reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
kate wow super wiadomości przynosisz. gratuluje kochana. ja to samo miałam w tym cyklu. też byłam pewna że nic nie wyszło i takie cykle są najlepsze :D

maran super. jejku jak się cieszę :) będziemy we 4 (z maggie) podglądać nuby w podobnym czasie :)
 
Kate wielkie wielkie gratulacje !!!!
Ale niespodzianka, a cykle w których się nie spodziewamy to zwykle te szczęśliwe
Maran dla Ciebie także gratki, cieszę się że w końcu się udało :-) czasami warto czekać, mimo że przychodzą chwile zwątpienia, to będziemy w podobnym czasie rodziły :-)
Życzę Wam wymarzonych płci ale przede wszystkich zdrowcych dzidziusiów to najważniejsze :-)
Iweet jak się czujesz dolegliwości dają popalić ?
 
Oooo widze, ze juz wiecie, dziekuje bardzo :) ja bylam pewna, ze sie nie udalo i wszystim juz mowilam, ze w srode ide na histeroskopie, jak temperatura spadla w 10dpo to juz nawet nie mialam w zamiarze testowac, ale wczoraj podskoczyla i dzis tez.... rano spenialam i mowie jutro zrobie najwyzej jak @ nie przyhdzie ale pozniej tak siedze i sobie pomyslalam, ze dzis do nas na tydzien Adama przyjaciel przylatuje z PL i pewnie jakis alkohol bedziemy pic, ja pewnie wino no, ale nie mam pewnosci czy moge, wiec poszlam siknac i to z 2 moczu i kreska od razu sie pojawila i wcale nie jakis bladzioch tylko normalnie dobrze widoczna... w szoku jestem... musialam ochlonac dlatego od razu nie pisalam... i tak jak piszecie bylam pewna, ze nic z tego a tu niespodzianka... Dziekuje Wam serdecznie no i od razu mowie, ze ja 1 USG bede miec w 12 tygodniu ciazy....
 
reklama
maggie póki co czuje się ok. jedynie co te mdłości trochę męczą, nie mogę patrzeć na mięso, no i strasznie zmęczona jestem, najlepiej to bym tylko spała, ale się nie da, bo mała pociecha biega po domu ;). dolegliwości na razie takie same jak w pierwszej ciąży.

dziś na zakupach przepuściłam w kolejce dziewczynę w bardzo zaawansowanej ciąży i zaczełyśmy rozmawiać. miała w wózku synka 16 miesięcznego, a spodziewała się córeczki :D tak jakoś radośnie mi się zrobiło :)
 
Do góry