reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dziewczyny, tym razem byłam w zupełnie innym miejscu na usg, aparat był już wiekowy :) stąd jakość zdjęć taka jak widać. Trochę żałuję, że nie mam lepszej pamiątki
 
reklama
Anufiffi wedle Tamary Calcium Citrate, Mg i żurawinę łykamy tylko do owulacji a tylko wit B cały cykl więc jak Cię cofa ja też bym chyba ich nie brała
i jeszcze znalazłam że trzeba zachować odstęp pomiędzy kwasem foliowym i Mg ale pewnie o tym wiesz - przeglądam swoje informacje na temat planowania i na to się natknęłam
 
o jak dobrze ....bo ja naprawde przechodziłam ostatnio męki ...te tabletki sa tak wielkie i nie chciały mi juz przechodzic ...autentycznie wracały a ja juz płakałam na ich widok ... zostawiam wiec B1000 i folik ...i czekam na testowanie
Dziękuję Ci bardzo
 
Cześć dziewczynki :happy2:

Vviedźma
- Ty dzisiaj masz wizytę u gina :tak: trzymam kciuki za pięknie bijące serduszko :-)

Elisse - nie przesadzaj z tym klimakterium :rofl: chociaż wiem, że w tej kwestii wiek nie gra już aż tak ważnej roli (ja miałam podejrzenie klimakterium początkiem zeszłego roku, ale dorobiłam kilka badań i okazało się, że jajeczek mam jeszcze cały zapas ;-) takie długie cykle się zdarzają. a zażywasz B-complex? Piranha swego czasu pisała, że to pomaga w uregulowaniu cyklu.

Kevinka - śliczne zdjęcia :tak: szczególnie to ostatnie z rękami - będziecie mieli świetną pamiątkę :-D widzę, że to już końcówka ciąży - trzymam mocno kciuki za szybkie rozwiązanie &&&&&

Anna123 - GRATULUJĘ małej księżniczki !!! :-)

Roszpunka - podziwiam, że dajecie radę sami z tą budową :tak: u mnie niestety mąż jest typem "mola książkowego" i wszelkich prac ma dwie lewe ręce :hmm: sama tego nie ogarnę, choć manualnie jestem o stokroć bardziej zaradna od męża, ale musiałby mi ktoś pokazać jak coś robić i wtedy nie ma sprawy - mogłaby zostać jakimś pomocnikiem ;-) pewnie zaoszczędzicie dużo pieniędzy - dzięki temu, że robicie sami. I jeszcze perspektywa, że już w wakacje będziecie mieszkać w swoim domku .... super! :-D Dzięki za informację odnośnie wylewki. A jakim paliwem będziecie ogrzewać dom (węglem, gazem, drewnem czy jeszcze czymś innym)?
Odnośnie do staranek, to niestety się z Tobą zgadzam, że choćbyśmy wszystkie czynniki spełniły, to może być różnie jeżeli chodzi o płeć. Najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe :tak:

Aljul - ale historie opisałaś :confused: wiedziałam, że adopcja jest ryzykowna, ale niekiedy faktycznie można trafić na "charakterne" dziecko. Mam znajomych, którzy od 6 lat starają się bez sukcesu o dziecko i teraz zdecydowali się na adopcję - bardzo podziwiam ich decyzję. Oby trafili na jakieś "nie skrzywdzone" przez wcześniejszych opiekunów dziecko.

Anufifi - zadziałałaś odpowiednio :-D, więc teraz mocno zaciskam kciuki za dwie kreseczki na teście ciążowym &&&&&&

Gdusia - &&&&& za ten cykl - oby się udało!!! :tak:

Macy - poprawy humoru życzę :happy2: oby troski odeszły w dal, a Ty żebyś mogła w pełni cieszyć się ciążą !

Małe liski - śliczna fotka Malutkiej :-D też na początku nie widziałam, ale jak zasugerowałaś, że są tam rączki, to teraz widzę piękną buzię (usta, nosek i oczka przysłonięte rączkami) i brzuszek - ale może sobie wmawiam ;-)
 
reklama
Do góry