reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A wlasnie Dziewczyny kto teraz planuje jakies staranka a kto zbliza sie do porodu, a kto zafasolkowal? macie jakies statystyki?
probuje rowniez dolaczyc do Waszej grupy ale pisze ze jest zamknieta :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
cocinella tak o te dokładnie chodzi. ja jem 1 dziennie ten z biedronki lub inny ale już duży :-)
Rano wytrzymuje tak 3 godz bez jedzenia po przebudzeniu.mi ta dieta narazie nijak nie wychodzi :angry:
ale starania przełożyliśmy dopiero na lipiec,sierpien to mam nadzieję że do tego czasu będzie lepiej :tak:
 
Marzycielka to jeszcze sporo czasu :) ja juz w kwietniu chce zacząć działać a dietę mamy na prawdę ostra bez żadnych ustępstw :) jestem z nas dumna a szczególnie z męża ze nie podjada nic a nic No i z siebie bo ja łasuch a nie jem słodkiego jak synek je :)
 
W sumie biednie jemy :D
jogurty z wapniem kefiry mleko, jajka, truskawki naleśniki z białym serem, ryż, zero warzyw ewentualnie cos zielonego , z owoców tylko truskawki, dzis na obiad piersi z kurczaka w panierce z płatków kukurydzianych pieczone, zamiast chleba sucharki bez soli, sporo sera np makaron z serem i truskawkami, kluski leniwe, zrobiłam dla męża sałatkę z pora, sera, groszku i majonez + jogurt.
 
dzien dobry wszystkim

mam takie pytanie do dziewczyn ktore braly saw palmetto czy mialyscie po nim jakies skutki uboczne ?

macy gratulacje :)
 
reklama
dziewczyny jakiej firmy macie to saw palmetto?
bo czytam ze niektore piszą, że poprawiają libido, a ja chcę coś na zmniejszenie testo.....:angry:
 
Do góry