reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie kochane,
Nie odzywałam się bo mieliśmy akcję pt. "sączące się wody" ale na szczęście skończyło się tylko na ogromnym strachu.
Ciężko opisać co się czuje w takiej chwili, jestem prze szczęśliwa że wszystko dobrze z moim maleństwem. Teraz muszę odrobinę zwolnić i pomyśleć więcej o sobie ;)
 
reklama
Hejka! :) Długo się nie odzywałam ale staralam się śledzic wątek iiiii przykro mi Airfix ze tym razem nie wyszło :-(

Maran-atha gratuluje córci !!!!! Niech się zdrowo chowa :*:* Śliczne imię dla niej wybraliście :-)

a ja w sobote zrobiłam test popołudniu iii wyszła druga kreseczka!co prawda bladziuteńka ale ją widać i pewnie nie wytrzymam długo ii pójdę po jeszcze jeden dzisiaj ii zrobie
 
Zaczarowana Aaaa super! !!! Udało się wreszcie i Tobie :) Kurczę mi to się chyba nie uda nigdy hahah Ale od wiosny się biorę za solidne starania bo w końcu sama jedna tu ma forum zostanę :D
 
Zaczarowana gratulacje, spokojnej ciazy.

Panna myszka dobrze ze juz wszystko w porzadku, odpoczywaj teraz ile sie da wiem ze latwo mowic ale w takiej sytuacji niestety to koniecznosc.

Airfix zobaczysz uda Ci sie my bedziemy tulily nasze malenstwa a ty sie nam pochwalisz pieknymi II kreseczkami:-)
 
reklama
Do góry