reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

cześć dziewczyny :)

kilka dni mnie nie było mam sporo do nadrobienia :zawstydzona/y:

przede wszystkim
Vivienko Beta rośnie = silna ciąża życzę ci z całego serducha by była ona w kolorze niebieskim :)

Małe liski :)
no proszę jaki doktorek :) w takim razie trzymam mocno kciukasy by jego słowa się spełniły i w tym cyklu wam się udało na różowo


Piraniu no to wrzuciłaś listę zakazanych produktów :(
poprzednia wersja troche bardziej mi się podobało, bo mogliśmy jeść majonez , ogórki mężowie od czasu do czasu piwko póki co tyle wyłapałam ehh strasznie monotonna ta dieta ... :(

Airfix
no i ty kochana masz super wiadomości :) cieszę się, ze w końcu ginek na tym swoim sprzęcie wyszukał się dwóch pęcherzyków :) no to co kochana może bliźniaki :p :happy:

Dorcia kiedy twoje najbliższe USG ?

Matik mi też podoba się bardzo ten stół z ikei :) jest na mojej liscie zakupów do nowego M. choć mój mąż niechce o nim nawet słyszeć :) hehe

hmm u mnie po staremu ... ostatnio wciąż mam więcej wątpliwości niby dietę trzymamy, suplementy bierzemy, odstępy od owu też są, ale..... miesiąc sierpień odpuszcze całkowicie z dietą , jedynie co suplementy zostaną i cała reszta czynników .... choć uważam, że najważniejsza jest dieta, ale czas urlopu i z dietowania nici :(

także nie wiem jak to u nas bedzie ogólnie mam jakiegoś dołka musze podleczyć u endo te moje wyniki i wtedy bedziemy znow wracać do diety i całej reszty jednak jak pomyślę, że znow miałąbym chodzić w ciąży w najbardziej goracych miesiach to znow chce odłożyć na kolejne kilka miesięcy więcej wam nie marudzę już mam jakąś niemoc ...

mimo wszystko postaram sie3 byc z wami na bieżąco ....
 
reklama
maran-atha, piękny wykres i mam przeczucie, że się udało :-) Ból w (.)(.) w FL związany jest z tym, że wzrasta progesteron a on powoduje większe gromadzenie wody, również w tkance gruczołowej (.)(.).

Airfix, super wieści, będę Ci z całego serca kibicować :-)

Justi, to są zakazane produkty wymienione przez Tamarę na in-gender, dziś natrafiłam na tą listę Error :-( at Ingender.com ;-)
 
Ostatnia edycja:
małe liski, beta w 10 dpo? Według mnie to za wcześnie bo zarodki zazwyczaj zagnieżdżają się w 9 dpo. Jaka jest wartość bety?
 
Piranhiu wynik jest podany w ten sposób < 0,1 U/l. Sama trochę się zdziwiłam i nawet dopytałam lekarza czy dziś jak zrobię betę będzie wiarygodna, czy nie za wcześnie. Jeśli nie będę w ciąży - skąd u mnie takie wykresy temperatur w cyklach staraniowych (najpierw ładna temperatura dochodząca do 37 stopni a potem spadek jeszcze na kilka dni przed @?). W maju miałam nawet dość wysoki progesteron. W tym cyklu tuż po owu miałam takie objawy jak maran-atha, ból piersi i to całkiem mocny, musiałam zmienić stanik na luźny i sportowy. Popołudniami mam temp około 37,4-37,7, czuję że "płonę" taka jestem ciepła, do tego te upały - objawy raczej wskazują na dobry poziom progesteronu, prawda? Szkoda że nie zrobiłam wczoraj, albo dziś rano progesteronu, bo teraz chyba już nie ma sensu co robić?
 
Małe liski, może to jeszcze za wcześnie? Daj sobie i maleństwu czas
Piraniu, dzięki za listę. No trochę rzeczy z niej jem... przyznaje się bez bicia...
Poza tym wróciłam do swoich starych śniadań czyli mleko + płatki owsiane z żurawiną. Nie dałam rady na samym jogurcie, zwłaszcza, że w pracy nie zawsze mam jak zjeść. Może brak owu w tym cyklu wynikło z tego głodzenia się, bo potrafiłam cały dzień na dwóch jogurtach przelatac:no:
Mam jeszcze pytanie do tego inofolicu, bo tam jest kwas foliowy, a ja mam już 800 ug w B-50, którą łykam dwa razy dziennie. Nie będzie tego za dużo? Inofolic mam przyjmować 2 razy dziennie
 
Byłam dziś na usg nic nie widać , endometrium 11 mm
Od niedzieli nie mam tych zawrotów głowy i mdłości od wczoraj przeszły wiec trochę mnie to zaniepokoiło
Dlatego kazała mi dziś przyjść
Tylko piersi nadal duże i żylaste i pobolewaja ale coś czuje że sie kończy moja ciąża
Dała mi skierowanie na zrobienie HCG jutro i po kilku godzinach będę miała wyniki do innego laboratorium i Odrazu z wynikami do niej
No cóż wiec czekam i dam znać
Ale obiecała mi że teraz zrobi nam badania

Narazie dziewczyny , niechce mi sie pisać

Piraniu czy ten progesteron może mi zachamowac okres ? I wywołać ból piersi i ich nabrzmienie ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
maran-atha Trzymam za Ciebie również kciuki bardzo mocno ;) jej jak się to wszystko fajnie składa w ostatnich miesiącach..każdej po kolei się udaje :) Chyba dobre fluidki tu działają, więc oby tak dalej .
Powiem Ci że bardzo, ale to bardzo bym chciała utrzeć nosa wszystkim z rodziny...którzy mi tak dogryzali. Jednak ten miesiąc odpuszczam- tak było w planach - bo za wsześnie by się dzidzia urodziła- w połowie kwietnia, musimy być pewni że damy rade z budową,z przygotowaniem miejsca dla dziecka, a teraz jeszcze są dwa pecherzyki jakby się tak udało z dwoma, to zazwyczaj dwójeczka dzieci rodzi się wczesniej jeszcze. Mam nadzieje ze za miesiąc będzie mi dane zobaczyć znów dwa pecherzyki i że się uda wszystko tak jak zaplanowałam :)


male liski Chyba za wcześnie dał to skierowanie na b-hcg, oby jednak się udało. Kciuki zaciśniete &&&& a co do tego rozpalania,"płonięcia" to ja mam tak od kilku dni, nie moge sobie dac rady...wydaje mi się ze to wina upałów i chyba tej całej diety, suplementów. Oby wszystko było dobrze


Matik Daj znać jak będziesz mieć wynik...też mocno Ci kibicujemy &&&


Justi_ Mam nadzieje że w przyszłym cyklu też będą dwa..no musi się udać :) U mnie w rodzinie po stronie mamy i taty są bliźniaki więc kto wie, kto wie ;) Najważniejsze w tym momencie żeby sie udało, żeby zdrowa dzidzia była
Justi a z ta dietką to może nie rezygnuj całkiem z niej, tylko trzymaj ją, ale dołóż sobie raz dziennie coś na co masz ochotę z chłopczykowych rzeczy, byle nie było dużo soli- ja tak z mezem postepuje, no bo do pracy musi brac kanapki jakies pozywne, tego nie zmienie.


Piranhu Faktycznie mase tych rzeczy zabronionych jest...ale czego się doszukałam - nie pisze że mleko zabronione i kakao hihi czekolada gorzka widze ze tak a kupilam dzis taka 90% to już zjem. Z tym mlekiem tez nie przesadzam bo albo wypijam dwa kubki kakao dziennie albo zjadam dwa serki waniliowe czy truskawkowe, i wafle ryzowe moja miłość ;) krupnik, ryż z kurczakiem i tyle bedzie mojego pozywienia. Dziekuje Ci bardzo za wsparcie :*
 
Do góry