reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Miciurka - jeśli dobrze pamiętam, to coca-cola świetnie zakwasza. Light nie zawiera cukru, tylko jakiś chemiczny slodzik, więc jest lepsza od zwykłej, a zakwasza tak samo. Minusem coli jest zawartość kofeiny, która nie jest zalecana w staraniach dziewczynkowych. Najlepsza byłaby coca-cola light bezkofeinowa, ale większość z nas chyba tego nie pije z uwagi na cenę i średnią dostępność.
 
reklama
kate muszę to mojemu m pokazać ;) ja za badania płaciłam 250 zl, a że wynik cytomegalii wyszedł wątpliwy to musiałam zrobić jeszcze awidność kiedy na ta cytomegalię chorowałam i dodatkowe 130zł :szok: za mojego zęba którego leczyłam teraz w ciąży kanałowo zapłaciłam łącznie za 4 wizyty ponad 500zł :/
 
Miciur-ka , ja sie boję z tą metodą 0+12 , bo pewnie zejdzie mi kilka dobrych miesiecy... chyba sprobuje najpierw codzienny sex a jak zobacze chociaz biala kreske to stop... i tez jestem ciekawa jak to jest z ta cola! no i ile jej ? szklanka dziennie? oby bo wiecej tgo nie wypije ;P

kate... - fajne to :D

iweet - dziekuje!:-)

aljul dziekuje! :)
 
Airfix dokladmie hartujemy sie z mlodym :) juz nie moge sie doczekac wiosny cieplutkiej

Katrinapare kg mialam po ciazy :)

Maggie widze po kolezankach ktore nie karmia piersia ze dluzej im idzie powrot do wagi A ja tera mam takie napady na slodkie ze szok Nigdy tak nje mialam :-) ostatnio kupilam banki chinskie takie gumowe i przy systematycznosci fajnie ujedrniaja nogi i posladki i podobno pomagaja przy celulicie

Aljul a Ty kiedy zaczynasz starania?

Iweet pry dziecku nie da sie nudzic i ciagle w biegu :) nie stresuj sie juz ludzmi z pracy

Kate no niestety sluzba zdrowia Duuuo kosztuje W ciazy okolo 13 -15 kg przytylam Nie pamietam dokladnie:) instrukcja niezla:D

ja dzis n chwile relaksu sie wybieram :) dostalam na dzien kobiet od mojego 5 masazy po 30 min dzis pierwsza wizyta Kregoslup mi siada :(
 
kate fajna instrukcja :tak:

zakręciu maj/czerwiec - zobaczymy jak wyjdzie. Co to za bańki? Podaj na to cudo namiary.
Fajnie Twój M pomyślał z tymi masażami
 
Zakrecia - ale maz Ci sprawil fajny prezent - tez chetnie wybralabym sie na masaz :-) udanego relaksu! Dzieki za linki na banke chinska - tez chetnie skorzystam - powalcze z cellulitem ;-)
 
Katriina no jeśli chodzi o cole to aspartame chyba jest tym slodzikiem chemicznym o którym piszesz, właśnie nie wiedziałam że taka bezkofeinowa istnieje, narazie jeszcze się nie staram wiec nawet nie kupuje, jeszcze u mnie jest cola life taka zielona musze zobaczyć co ona ma w sobie ale chyba ta light bez kofeiny będzie najlepsza,

Cocinella- a bardzo chcesz już być w ciąży jak najszybciej się da? Bo to jednak takie planowanie czas zajmuje, no i generalnie najlepiej uzyskać efekty ogólnie chociaż fajnie by było trafić na tę płeć co się celuje ;) , moim planem jest 0+12 a potem przybliżyć do może ok 0+8-10, potem jak nic nie wyjdzie to zmiana taktyki na ta co ty chcesz stosować :) , tylko ze ja nie mogę się starać jeszcze wiec tak sobie narazie lajcikowo zbieram dane, dopiero za 2 lata będę mogła ewentualnie, przez medykamenty partnera, to może ty mi dasz jakieś wskazówki bo pewnie zajdziesz do tego czasu :) hihi, zbieraj dane :D ;)
 
katrina skuteczna walka jest jeszcze posmarowanie sie balsamem ujedrniajacym itp i owoniecie sie folia spozywcza i tak trzeba siedziec okolo godZiny :) najlepiej nie ruszac sie wtedy
 
reklama
cocinella Moga byc starania codzienne i przestajesz jak test jest pozytywny- nie lekka kreska, tylko pozytywny :) Najlepsze i najpewniejsze testy to One Step Ovulation mozna kupic na ebay, ja wypróbowalam wszystkie z allegro jakie były- sa do niczego, jeszcze z takimi niebieskimi końcówkami jak masz wprawe w odczytywaniu testów to moze jako tako się spiszą, ale z różową końcówka są do niczego i z białą z takimi dwoma granatowymi paskami. Ja zamawialam teraz na allegro i myslalam ze trafie na te z niebieska koncowka , ale pech chciał ze przyszły z różową- porażka. Zamówiłam te sprawdzone z ebay, tam jak wyjdzie krecha pozytywna to jest pozytywna :) Tam nie trzeba sie domyślać.Także polecam


aljul Ja próbowałam w tamtych staraniach radzić sobie z tymi sensacjami z magnezem wlasnie gorzką czekoladą- ale nie zdała rezultatu, po coli light jeszcze gorzej ( pewnie przez aspartam króry tez powoduje biegunki ) ..nie miałam juz pomysłu, ale to było wtedy po przeszło 2 miesiacach stosowania diety i suplementów, i zdziwiło mnie ze teraz od pierwszego dnia mam takie cos. Ale tfu tfu ftu na razie sobie poradziłam z tym - mam magnez cały czas ten sam co wczesniej magnez-b6 max i magnesol 150, ( bo nie mam jeszcze tego w proszku ) i rano o 7.00 biore tabl na tarczyce,jem coś małego po 8.00- wafle ryzowe np. zeby nie brac na pusty żoładek tego magnezu , po 8.00 godzinie magnez, ok 10.00 jem bułke z serkiem kanapkowym, 10.30-11.00 wapn 2 tabl i zurawina , 14.00 magnez, 16.00 wapn i zurawina, 20-ta magnez i wit c i na razie jest OK, tzn ide raz do łazienki góra dwa- wiec do przezycia.


kate Uwielbiam ten opis :)) Czytałam go już dawno mężowi ;) Super że z dzidzia wszystko w porządku :) Kciuki nadal zaciskam za księżniczkę &&&&


Katriina Oj ja mialam ten sam problem - zaparcia, ale tyle razy latac do łazienkiii teraz hahaha to ja nie wiem juz co wole... Teraz wlasnie rozdzieliłam magnez od wapnia, nie moge tego pic na pusty zołądek na pewno , i teraz juz duzo lepiej:) Dam rade


Miciur-ka Do staran dziewczynkowych jest polecana ta coco cola bez kofeiny -light, ale z racji tego ze w Polsce nie moge jej dostac, to sie zadawalamy najczesciej ta zwykla light :) Słodzona aspartamem jest tez woda Polaris truskawkowa z Biedronki ;)
Do słodzenia tez nalezy uzywac słodzikow na aspartamie :) Bo on zakwasza
 
Do góry