reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Airfix obu Ci sie udało z tą tarczycą

Kate Iweet maggie życzę milszych uroków ciążowych [emoji8]

Dziewczyny powiedzcie mi czy jak sa bole takie menstruacyjne to mam sie zgłaszać do lekarza czy to normalne ? Bo skurczy przy tym niemam , dzidzia fika normalnie
 
reklama
Hej dziewczyny.

Rok temu o tej porze tuliłam już Michasia :-) Kto moze niech dzis pije za jego zdrowie Niewiarygodne jak ten czas szybko leci. Z tej okazji jeszcze raz dziekuje wszystkim które wtedy tak bardzo mnie wspieraly, w chwilach radosci ale i grozy wyczekiwania ;-) Piraniu, Maran, Ewelin, Krystianmartin, Daria, Maggie, Ilaczek i wszystkim wszystkim których tu nie wymienie bo lista nie ma końca :tak: Dziekuje Wam i kazdej zycze spelnienia, nie tylko w kwestii dzieci wymarzonej płci, ale w kazdej dziedzinie, zycze wam duzo usmiechu, radosci, wytwałosci, szybko mijajacych mdlosci ;-) zycze abysmy umialy godzic sie z tym co daje los i dostrzegac dobre strony kazdego dnia. Zawsze bedziecie w moim sercu

Pozdrawiam!
 

Załączniki

  • P2062516.jpg
    P2062516.jpg
    36,4 KB · Wyświetleń: 63
  • P1272266.jpg
    P1272266.jpg
    48,5 KB · Wyświetleń: 85
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczyny za dobre slowo.postaram sie nie dopuszczac do siebie negatywnych mysli i skupic mysli na czyms innym.z dobrych rzeczy chyba zdecydowalam sie na sprzety do kuchni,tylko nie mozemy sie dogadac jak je rozmiescic.chce miec duzy,dwukomorowy zlew,a m nie moze zrozumiec po co... ech z tymi chlopami.dzis kolezanka przyniosla mi katalogi z drzwiami,jutro przyjedzie facet na pomiar :-) a w przyszlym tygodniu kafelkarz bierze sie za gorna lazienke :-)

Katrina,obyscie podjeli dobra decyzje. ;-) nie przejmuj sie tak bardzo kredytem,nie wy pierwsi,nie ostatni.tez mamy na 30 lat.trzeba myslec,ze placisz za swoje i przez te wszystkie lata bedziesz tam juz mieszkac :-)

Airfix,mam nadzieję,że uda się w końcu dobrać leki.wytlumacz mi prosze jak to jest ze nagle tsh skacze? Twoj endo ma na to wytlumaczenie? Moj taki przedpotopowy,ze z nim nie pogadasz,tyle dobrze ze recepty daje.

Elmo,nie do wiary ze juz rok.samych slonecznych dni dla Michasia :-)
 
Elmo 100 lat dla Michasia cudowny jest do wysciskania i zacalowania... duzo zdrowka dla Was :*

Aljul kupilam sinus rinse i super oczyszcza zatoki i nos, przynajmniej oddychac mozna... dziekuje :*
 
Matik lepiej sprawdź co sie dzieje... moze to przepowiadajace sie zaczynaja, ale lepiej miec pewnosc, ze wszystko jest w porządku...
U nas szpital, bylismy dzis u lekarza, dziewczynki dostaly antybiotyk, mi tez wypisal, ale powiedzial, ze mam brac jak sie pogorszy, nie wykupilam go dla siebie bo sie boje wziac to 1 trymestr i zadne leki nie wskazane a gdzie jeszcze antybiotyk brac... masakra, dzis leze, tesciowa gotuje, dzieci marudza... ehhh sie porobilo...
 
Matik ja też bym to skonsultowała z lekarzem

Roszpunka
ja mam teraz 2 komorowy zlew i nie mam zmywarki ale w swoim domu mam jestem zdecydowana na zlew 1 komorowy i zmywarkę - według mnie w zupełności wystarczy

Elmo fajne jest to co napisałaś. Dużo zdrówka i wszystkiego co najlepsze dla Twojego małego solenizanta - to niewiarygodne że to już ROK:tak:

Maran bardzo się cieszę że SINUS Ci pomaga - ja zawsze płukałam zatoki 2 razy dziennie - rano i wieczorem i pamiętaj żeby po płukaniu przez godzinę nie wychodzić na dwór. Trzymam kciuki żeby antybiotyk okazał się niepotrzebny. Zdrówka dla Ciebie i dziewczynek.

Katriina fajny taki wypad na narty dla dzieciaków a przy okazji i Wy się troszkę zrelaksujecie. Ach te kredyty - ja się póki co wzbraniam od brania ich - robimy tyle na ile możemy - mamy gdzie mieszkać ale fajniej by było mieszkać już w swoim własnym domku - tym bardziej że towarzystwo sąsiadów w bloku bywa bardzo męczące

Kate 15 m-cy na budowę domu i przeprowadzka na swoje:szok: - ależ Twój M musiał zasuwać z pracami - podziwiam

Życzę Wszystkim miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
Maran,mam nadzieje,ze bez antybiotyku sie obedzie.ale gorsza dla dziecka infekcja niz antubiotyk.ja na poczatku ciazy bralam amoksycyline i nic sie nie wydarzylo,jest uwazana za bezpieczna.

Aljul,mam zmywarke i zlew jednokomorowy teraz i jak sobie cos do niego wloze,np deske drewniana,to juz ziemniakow nie odleje,nie wszystko przeciez da sie do zmywary zapakowac.
 
reklama
Roszpunka wlasnie chyba ten co Ty piszesz mi wypisal, narazie nie mam goraczki i jakos sie trzymam wiec nie biore nic, jak goraczki nie bedzie to nie wezme a jak bedzie i nie da rady jej zbic paracetamolem to chyba wykupie... narazie jestem dobrej mysli, staram sie myslec pozytywnie...
 
Do góry