reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Chyba ma brzozę. Ma katar, kaszel, lzawia mu oczy :( dziś idziemy do lekarza.
Kacpi coraz częściej wykazuje braterskiej uczucia względem Antka. Jest super starszym bratem :)
Ja już pracuje- do chłopców mam nianię na trzy dni w tygodniu. Jest dobrze. Tylko...co to czas dla siebie właśnie?
 
reklama
Zakrecona Alez fajnie że się odezwałaś :) Spacerki po 12km ..wow :D Super, jesteście aktywnymi rodzicami :) Ja chodze ostatnio grać w piłke nożną z synkiem- i wracam czasem padnięta- ale co czas spędzony na świeżym powietrzu to czas spędzony na świeżym powietrzu :)
Hmm..jak budowa...budynek stoi, okna wstawione, drzwi wstawione..;) Czekam od miesiaca, albo i dwóch na elektryka- juz ma przyjsc w tym tygodniu- ciekawe czy przyjdzie...pomału musimy jakoś zrobić tyle na ile mamy pieniądze, a tych jest niewiele. A potem będziemy mysleć co dalej. Tak, do staran zostało mi już duzo i nie dużo czasu- mam nadzieje że wszystko będzie dobrze, jestem strasznie niespokojna o to- wszystko się wyjasni po części w srodę bo mam wizyte u hematologa i immunologa.
Piranha Nie odzywa się na forum, ale wiem że trudno jej znajść chwilkę czasu bo dzieciaki są tak absorbujące :)

male liski, Matik Odzywajacie się...jak sytuacja?? :)

gorgusia Ależ cudni chłopcy :)

cocinella Spróbuj zmierzyć PH w środku tam głeboko przez włożenie paska Ph do srodka...a potem wez patyczek higieniczny i tez nabierz na patyczek śluzu ze srodka i wez na pasek....Bo wlasnie zauwazylam ze jak sie na palec nabiera to wynik wyzszy moze wychodzic, bo rece myjemy mydłem zasadowym, a to troche burdne zawsze są- i to wszystko moze podniesc Ph
 
Dziekuje ilaczku za wiadomość od male liski i to tak cudną:) A jak Ty się czujesz??

male liski Ogromne Gratulacje !!!! Mała na pewno jest przesłodka , a Ty zapatrzona w nia jak w obrazek - w końcu spełniło się Twoje marzenie :*
 
[Male liski Gratuluje z calego serducha :) zdrowka dla Was Ucaluj malutka :)
Airfixe ale sie masz z ta budowa Oby juz teraz poszlo z gorki :) trzymam kciuki za wizyty u lekarza i apmietaj nasz organizm wie ze sie stresujemy i utrudnia zajscie w ciaze wiec od dzis zero nerwow i stresu Korzystam puki pogoda ladna i ciesze sie kazda sekunda spedzona z mlodym :)

gorgusia A to cholerstwo musialo uczulic malego super ze Kacperek juz przekonal sie do bycia bratem :) madry chlopak Juz w pracy??
 
Aaaaaaaale super wieści :)
Małe liski gratuluje !!!! [emoji253]
prosze wiecej opowieści o porodzie i ile mała wazy no i zdjecie Twojej księżniczki poproszę :)



teraz na mnie kolej
Dzis byłam na kontroli bo caly czas męczą mnie skurcze ale nie regularne i bol jak na @ tylko jeszcze mocniej
Wiec rozwarcie na 2 palce juz jest i kazała czekać :)
 
Małe liski - GRATULACJE!!! :-) ależ wspaniała wiadomość! Niech Małgosia zdrowo rośnie! Ładne imię wybraliście dla córeczki (ja tak mam na drugie ;-)

Matik - teraz czekamy na Ciebie!

Ilaczek - a Ty jak się czujesz?

Airfix - powodzenia na środowych badaniach! Trzymam mocno kciuki, żeby okazało się, że wszystko jest ok :-) u mnie elektryk robi już drugi tydzień i chyba jeszcze dużo mu zostało do końca - najgorsze to decydowanie, gdzie ma być przelaczniki, gdzie kontakt, gdzie punkt świetlny....koszmar! A to dopiero początek ;-)

Zakręcona - ale Ty kilometrów przejdziesz na tych spacerach - wow! :-) korzystasz z jakiejś aplikacji do liczenia kilometrów? możesz przy okazji pomóc chorym dzieciom :-) ja jak biegam, to korzystam z endomondo, ale może jest jeszcze coś lepszego - teraz zbiera się kilometry z którymś bankiem na pomoc dzieciom chorym na mukowiscydoze. A Ty tyle tego dziennie pokonujesz, że miałabyś niezły wkład :-)

Pozdrawiam :-)
 
Małe liski ależ cudne wiadomości. Pochwal się w wolnej chwili Małgosia.
Zakręcona podziwiam km zrobionych na spacerach. Super ze się odzywasz.
Airfix kciuki za wizytę trzymam bardzo mocno. Odezwij się po.
Oli aczkolwiek, matki, zaraz wasza kolej.
Gorgusia pięknie wyglądasz. A chłopcy słodziaki.
 
reklama
małe liski GRATULACJĘ !!!!!!!! Niech malutka zdrowo rośnie !!!
zakrecona super trasy pokonujesz, ja z młodymi po 5-6 km chodziłam,
u mnie leci, troszeczkę lepiej się czuję, ale dalej jest ciężko, u mnie chyba przejdzie jak urodzę
gorgusia ślicznie wyglądacie !!!!
 
Do góry