reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
dobry wieczór
Bąbel już śpi mąż szaleje na konsoli to wpadłam was przy kawce i pączku podczytać :)


Lily
no właśnie może u nas też alergia na roztocza ehh niby firan nie mam , dywanów też nie , kołdry antyalergiczne, ale wiadomo codziennie na meblach nie ścieram kurzy zwłaszcza wysoko gdzie potrzebuje drabine choć jestem wysoka :p
dziś już za późno jutro z pracy zadzwonie musze tylko zabrac lite lekow bo nie wiem czy bedzie mogl miec testy zrobione przy tych lekach ktore bierze... sprobować muszę


Katrina jutro będę kombinowała z jadłospisem dziewczynkowymi :) jak coś sensownego wymyśle/znajdę to pewnie mogę się z wami podzielić
u mnie to nie problem przestawić się na te kilka miesięcy gorzej z mężastym będę musiała wymyślić dobry jadłospis by nie kręcił nosem hehehehe :)

Piraniu tak przygotowuje się na wojne by wszystkie żółnierzyki dziewczynkowe przebudziły się z zimowego snu poczuły wiosne i jeden z nich zechciał zostać ze mną na te szczęśłiwe 9 miesięcy:)
 
piranha wlasnie nie jestem pewna czy jutro ale zapytam jesli uda sie zeby kurier przyjechal tylko po moje badanie, mysle ze powinny byc jeszcze jutro :happy::tak:
 
Piranju, zrobię Progesteron i Estradiol w 7 dni po owulacji. Kiedy zrobić test z metoklopramidem (test czynnościowy)? Duphaston łykałam 1 x dziennie w każdym cyklu, od tego cyklu łykam po dwa, tak jak radziłaś.
Ja niestety testosteron mam dość wysoki, od @ do owu. łykałam Saw Palmetto, żeby trochę obniżyć ale mam mieszane odczucia co do tego suplementu. Twoje Kajowe wyniki typowo dziewczynkowe :tak:

Nuuśka, ja w dzień owulacji miałam pęcherzyk 24x21mm który po 3 godzinach od USG mi pękł (silny ból w podbrzuszu). Że pękł pokazało kolejne USG. Tak więc Twój pęcherzyk idealny.
 
Ostatnia edycja:
Lilly jestem w szoku jak niektórzy potrafią być tak nietaktowni, albo po prostu bezmyślni, nie wiem jak to tłumaczyć. Niejedna z nas by chciała tak bolesne kopniaczki...
Kiraa kochana mocne kciuki za Ciebie trzymam
Nuuuśka za Ciebie też, popatrz wydawałoby się że Katowice to lekarzy na pęczki a widzę że też trudno znaleźć kogoś kompetentnego
Justi witaj, widzę że masz synusia w podobnym wieku, powodzenia w boju o córeczkę :-)
Dorcia witaj !!! u mnie nic ciekawego wróciłam do pracy i odkopać się nie mogę, oby do wiosny :-)
 
witam się i ja,
Lilly - powaliła mnie odpowiedź twojej koleżanki. nie fajnie. :no::no::no::no:

powiem wam szczerze że dla mnie 99% tego co piszecie to "chińszczyzna". nie znam nazw leków, ani nic. :ninja2:
dla mnie jak do tej pory "sex bez zabezpieczeń = ciąża". to cała moja wiedza w tym temacie. nawet testu owulacyjnego jak się okazało nie umiałam sobie zrobić.:-p
ale fajnie tu z wami.:tak:

wy to jesteście ekspertki!!!:tak:


mnie dziś masakrycznie brzuch boli, gożej jak na okres. i z moją "ogromną wiedzą" nawet nie wiem czemu... :confused:
 
Witajcie,
mamamartusia nic się nie martw kochana moja wiedza jak zaczynałam (ponad m-c temu) była na tym samym poziomie co u Ciebie, ale jak tak zaczęłam się wczytywać w to wszystko to coraz bardziej łapię o co w tym wszystkim chodzi:-) - będzie dobrze zobaczysz - ja mam 2 synków i bardzo bym chciała dać im jeszcze siostrzyczkę

lilly porównanie koleżanki "trochę" nie na miejscu

Nuuusiu czyli zostałaś potraktowana bardzo podobnie przez lekarza o tej specjalizacji jak ja (pisałam o tym) - też się nastawiałam na cud a ona nawet nie chciała sobie rąk brudzić do wykonania USG i badania tylko powiedziała że jej koleżanka jak mam życzenie może mnie przyjąć na przeciwko - a do niej też kilkunastoosobowa kolejka a ja całego dnia na stanie w kolejkach nie zarezerwowałam więc obróciłam się na pięcie i wyszłam - jedyne co dobrze wspominam z tej wizyty to że przepisała mi leki za 150zł (18szt) które skutecznie zatamowały mi wydzielanie pokarmu - także luzik;-)
 
Piranju

poprawiny byly, ph po 3 godz 4,8, wiec okiii. Jestesmy w gosciach u mamy, wiec pozwolcie ze oszczedze Wam szczegolow jak gdzie i kiedy byly poprawiny, ale byly :cool2: wszystko co moglam zrobilam, zrobilismy, reszta w rekach tego u gory :rofl2:

spokojnej nocki lasencje:happy:, ja mam jutro labe, a mlody z babcia :rofl2:
 
reklama
hej hej :))

Pierwsza :D

matik paczki cudasne :-) mniam !! ja wczoraj zjadlam tyle ze wstyd sie przyznac, zeby to jeszcze w cycki poszlo a nie tylek to by bylo dobrze :-p

Annette chyba nie ma reguly na te nasze pechole,ale ja tez podejrzewam ze pekl w sobote, bo nie wyobrazam sobie zeby tak silny bol owulacyjny sie z tym nie wiazal a owulacja byla jak wedlug glupiego ovf dwa dni pozniej :blink:

aljul szkoda slow choc Ty i tak mialas sie lepiej bo Tobie kogos zaproponowano a mnie nie :wściekła/y: fotel ginekologiczny byl w gabinecie wiec myslalam ze go uzywaja a nie stoi dla ozdoby no ale chyba sie mylilam. Do tego wiesz, jak idziesz na wizyte, do takiego speca jak by sie moglo wydawac to chlop powinien sie spytac o cokolwiek, zwlaszcz o leki, a tu nic. Recepty oczywiscie zadnej nie dostalam, dobrze ze leki wypisuje mi lekarz rodzinny bo inaczej zostalabym w proszku ze tak powiem :no:
 
Do góry