reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hmmm obcielo mi posta od połowy niewiem dlaczego pisze juz trzeci raz.
Wiec zdjęcia u góry są mojej koleżanki która jest poraź trzeci w ciąży. Ma już parke wiec jej to obojetne ale ciekawosc jest.
Zdjęcia w 13 tydz i 1 dzień mi to na dziewczynkę wygląda ale expertem nie jestem.
Pomóżcie kochane .
Pozdrawiam i dużo fasolę zycze
 
reklama
Hej dziewczynki. Co słychać? Paulina trzymam za ciebie kciuki:-) kevinka nie widzę zdjęcia ale oołowiem wam cos. Moja siostra jest w drugiej ciąży. W pierwszej dzidziuś na prenatalnych miał idealnie okrągła główkę i jest Julia a teraz taka jakby spłaszczona od gory i jest na 100 procent chłopczyk. Pisaliscie o tym kiedyś prawda. To się nazywa scalp theory?
Maran mam do Ciebie pytanie. Chyba właśnie Ty pisalas kiedy dokładnie dochodzilo u Ciebie do zagnieżdżenia. Po czym to poznawalas? Ja juz glupieje:-(
 
Tynka okragla glowka jest na chlopca zgodnie z ta teoria a kwadratowa na dziewczynke, jednakze wg mnie to sie nie do konca sprawdza, gratulacje dla Twojej siostry. Jezeli chodzi o zagniezdzenie to jak sprawdzasz tempke to moze pojawic sie spadek implantacyjny, ponadto niewielkie krwawienie, ja akurat nie mialam zadnego plamienia. U kazdej z nad moze to inaczej wygladac:-) nadal zaciskam mocno &&&&&

Kevinka mi tez sie wydaje ze nub bardziej dziewczynkowy:-)
 
Ostatnia edycja:
Dzięki za odpowiedz Magic:-) to ja juz w żadna teorie nie wierze skoro tak. Ale różnica w kształcie główki była naprawdę widoczna jeśli chodzi o moja siostrę.
Tak bym chciała zeby mi się teraz udalo...planowany okres czwartek lub piątek oby nie przyszedł. Mam termometr owulacyjny od wczoraj. Dziś rano zmierzylam ale nawet nie biorę tego pod uwagę bo nie mogłam spać w nocy, a o 4 byłam w toalecie i juz do 6 nie zasnelam wiec to niemiarodajny wynik był. Niski z reszta bo 36,77
Piersi wielkie i bolace, brzuch pobolewa kręgosłup tak samo i w ogóle średnio się czuje. Chyba sobie wkrecam bo mi nawet witaminy zaczely strasznie smierdziec.
 
Magic ja nuba jakoś nie widzę na zdjęciu. U mnie też niby po główce bardziej dziewczynka, choć ja z kształtu nie byłam pewna w 100 %.

Kevina główka i brzuszek też uważam, że bardziej na dziewczynkę :) napisz potem, co się okazało.

Tynka ciężko tak się nie nakręcać :) ja nie miałam żadnych płomień. Może być lekki spadek temperatury, choć wcale nie musi. Mnie bardzo bolał brzuch.

Paulina powodzenia :)

U mnie nieciekawie. Od tygodnia jestem chora i zamiast lepiej, to coraz gorzej jest.
 
Elisse wiem przez co przechodzisz moja choroba trwala 4 tyg i do tej pory pokaszluje masakra jakas.
Ja zdjecia na smartfonie sprawdzam wiec moze cos mi sie wydaje ale na pierwszym zdj widzialam nub. Moja kruszynka teraz w 13 tyg miala taki ksztalt glowki i brzuszek a i tak lekarz powiedzial ze chlopczyk :-)takze roznie to bywa

Tynka niestety tej temp nie mozesz brac pod uwage, musialabys tez caly cykl ja mierzyc. Ja tam wierze ze Ci sie udalo:-)
 
Magic właśnie ja aż tak pewna tej główki nie jestem ;) moja córka miała bardziej kwadratową.
Ja już nie wiem co mam stosować. Wczoraj straciłam głos na jakiś czas i miałam wrażenie, że płuca wypluję. Jeszcze w tym tygodniu muszę jechać na badania na drugi koniec miasta.
 
Kevinka wdł. mnie chłopiec.

Elisse przybij piątkę, ja też chora od 3 dni. Samopoczucie dno. Ciekawa jestem kto powiedział że ciąża to najpiękniejszy okres w życiu kobiety?
 
reklama
Kevinka Witaj. Faktycznie 100lat Cię nie bylo:) po zdjęciach obstawiam dziewczynkę.

Tynka Moje kciuki są mocno zacisniete &&&&&

Za mnie też proszę trzymać,choćby jeden kciuk:) zadzialalismy w tum cyklu,nadzieji nie mam wielkich bo podejrzewam w czym jest problem-mąż się zgodził na badanie, druga sprawa kiedy go zrobi,dałam mu czas do lutego.Ja dziś też po wizycie hematologicznej i wcale rewelacji nie ma i w sumie już bym wolała być w ciąży żeby mi dali święty spokój z badaniami i szukaniem 10 przyczyn .
 
Do góry