reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ja już po próbie ;-) ale czuję że to jednak było za wcześnie, 11 dzień.
Beatko odezwij się! I gdzie się podziały stałe bywalczynie tego forum? Jakaś zmiana składu? Odezwijcie się bo jakos tu smutno sie zaczyna robić :-(


Indygo, czemu myślisz że zawcześnie miałaś juz owulke?
i kiedy było ostatnie przytulanko?
Widze że też na córunie polujesz, życze powodzenia żeby szybko się udało;-)
 
reklama
Witajcie Kobietki!
Jak widac moje sny nie sa prorocze i bedzie mała mikołajka....ba....tylko kiedy...??
Dzis znów mi się sniła porodówka i że nie mogłam urodzić, no ale w końcu kiedyś wyjśc musi....
Indygo...trzymam kciuki...
Miłego dnia Kobietki...
 
Jarzębinko kochana serdecznie Cię pozdrawiam. Nie nadążam ostatnio was czytać tyle skrobiecie. U mnie czas szybko leci, dużo spraw na głowie. Dziś mam położną, ciekawe co powie. Ostatnio jak byłam i ta uczenica pobierała mi krew i sie później ukłuła i ja musiałam jeszcze raz na wszytskie choroby zakaźne się badać to mój M zabronił mi, by cokolwiek robiły przy mnie uczennice, jeszcze tylko musze zaznaczyć,że przy porodzie nie chcę także.A jak Twój synuś, czeka na Mikołaja:)?
Pozdrawiam grudniowo, buśka.
 
No hej Dziewczynki
Aniu- no ładnie Anika sie zasiedziala..jak nic chce być prezentem pod choinką :) I atrakcją świąt:-D:-D:-D
Ehhh najwaznijesze bys Ty psychicznie dobrze sie czula i nie tracila pogody Ducha :)A jesli chodzi o tego typu sny...sadze ze to normalne...podswiadomie przezywasz to wszystko..a podczas snu ukazują sie nasze obawy , emocje itp
Ale wiesz ze bedzie wszystko ok?:tak::tak::tak:
Zobaczysz!!!!!
Medio- Kochanie ty juz na mecie prawie co....
Boże jak czas leci. Przeciez dopiero co zaszlas w ciąze a juz zaraz Karolek bedzie w Toich ramionach :)
Medio zycze Ci szczesliwego porodu..takiego jakiego chcesz...nawet jesli ma to byc cc. Nie martw sie kochanie.
Buziaki laseczki na ten piekny dzien..,.rowniez dla nieobecnych KObietek :)
 
Jarzębinko kochana serdecznie Cię pozdrawiam. Nie nadążam ostatnio was czytać tyle skrobiecie. .A jak Twój synuś, czeka na Mikołaja:)?
Pozdrawiam grudniowo, buśka.

zrozumiałe,że czasu coraz mniej a pewnie coraz więcej w domku do zrobienia i przygotowania :tak: a z ta uczennica to masakra, brrrrrrrrrrrrrr :szok: a co do Mikołaja, to mały jest jeszcze chyba troszke za mały i nie świadomy tak do końca o co w tym wszystkich chodzi :tak: Boże Narodzenie juz chyba bardiej bedzie przeżywał: choinka, prezenty pod choinką.... ale mocno na to nie czeka bo nie ma świadomości właśnie tego wszystkiego :tak: jedynie tylko ostatnio chyba rysowali w przedskolu listy do Mikołaja i pochwalił się,że on to chciałby dozownik do mydła taki na ścianę :rofl2: nie wiedziałam co mam mu odpowiedzieć ( a poprostu w przedszkolu zamontowali im elektryczny dozownik., podkładaja rączkę i mydełko samo leci na rączkę ), a że on fascynuje sie AGD itp bajerami, to zażyczył sobie takie właśnie cudo :-D mam tylko nadzieję,że nie będzie zawiedziony jak dostanie klocki i puzle :-D

a i faktycznie ja też witam już grudniowo, nie wiem kiedy to zleciało, już grudzien ......... a jeszcze niedawno był urlop i sierpien ..... masakra jak ten czas leci :szok:

miłego :tak:
 
Ja też Was witam dziewczynki :-)

Ja dzisiaj pracuje w domku wiec będę Was na bieżąco podczytywać ....
Czekam na wieści od Ani oczywiście :)
Medio nie dziwie sie zdenerwowania M , ja rozumiem że uczennice musza się uczyć , ale , żeby na kobetach w ciąży?!?!?! to chyba nie bardzo :no::no::no:.

pozdrawiam
 
WITAM DZIEWCZYNKI,

ja jestem po wynikach beta HCG 12,45
tylko niewiem dokonca co to oznacza:eek::sorry:
ide do gina na 15nata z wynikami i wszystko się dowiem:rofl2:
pozdrawiam napisze jak wroce;-):happy:
 
heart.png

No a my juz po spacerku..młody teraz spi.
Dzis u nas pieknie, słonecznie i cieplo......hmm obawiam sie troche ze znowu zaczna sie jakis bakterie wstrętne rozwijac..ehhhh
My sie uodparniamy chodząc z Synkiem do Groty Solnej..moim zdaniem super sprawa!!!! W zeszlym roku chodzil cala jesien i zime i poza lekkim katarkiem nic go nie dopadło wiec i w tym roku zaczelismy chodzic.
Aniu- oj kochanie cos czuje ze jak juz wrocisz to z malutką :)
Agnieszko12- koniecznie daj znac kochanie jak wynik Betki odczytal Lekarz..trzymam kciuki:tak::tak:
Jarzębinko- :-D:-Ddzieci to maja swoje upodobania....nic no musicie kupic dozownik na mydelko :)
calusy kobietki
baletnica.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
WITAM DZIEWCZYNKI,

ja jestem po wynikach beta HCG 12,45
tylko niewiem dokonca co to oznacza:eek::sorry:
ide do gina na 15nata z wynikami i wszystko się dowiem:rofl2:
pozdrawiam napisze jak wroce;-):happy:
Aga normalnie jestem podekscytowana tą betą. Nie wiem co ten wynik oznacza i w którym teraz jestes dniu cyklu bo nie masz suwaczka, ale podejrzałam wykresy koleżanek na 28 dni i tam dziewczynie wyszło w 12 dniu fazy lutealnej ( 25 dzień cyklu, a w 14 miała zapłodnienie IUI) że bety miała 46,49, a na drugi dzień powtórzyła bete i miała91,93.
 
Do góry