tak:

Nuuuśka
, i całe szczęście bo nie będzie zbyt bliski odstęp finałowych od wtorkowych staranek ;-) (na wszelki wypadek zadziałajcie z zabezpieczeniem :-)) a endo sobie jeszcze trochę przytyje, mi się poszczęściło właśnie w nietypowym cyklu, w którym owulka była kilka dni później jak zazwyczaj :-)

vviedźma, super suwaczek!

krystianmartin
, rewelacyjna fotka, śliczne i przystojne te dwa Twoje Szczęścia!
 
reklama
Do góry