reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Magic najsilniejsze plemniki są po 4 dniach. Podobno stosowanie takiego odstępu też pomaga po jakimś czasie. U mnie na klinikę niepłodności na nfz czeka się pół roku. A prywatnie to wiadomo wszystko kosztuje. Mamy córeczkę 2,5 letnią.

Ja tak łatwo się nie poddaję, ale jeszcze muszę zmobilizować M. A on boi się lekarzy jak ognia. Najważniejsze, że mamy siebie.
 
reklama
elisse Kochana, to nie trać czasu tylko zapisz się do kliniki, choćbyś miała poł roku czekac - u mnie 1,5 roku się czeka . Pół roku zleci, a wy w tym czasie dalej będziecie się starać. M pewnie dostanie leki na wzmocnienie nasienia, i po 3 miesiacach znów pójdzie na badania. Kochana, musisz wierzyć że się uda. Teraz rząd rusza znowu z programem in-vitro...jest i inseminacja- to w tych czasach nie jest zaden wstyd czy ujma , to jest nadzieja na spełnienie marzenia :* A dodatkowo należy Ci się refundacja. Mi kazali się w tamtym roku zgłosić do kliniki, i starac sie o inseminacje ale powiedziałam do lekarza- że ja dziekuje, że inseminacja sprzyja chłopcom, a ja chłopca mam ;) Oczywiscie wszystko w żartach...lekarz mówi tylko- że zrobie jak uważam :) I poczekałam, zdiagnozowałam mam nadzieje wszystko i działam :) Mój maz podejrzewam że tez nie ma rewelacyjnych parametrów, bo nadcisnienie tetnicze i leki obniżają te parametry i uszkadzają jądra. Ma skierowanie do urologa-oczywiscie nie poszedł, bo przeciez się boi lekarzy , tak jak i Twój ;) Operacje mój powinien przejść na kręgosłup..a gdzie tam, odebrał rtg i nie poszedł :p Będe próbować walczyć :) I Wy walczcie również :*

ania_g_21 Kochana, tak zaczynam cykl 25 lipca ;) Jupi..wreszcie :D
 
Elisse no widzisz dziewczyny się lepiej znają to doradza.
Airfix no mój się zaczął. Zobaczymy co z tego będzie. Gdyby się udało to maleństwo byłoby z kwietnia tak jak Oli. Równo 7 lat różnicy by było. Wtedy cykl zaczął mi się 2.07 a teraz 5.07
 
Niestety jest coś takiego jak bezpłodność wtórna. Właśnie po urodzeniu pierwszego dziecka część mężczyzn nagle przestaje być płodnym. Moja siostra tak miała, tzn. jej mąż. Mają córkę 9 lat, starali sie od 3 lat o dziecko, i też nawet 1% szans im nie dawali, zaczęli przygotowania do in vitro i bach - jest ciąża, zdrowy chłopak który za 3 dni ma się urodzić. Elisse, cuda się zdarzają, tylko trzeba w nie wierzyć. Pozytywne nastawienie działa cuda. I ja w to wierze, i wierze w Was. Starajcie się, ale bez planowania, suplementacji, bez spiny. Trzymam kciuki i wiem że Wam się uda.

Dziękuję dziewczyny za słowa pocieszenia, ale dzisiaj jest taki dzień, że wróciła z pracy, siadłam i się rozpłakałam. Zapomniałam o jednym zleceniu, i dzisiaj miałam aż dwa. Teraz leżę i kręgosłup woła o pomstę do nieba. Teraz w dodatku weszła nowa ustawa o zasiłkach dla kobiet na własnej działalności, i dostanę tak śmieszne pieniądze na zwolnieniu i macieżyńskim, że teraz póki mogę to pracuję żeby coś odłożyć chociaż....
 
Elisse tak mi przykro ze Ty i mąż musicie takie rzeczy przechodzić, ale napisze to co i dziewczyny. Nie wolno się Wam poddawać. Musisz męża wspierać bo dla faceta taka wiadomość to jak koniec świata. Jak Twój mąż zareagował? Warto wierzyć bo naprawdę życie czasami udowadnia ze wszystko się może zdarzyć.

A swoja droga obecnie słabe parametry nasienia to jest jakaś plaga!:-/

Ania trzymam kciuki żeby ten cykl okazał się dla Ciebie szczęśliwym:-) ja tez na to licze u siebie i u innych dziewczyn też:-)
 
Elisse trzymaj się kochana, lekarze często się mylą co do szans na zajście w ciążę i tego się trzymajmy, trzymam mocno kciuki za Ciebie
 
Witajcie. Nowe i "stare" staraczki. Nie wiem czy mnie jeszcze ktoś pamięta.
Maggie Napisz mi o swoich straniach. Ja sie znowu powoli przymierzam, ale przerażaja mnie znowu te przygotowania i czasem mam ochotę isć na żywioł, ale pewnie by się skończyło 3 chłopcem.
Ellise witaj nie znamy się jeszcze, ale tule mocno i uwierz, że lekarze nie są nieomylni. Trzeba wierzyć, że się uda. Trzymam kciuki

Gratuluję zaciążonym.
 
reklama
Do góry