reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ana - zdrowka życzę!!! :-)

Justi - no to faktycznie dieta konkretnie Cię wyniszczyla :-( ale ważne, że wiesz co Ci jest i będziesz walczyć z tą anemią :-) udanego weekendowego wyjazdu !!! :-)

Airfix - ale Ty masz bidulko historie z tym Twoim zdrowiem :-( normalnie książkę można napisać ;-) oby ktoś w końcu postawił Ci właściwą diagnozę i byś mogła się skutecznie wyleczyć! Zdrówka Kochana Ci życzę!

Justi, Airfix - ale historie z tymi Waszymi egzaminami na prawko ;-) a mężów też macie udanych ;-) ja też się zawsze złoszczę jak moj mąż prowadzi, ale na szczęście nie jest to zbyt często - bo ja mam chorobę lokomocyjną i dlatego na inne miejsce w aucie niż kierowcy nie wsiadam ;-)

Macy - Kochana wszystko się ułoży! A teraz bądź w dobrym nastroju, bo Maluszek napewno jest smutny, gdy mam ma doła :-( buziaki :-*

Zakrecona - dobrze, że wszystko z Waszym zdrowiem jest już ok :-) nie zazdroszczę - ja mam bardzo słaby układ pokarmowy i co najmniej raz w miesiącu mam albo biegunkę albo wymioty :-( najważniejsze, że Igorka to paskudztwo nie dopadło :-)

Male liski - najważniejsze, że wszystko okazało się być w porządku :-) jestem przekonana, że Maleńka urodzi się cała zdrowa! Coraz lepsze sprzęty medyczne też mogą człowiekowi zaszkodzić - nie potrzebnie się nakręcamy na różne objawy i denerwujemy się, a w konsekwencji okazuje się, że zupelnie niepotrzebnie.
Ale faktycznie strasznego macie pecha ze zdrowiem - miejmy nadzieję, że wycięcie migdałków u dzieci pomoże :-)
Maleńka chowa się przed mama ;-) ale i tak zdjęcia słodkie!

Maggie - zdrowka Kochana!

Matik - cudne zdjęcia i cudne ubranka !!!:-)

Kate - &&&&& za jutrzejsza wizyte :-)

A ja właśnie czekam na księdza - mam dopiero dziś kolędę. W dodatku sama jestem, bo mąż jeszcze w pracy, a synek niestety jest nadal chory i został dziś u teściowej - nie udało się go posłać na ten dzień babci w przedszkolu :-( bardzo był zawiedziony - zal dziecka.

Udanego weekendu!
 
reklama
Kate ..czy już po wizycie?
Justi miłego odpoczynku!
Matik ja przy każdym usg pytam czy dziewczynka ;) niedowiarek ze mnie. Piękna focia i sukieneczka. Ja na razie mam jedną sukieneczkę, ale kupiłam trochę bluzeczek i bawełnianych legginsów/spodenek - zorientowałam się ostatnio, że prawie wszystkie rzeczy są w różu ;). To mój brzuszek, a raczej BRZUCH :)

P1280236.jpgP1280238.jpg
 

Załączniki

  • P1280236.jpg
    P1280236.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 90
  • P1280238.jpg
    P1280238.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 96
Male liski - wygladasz kwitnąco :-) nic dziwnego, że wszystko kupujesz w różu - w końcu spełniasz "różowe" marzenia :-)
 
kate super. gratuluję

małe liski śliczny brzuszek i piękna mamusia. Ja cały czas jem i jak tak dalej pójdzie to przytyje z 20kg w tej ciąży (z synem tylko 9kg), ale nie mogę sobie poradzić bo co coś zjem to zaraz jestem głodna, a większość rzeczy (typu mięso) mnie odrzuca więc wyboru za dużego nie mam. Dziś kupiłam sobie lody litrowe i naraz zjadłam pól opakowania :szok:
 
kate Świetna wiadomość :) Gratuluje jeszcze raz zdrowej kropeczki :)

male liski Jej jak Ty cudnie wyglądasz :)

A u mnie tak jak przypuszczałam, im piekniejszy wykres tym piekniejszy spadek ;)
 
reklama
Do góry