reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Matik to bardziej bylo ze nabrali zaduzo dzieci nowych i kogos musieli sie pozbyc wiec padlo na natana wymowka taka ze placze;/ colin do dzis placze w przedszkolu jak odchodze ale go zabawia i jest dobrze a tu po swinsku postąpili ale coz niemiec ważniejszy niz polak :) ale tagesmutter dostal polke :)

a powiedzcie mi co u kate ? :)
 
reklama
Macy dziękuję powoli zaczynam chodzić jak kaczka i czuję się już lekko słoniowato. Malutka rosnie a dokładnie tak jak piszesz bardziej sie juz wierci bo miejsca mało. Tylko że z pozycji głowkowej przeszła w pośladkowa i tak jest bo czuje jak po pęcherzu kopie. Więc zobaczymy jak to będzie. Powoli juz psychicznie przygotowuję sie na poród. Duzo rzeczy juz mam, musimy jeszce pomalowac i pare rzeczy dokupic dla małej
 
Hejo
Ależ ruch. Super dziewczyny ze sie odezwałyście.
Ciekawe co u Nuski, Pirani, krystianmartin i innych staraczek które z nami pisało.
Moj Olis tez byl duzy .Miał 4200 i 58 cm. Ciagle plakał, mało spal.Baardzo absorbujący był.
 
Ania wow no to był bardzo duży
Tez sie zastanawiam co u nich ale sie nie odzywają :(
Jeszcze na samym początku ciąży miałam kontakt z Krystianmartin i mówiła , że koniec starań ale widziałam pozniej , że prowadziła kalendarzyk . Natomiast juz sie nie odezwała .
 
Aljul, Fifi jest spokojniejszy niż córka. Teraz chyba jakiś ma okres przejściowy, bo budził się już dwa razy. A od kilku dni Armageddon był i o 23 pierwszy raz, a potem z piersią w buzi. :-D Wózka nie znosi, ale tu jest ciepło, więc może dlatego. W chuście lubi, bo blisko mamy.
Matik, to pięknie śpi! Jak na trzy miesiące super! Ile Olivka waży?
Maggie, końcówka ciąży jest średnio przyjemna, ale na szczęście warto. :-) Pomysl sama, że niedługo będziesz to cudo tulić...
 
Hej dziewczyny:-*
Aljul wspolczuje bardzo problemów związanych z porodem i potem tak ciężkiej rehabilitacji. Maluch się nacierpiał a Wy razem z nim.

Ania synek naprawdę duży!! Moja tesciowa tez duże dzieci rodzila. Mąż ważył 4200 i miał 56 cm a jego brat 5200 i 58 cm. Ja tez malutka Nie byłam bo urodziłam się dwa tygodnie przed terminem z waga 3600 i miałam 56 cm. Ciekawe jakie moje i męża dziecko będzie jak takie geny odziedzidzi ha ha. Naie zmieści mi się w brzuchu chyba.

Na dziecko muszę jeszcze poczekać:-( test tak negatywny ze aż razi w oczy niestety. Skoro w piątek , sobotę powinnam dostać okresu to juz na teście byłoby cos widać gdybym była w ciąży. Magic trzymam za Ciebie kciuki.
 
Tynka witaj w klubie z ciekawosci tez zrobilam test (ale o slabszej czulosci-tylko taki mialam)bo moj m wkrecal mi ze jestem w ciazy:-) u mnie przewidywalnie negatyw za dlugi odstep zastosowalam, ciekawe czemu temp. poszla w gore, ale mam zawirowania w tym cyklu masakra. Takze glowa do gory no i piersi tez:-) i dzialanie w nastepnym cyklu oby miesiaczka szybko teraz przyszla zastanawiam sie czy by sobie aspirynki nie zafundowac na wywolanie:-)
Maggie alez Ci zazdroszcze tych przygotowan, uwielbiam ogladac takie male cudenka a dla dziewczynek to juz w ogole.
 
Tynka, magik moim zdaniem na pozytyw może być zawczesnie. U mnie dopiero 3 dni po spodziewanej @ był pozytyw blady. Także ta aspirynke bym sobie narazie podarowała.
Macy i jak Ci się tam żyje?
Aljul a ty zaczynasz teraz starania?
 
Tynka, magik moim zdaniem na pozytyw może być zawczesnie. U mnie dopiero 3 dni po spodziewanej @ był pozytyw blady. Także ta aspirynke bym sobie narazie podarowała.
Macy i jak Ci się tam żyje?
Aljul a ty zaczynasz teraz starania?



To akurat moim zdaniem zależy od kobiety. Np. mi w pierwszej ciąży pokazał się pozytyw 3 dni przed planowaną @, a tym razem 6 dni przed terminem @, moja siostra cioteczna była 2 tygodnie po terminie, testy (10 sztuk) wychodziły negatywne, pojechała do ginekologa a tam nie dość, że zarodek, to jeszcze z bijącym serduszkiem. Beta hcg była wysoka, lekarz nie potrafił powiedzieć dlaczego testy nie wychodziły.
Dla mnie testy nie mają znaczenia tak na prawdę. Wolę jechać na betę, za 6 godzin mam wynik w pełni wiarygodny..
 
reklama
Macy moja urodzona 8.05 ma 2 miesiące :) 5940 waży i 59 cm ma
No macie małej z daleka zdjecie ,to juz nie jest duza w tej kołysce :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1436861753.953980.jpg


Moje testy wychodziły 5 dnie przed terminem ale mega słabe
Choć moje oko szystko wylukało ;)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1436861753.953980.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1436861753.953980.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 43
Ostatnia edycja:
Do góry