reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witam Was po wakacjach :) Dziś mam 2 dzień nowego cyklu i niniejszym starania uważam za rozpoczęte :)

Airfix dzieci nie potrafią dotrzymać tajemnicy. Za to jakie są przy tym słodkie :) Trzymam kciuki byś długo nie musiała czekać na siostrzyczkę dla synka.

maggie2205 powodzenia w kolejnym cyklu :)

zakręcona już niedużo zostało do finiszu. Wszystko przygotowane? Wyglądasz tak wiosennie na zdjęciu :) :)

ilaczek może przez tą pogodę było zmęczenie. Jak słońce jest, to wszyscy mają lepszy humor, dzieci też.

maran-atha już niedużo przedszkola małej zostało do czasów szkolnych. Z mamązawsze ciężko się rozstać.

Dorcia dobrze, że biegunka małej tak szybko przeszła. W końcu to nic przyjemnego. Już niedługo będziesz na półmetku.;-)

Macy mnie w tym roku proszono też o dowód, a ja już po 30 ;)

Gratulacje dla Mamakaja!! Śliczny synek.

U mnie po powrocie z urlopu zaczęło się niezbyt wesoło. Zgubiłam telefon, w dodatku nie wiem czy w domu, czy może gdzieś przed. Przewróciłam do góry nogami wszystkie rzeczy i nie ma :-/ jak pech to pech. Córeczka po rozstaniu zrobiłą się małą przylepką i boi się, że ją zostawię. Poza tym wróciliśmy wypoczęci i opaleni. Dietę jakoś dało się trzymać w Turcji chociaż nie obyło się od odwiedzania częstego toalety niestety. Przesyłam wszystkim starającym się o dziecko. My pierwszy cykl będziemy się starać o chłopczyka i mam nadzieję uda się za 1 razem.:happy:
 
matik piękna fasolka. Niech rosnie zdrowo, duza i silna!!! Kiedy kolejne badanie??

Ja juz tez po badaniu u ginka niestety nie mam zdiecia i powiem szczerze ze bylam troche zla po badaniu bo nic sie nie dowiedziałam tylko obwód glowki zmierzył i na podstawie tego stwierdzil ze serduszko nasze jest prawie o tydzien starsze niz licząc od owulacji.Widzielismy tylko glowke i plecki pieknie zaprezentował bobasek a tak tylko widok z gory byl :/ na badaniu bobasek spal i raz lekko nóżkami poruszal i poszedl dalej spać ;-) BARDZO MNIE ZMARTWILO ze bobasek jest bardzo nisko, tzn zarodek zalegl sie bardzo nisko w macicy i musimy to obserwować i lekarz powiedział ze ma nadzieję ze im starsza bedzie ciaza tym wyżej sie podniesienie.
Powiem wam ze gdyby nie prenatalne w czwartek oszalalabym z niewiedzy !!!!

male liski, macy jak wasze dzidzie??

Airfix, maran, ilaczku i wszystkie staraczki kciuki i sle fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Iweet moje wyrazy współczucia. Starata bliskich jest naprawde ciezka ale kazdemu z nas zycze takiej milisci i małżeństwa jakie mieli twoi dziadkowie♡♡♡♡♡

Dorcia, verita DUZO ZDROWECZKA dla dzieciaczków :*

maggie dziekuje za pamięć o mnie :* jak tam staranka???

elisse kciuki za pierwszy cykl i chlopczyka!!!

mamakaja GRATULUJE I ZYCZYMY szybkiego powrotu do sil . czekamy na fotke księcia.

zakrecia przepięknie wygladasz.Kwitnaco!!!!
 
No i to juz 6 i 2 dzień :)
Zasłoniłam nazwisko bo za dużo tu juz i tak danych
ImageUploadedByForum BabyBoom1410541039.029846.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1410541039.029846.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1410541039.029846.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 55
reklama
Do góry