reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

maggie ja też już większość mam. tylko pokój małej nam został do ogarnięcia, farba już jest i czeka jak m znajdzie chwile czasu. wszystko poprane jeszcze tylko prasowanie mnie czeka. torbę planuje pakować w sierpniu. a samopoczucie podobnie, męczą mnie upały i zgaga nie daje żyć, a mała od pewnego czasu główką w dół i kopie strasznie po żebrach :)
 
reklama
Iweet ja tez juz w sumie wiekszosc mam i tez mnie zgaga meczy ;) u nas malutka bedzie z nami w pokoju wiec odchodzi mi urzadzanie oddzielnego pokoju :)
 
Witajcie dziewczyny poweekendowo
Patka ogromniaste gratulacje oby Ci sie malenka jak najlepiej chowala.
Maggi, iweet jeju jak ten czas leci jeszcze chwilke i bedziecie tulic wasze malenkie.
A mi dziewczyny sie tak okropnie dluzy ten cykl, odliczam dni i pierwszy raz w zyciu nie moge sie doczekac konca urlopu (ktorego nawet jeszcze nie zaczelam) kiedy to bede mogla zatestowac...
 
Magik, tynka kiedy testujecie?
Ja obiecalam sobie ze nie będę sobie nic wkrecala, ale oczywiście tak się nie da :) juz się nie mogę doczekać.
 
Magic Ja mam tak samo, jeszcze ze 3dni i powinnam dostać @ , juz jutro biore ostatnie 2 tabl Duphastonu i czekam na działania :) Potem sie bedzie dłuzyło do testowania :) Z tym że ja już sobie zaplanowałam po owulacji- spacery z synkiem, a to maja na budowie tynki robić-także głowa bedzie troche zajęta :)
 
Airfix ja tez troche w czasie urlopu mam zaplanowane ale do tego jeszcze tydzien wiem ze glowa troche bedzie zajeta no ale sam fakt lepiej to znosilam jak mialam kilka miesiecy do testowania.
Ania ja jeszcze nie zaczelam staranek jestem w trakcie miesiaczki owu cos mniej wiecej 13-14 dnia cyklu powinnam miec, takze jeszcze troche...
 
Byłam ostatnio na wizytce i malutka już waży ponad 2kg. Samopoczucie różnie, jak są takie upały to cieżko, no i w nocy też spanie z przerwami ale to już norma, jeszcze pare tygodni ...

2 kg to już ładna waga, a i ja ze spaniem ciężko mam ostatnio :tak:

Iweet ja tez juz w sumie wiekszosc mam i tez mnie zgaga meczy ;) u nas malutka bedzie z nami w pokoju wiec odchodzi mi urzadzanie oddzielnego pokoju :)

O, zgaga po mdłościach druga najgorsza rzecz u mnie w tej ciąży...

W
A mi dziewczyny sie tak okropnie dluzy ten cykl, odliczam dni i pierwszy raz w zyciu nie moge sie doczekac konca urlopu (ktorego nawet jeszcze nie zaczelam) kiedy to bede mogla zatestowac...

Najgorsze jest taki czekanie, ja na szczęście miałam okropnie zajęty czas wtedy, teraz to dopiero mi się dłuży, o ciąży nikt nie wie, więc się ukrywamy cichaczem. Narzekać nadal nie mogę, wygadać się też nie....trzymam kciuki za cykl i testowanie :tak:


Co ja mam dziewczyny w tej ciąży...ciągle becze, wszystko mnie wzrusza, a pierwszej ciąży nie ani raz nie płakałam, w ogóle nie potrafiłam a teraz to ze 2 razy dziennie, a to reklama pieluch, a to jakas piosenka....:baffled:
 
reklama
PannaMyszka Biedna, a kiedy zamierzasz dzielić się informacją ze światem? Ja planuję po 12tyg powiedzieć najbliższej rodzinie,a dalej to bym chciała najlepiej w 7 miesiącu . Ja też tak beczalam o wszystko,łzy mi stały w oczach co chwilę,ale to wina hormonów. Jeszcze troszkę i przejdzie wszystko. Dalej masz zachcianki?
 
Do góry