reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czarodziejko jak Ty się do tego weźmiesz tak solidnie to tez sie uda.....trzyamam za was wszystkie mocno kciuki i mam nadzieje że jednak załozymy moja listę...... :-):-):-):-D:-D:-D:tak::tak::tak::tak:

Aniu ja bez monitoringu nie bede probowac tylko z... :)
a teraz cos dla relaxu

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=KMxbfF-VYHw"]YouTube - sinfonia de ballenas[/ame]

tylko z glosnikami​
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc dziewczynki :-)
widze ze starania pelna para SUPER!
trzymam kciuki mocno!

Ania jeszcze troszeczke :)
Anufiifi no to w tym miesiacu zebralas spory pakiet informacji!

Mama65 Ingygo to nie jest metoda na 100%, jest zreszta bardzo trudna, bo trzeba dobrze okreslic dzien owulki, trzeba dobrze poznac swoje cialo itd. nie wystarczy tylko wyliczyc standarowo ze owulka wypada 14 dnia.
ja np zaszlam w ciaze 10/11 dzien cyklu - mam synka bo wlasnie wtedy mialam owulacje.

u mnie w tym miesiacu tez pewnie lipa!!
zrobilam test owu 5 dnia i wyszly dwie kreski , potem slabsze a teraz jak powinnam miec owu wychodzi jedna.
bylam u gina, usg nie robil tylko badal mnie i stwierdzil ze mam juz plodny sluz.
w przyszlym miesiacu tez chyba sprobuje pochodzic na monitoring.
my serduchowalismy ostatni raz w srode nad ranem czyli 10/11 dzien.
jutro zrobie jeszcze test owu - bedzie 14 dzien, ciekawe czy cos wyjdzie?

jakies pomysly o co u mnie chodzi?? :sorry:


pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane i jakże wytrwałe staraczki :-D


Medio po córeczce Ani będziemy niecierpliwie wypatrywać pojawienia się Twojego Karolka :-)
U mnie mniej więcej ok. W środę miałam skok ciśnienia na 170/100 myślałam że wyląduję w szpitalu ale na szczęście spadło i już jest w porządku , mam nadzieję że następny skok będę mieć już po porodzie wtedy mogłabym wziąść mocniejsze leki i z głowy . Wczoraj byłam u gina (bez usg) i wydaje się być wszystko na swoim miejscu , kolejną wizytę tym razem z usg mam 20 grudnia .
Pozdrawiam Was wszystkie , podziwiam wsparcie jakiego sobie udzielacie i życzę sukcesów :tak:
Asus dzieki:-).
Och to cisnienie, ja mam zazwyczaj tak 115-70 czasem mniej czasem troche wiecej.
Pozdrawiam serdecznie.:-):-):-)
 
czesc dziewczynki :-)
widze ze starania pelna para SUPER!
trzymam kciuki mocno!

Ania jeszcze troszeczke :)
Anufiifi no to w tym miesiacu zebralas spory pakiet informacji!

Mama65 Ingygo to nie jest metoda na 100%, jest zreszta bardzo trudna, bo trzeba dobrze okreslic dzien owulki, trzeba dobrze poznac swoje cialo itd. nie wystarczy tylko wyliczyc standarowo ze owulka wypada 14 dnia.
ja np zaszlam w ciaze 10/11 dzien cyklu - mam synka bo wlasnie wtedy mialam owulacje.

u mnie w tym miesiacu tez pewnie lipa!!
zrobilam test owu 5 dnia i wyszly dwie kreski , potem slabsze a teraz jak powinnam miec owu wychodzi jedna.
bylam u gina, usg nie robil tylko badal mnie i stwierdzil ze mam juz plodny sluz.
w przyszlym miesiacu tez chyba sprobuje pochodzic na monitoring.
my serduchowalismy ostatni raz w srode nad ranem czyli 10/11 dzien.
jutro zrobie jeszcze test owu - bedzie 14 dzien, ciekawe czy cos wyjdzie?

jakies pomysly o co u mnie chodzi?? :sorry:


pozdrawiam

Kicia chyba wszystko u Ciebie nam powie monitoring bo ja za diabła nie wiem o co chodzi? Sluz tak...testy tak.....ale tak na 90% jeśli gin Ci powiedział że masz już płodny śluz to owulka przed Tobą. Ale melduj systematycznie co tam sie u Ciebie dzieje bo sama jestem ciekawa i za Ciebie tez trzymam mocno kciuki....
 
Ostatnia edycja:
Aniu nie kuś tym że urodzisz jak ktos jeszcze powie ze nie ma metody na planowanie płaci bo jeszcze sie pokuszę o takie stwierdzenie .
Moje drogie , ja mam wrażenie ze nie wszyscy przeczytali ten watek od deski do deski bo wtedy pogadanka na temat czy to działa czy nie nie miała by miejsca ....Ania to juz wyżej wyjasniła wiec nie ma co ...ja dzisiaj znalazłam świetny artykuł na temat planowania płci i jak tylko go znów odnajde to go tu wkleje i mam nadzieje ze to juz zamknie temat czy to planowanie ma sens czy nie .
W kazdym razie Aniu marzy mi sie być na twojej liście i zrobie wszystko co w mojej mocy zeby tak było :)
Wiedze jak Kicia słusznie zauwazyła przez ten i porzednie cykle zdobyłam i tylko pozostaje przełozyc to na praktykę :)

A tu wam wklejam teorie któa mnie dzisiaj rowaliła i jak mamuske kocham ...przysięgam mam dwóch chłopców ale z niej nie korzystałam
otóz brzmi ona tak :"Jest także wiele przesądów związanych z planowaniem płci. Niektóre są związane z fazą księżyca, inne każą przyszłym matkom wykonywać dziwne rytuały, jak np. spanie z siekierą w łóżku – wtedy zapewne urodzi się chłopiec. Pod warunkiem, oczywiście, że siekiera nie pójdzie w ruch, albo przypadkiem nie skrzywdzi jednego z przyszłych rodziców."
no w takie teorie planiwania płci osobiście nie wierze :):):)

Ale dziewczyny ...błagam nie spijcie z siekierkami
 
Ostatnia edycja:
spanie z siekierą w łóżku – wtedy zapewne urodzi się chłopiec. Pod warunkiem, oczywiście, że siekiera nie pójdzie w ruch, albo przypadkiem nie skrzywdzi jednego z przyszłych rodziców."
no w takie teorie planiwania płci osobiście nie wierze :):):)

Ale dziewczyny ...błagam nie spijcie z siekierkami
hahahah:-D:-D:-D:-D:-):-):-):-):-)hahahaha dawno sie tak nie usmiałam. Musze zapytac męża czy przypadkiem przed moimi synkami nie wkładał mi siekiery do łóżka......hahahahahah
A co do zrozumienia tego wszystkie, to:
po pierwsze: jak ktos nie zrozumie że to nie jest żadna gwarancja na 100% ani patent, tylko zwiększanie szans i
po drugie: że wszystko zalezy od precyzyjnego określenia owulki ( w zasadzie 100% daje tylko monitoring i jak widac w Twoim przypadku nie jeden, bo po pierwszym owulka miała być za 2-3 dni, a tu ......pikuś) i nie na testech owulacyjnych bo to takie troche wróżenie.....raz działa raz nie.....

To taki ktos niegdy nie zroumie że to ma sens i działa...., a tym którym sie udało to nie są żadne przypadki tylko statystyka potwierdzająca słusznośc tej metody.
 
Jarzebinka , tak trzymaja się ściany ...my mamy takie z bajki Auta i są fajne , mozna przeklejac jak chcesz zmienic miejsce sama byłam zaskoczona bo nie bardzo wierzyłam ...no zakładam ze to takie :)


Anufifi- dobrze przeczytalam ze macie naklejki na sciane z bajki autka?

Kochana daj mi namiary gdzie kupilas moje dziecko nalogowo oglada te bajkę nosi koszulki z autkami...ma serie samochodzikow z tej bajki..


i ja właśnie myśle o tych naklejkach z tej bajki, juz zamówiłam poduszeczki i boner ( ten pasek tapetowy, samoprzylepny) i ogladałam te naklejki, tylko właśnie mało opini czy faktycznie to sie tak fajnie przykleja, ale jeżeli piszesz anuffi,że sa ok to jeszcze dzis zamawiam :tak::-D:tak:

Czarodziejka, a naklejki sa na Allegro, w dziale, dla dzieci/pokój dziecięcy/dekoracje czy jakos tak :happy: cena od 50 zł nawt do 250 zł za zestaw w zależności od ilości, wielkości autek i innych szczegółów:

Czerwony Kapturek - naklejki Auta - Disney Cars (486973494) - Aukcje internetowe Allegro

Naklejki ścienne CARS, KUBUŚ... Disney Decofun (490550377) - Aukcje internetowe Allegro

Cars - Auta - 3 elementowa ozdoba z pianki (484511197) - Aukcje internetowe Allegro

ja wzięlam takie 3 podusie:

Poduszki Podusie SUPER Poduszka AUTKA 35x35 cm (489265723) - Aukcje internetowe Allegro

i border z numerkiem 1108

http://www.allegro.pl/item488592939_bord_bordy_walt_disney_tapety_pasek_tapeta.html

i za chwilke wybiorę sobie jeszcze naklejki, jak anuffi pisze,że faktycznie sa ok, to zamawiam
 
Ostatnia edycja:
Hahahaha no to teraz i ja zglupialam:-D
Anufifi.. ja z ta siekiera slyszalam ale to odwrotnie.. ze siekiera ma byc po lozkiem i wtedy bedzie dziewczynka.. a siekiera ma za zadanie uciac odrazu siusiaka by byla dziewczynka:-D:-D:-D:-D hahahaah no co to ludzie nie wymysla:-)
Jarzebinka.. to teraz Kacper bedzie mial pokoik jak z bajki;-)
Pozdrawiam dziewczynki i powodzenia:)))))
 
Cześć kobitki:happy:
uff ale sie dzisiaj nasprzątałam, ale to już za mna więc supcioo:-)

co do pewnej osoby a mianowicie Mamy65 chciałabym sie jakoś odnieś do tego posta, a więc uwazam tak jak Anuffi Wy se tu piszczie a my i tak zrobimy swojeee:-):-):-) a na przyszłosc to dobrze by było gdyby wypowiadały się osoby ktore miałay monitoring i wiedza dokładnie co i jak było a nie ze ktos komus mowił, ze moja znajoma, moja kolezanka mowiła.... itd bo oni wszyscy moga poprostu obalać tą metode gdyz im się nieudało i sa rozczarowani a napewno nie wspomna o tym ze to mogła byc owulkaa:crazy:

JEŚLI JESTEŚ OSOBĄ KTÓRA PRZESZŁA MONITORING I W TYM WŁASNIE CYKLU ZASZŁA W CIĄZE A MA INNĄ PŁEĆ NIŻ PLANOWAŁA ( a stosowałaś sie do wszystkich wskazówek) TO JAK NAJBARDZIEJ JESTEM CIEKAWA TAKICH WYPOWIEDZI......


Aniu kochana oj Anika bedzie rządzic:tak: ale to juz wszystko jedno jest Córcia i to jest najwazniejsze :tak::-D

Anuffi słyszałam o tej metodzie :-D:-D:-D ale w zyciu bym jej niewypróbowała:no:
aha podpisuje sie pod Twoim postem że jakby kiedyś dzieciaczek wynalazł to"cudo" Forum to bedzie najkochanszy najcudowniejszy i najdłuzej planowany :tak::-Da imię już też mam Alan.:-);-):tak::-D

buziole dla Was;-):-)
 
reklama
SYLWIA....no to może wsadze to siekierke pod łózko:-D:-D i ubiore męzowi korale ...do tego 3 dni przed owulka i mam córcie murowaną ;-):-D:-);-).

Pozdrawiam was mocno ,
ja podobnie jak Aga dzisiaj sprzatałam wiec padam ...jutro jade do ikei ...musze jakkies nowe gadżety do domu kupic bo dawno nic nie zmieniałam i mnie nosi:tak::-D:-D.


AAA zapomniałam wam powwiedzieć , że wczoraj mój mieśniaczek uratował mnie przed mandatem za brak pasów ...:-D:-D wmówiłam policji ze jestem w ciazy hihihi...miałam akurat przy sobie usg i mu pomachałam przed nosem majac nadzieje ze nie bedzie go wnikliwie oglądać ...no i udało się :-D:-D:-D
 
Do góry