reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie,
elle &&&& zaciśnięte, ja też kreseczki widzę:tak:

Airfix pytałam już czy byłaś u endokrynologa? Ja mam kontrolę za 1 tydzień
 
reklama
Elle- moja kreseczka Antkowa taka była :-) swoją droga...dziewczyny- mija rok od mojej udanej owulacji :-)

Zakręciu- Igorek jest śliczny. Calusy!
 

Załączniki

  • 1416090168557.jpg
    1416090168557.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 37
  • 1416090197220.jpg
    1416090197220.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 38
gorgusia, masz ślicznych i cudownych synów, piękne zdjęcia, śliczną rodzinę tworzycie.

Elle, robiłaś dziś test czy dopiero w poniedziałek będziesz?

Życzę Wam kochane miłej i słonecznej niedzieli, u nas szaro, buro i ponuro.
 
Piraniu biore dupka 2x1 i luteine dopochwowo na noc :tak: zrobilam dzis test ale jeszcze raz 10-tke pepino i niestety jest caly czas cien... musze przyznac ze juz 10dpo zrobilam ten test i byla taka sama kreska wiec od 4 dni kreseczka nie ciemnieje :-( wydaje mi sie ze cos jest nie tak... na owulacyjnym kreska testowa tez jasniejsza. Test zrobilam tylko dlatego bo wydaje mi sie ze (.)(.) Jakby mniej bola...
Dziewczyny trzymajcie kciuki bo na pewno sie teraz przydadza
 
14 dzuen doczytalam zrob koniecznie zwykly plytkowy jesli nie robiłaś ...nie wiem czy tu czy na 28 dni ktos pisał dokladnie o tym że te z allegro szybko pokaxuja ale ciemnieja dopiero przy duzym hcg. Ja nie wiem ale na twoim miejscu zrobilabym plytkowy . Trzymam kciuki
 
Elle mi te testy z allegro tez nie wychodziły, zrobiłam normalny płytowy i odrazu wyszła druga ładna kreska (pokazywalam wam ten test)
Anuffi ma rację :) nie martw się tylko leć po płytowy test ;)
 
reklama
hej hej dziewczynki

elle ale przeciez tam jest piekna kreseczka kochana. Jasniutka bo jasniutka ale jest a to sie liczy prawda ??? bierz dupka caly czas, jutro spokojnie powtorz test a jak dalej bedzie taka jasna kreseczka to idz na betke :tak: moja kolezanka ktora teraz zaszla w ciaze tez miala takie cienie, baaa na moim tescie allegrowym nie bylo widac prawie nic, a na optecznym wyszla piekna kreseczka. Nastawiaj sie pozytywnie, bo ewidentnie cos sie dzieje, moze dzidzia potrzebuje wiecej czasu zeby sie ujawnic :rofl2::happy:

Dorcia heeeeeloł !!!! gdzie Ty sie podziewasz Pani droga ???? Zapomnialas ze my tu jestesmy ?? ze ja tu jestem ?! i czekam ? Co u Was, jak kruszyna ?

gorgusia ale Antos juz jest duzy !!! to teraz czas na coreczke kochana :-):-) do kompletu musi byc dziewvczynka :p

piranha nie wiem czy doczytalas pisalam ze widzialam Twoj filmik na youtube :) U Nas kociaki tez najchetniej bawia sie ta druga czescia zabawki wliczajac wszystko ( najczesciej ogony myszkowe albo piorka w tylku :wściekła/y:).

milej niedzieli kobietki, ja kibluje w pracy niestety !
 
Do góry