reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nuuska kochana dzialajcie skoro owulka przyszla :tak: trzymam kciuki!
Zakrecia czekam na zdjecia corci ;-)
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj tez sie nie fdowiedziałam Noga na noge i nic nie bylo widac W poniedziałek mamy przyjsc
 
Airfix ja nie pozwalam na takie zachowanie na zakupach bo ja nie z tych cierpliwych co to tłumaczą bez przerwy I po tysiac razy, ja przed zakupami mówie jasno, że nic nie kupujemy z zabawek tylko np. jedzenie I nie ulegam bo wiem, ze jak ulegne to sie zacznie... wiec ja daje dzieciom kieszonkowe po 5 e na tydzien I np raz na miesiac biore ja na zakupy gdzie one same decyduja co chca kupic, Ala to wiadomo ciuchy chce zawsze a Maja to czasem pod wpływem Ali tez sukienke czy cos innego z ciuchów, albo chce zabawke, słodyczy nie pozwalam za to kupowac bo ja sama im daje jak jest na to czas - inaczej chciałyby cały czas czekolady itp. Oczywiscie jak sa dziadkowie to pozwalam by im dawali slodycze, ale u nas to rzadko jest - zwykle raz w tygodnu daje im słodycze a tak to czasem tiktaka lub mentosa ;)

Zakrecona &&&&& TY juz pewnie wiesz a MY czekamy na wiesci :)
 
Dziewczyny @ jeszcze nie przylazła, ale jest już plamienie, więc pewnie się jutro rozkręci.nie poddaję się, walczę dalej:-)
Kochane, szukam testów owulacyjnych o czułości 20mlU, wcześniej kupowałam na allegro, ale już ich nie ma.
czy może wiecie,gdzie można kupić???? będę wdzięczna za pomoc, mam w domu z 6szt, a to za mało na następny cykl. pomóżcie......:szok::-D:szok::-D
Zakręcona, cały czas trzymam kciuki&&&&to na pewno dziewczynka, moje też się długo ukrywały:)

u mnie storczyki wszystkie rosną jak szalone, mam je na parapecie od zachodu.mam 11 szt:)


 
Ostatnia edycja:
Na ppoczątku podkurczone nozki i pozycja na budde a później noga na noge
 

Załączniki

  • DSC_1233.jpg
    DSC_1233.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 79
Ostatnia edycja:
reklama
Nuuuśka - &&&& za "złoty strzał"

Zakręcona - szkoda, że Malutka taka wstydliwa. Trzymam &&& za poniedziałkową wizytę :tak:

Vivienka - na razie biegam co drugi dzień po 30-40 minut, ale niestety wieczorami. Rano nie mam szans się zwlec ;-) dla mnie każda minuta o świcie jest na wagę złota :rofl2: Także bardzo Cię podziwiam, że dawałaś radę codziennie rano :tak:udanej podróży!

Wszystkim udanego weekendu! :-)
 
Do góry