reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Elisse ja termin mam na 21.04 także jeszcze trochę, chciałam się tym wszystkim później zająć ale laski na kwietniówkach mają już wszystko poszykowane łącznie z torbą do szpitala:szok: a ja nic w przyszłym tyg ma przyjść część zamówienia do małego ale to tylko kocyki do fotelika i zwykłe oraz akcesoria typu wkładka do wózka, muffka itp jeszcze mnie czeka zakup wszystkich artykułów higienicznych oraz pranie i prasowanie ubranek.

Airfix uwielbiam patrzeć na łóżeczko i kompletowaną wyprawkę dla maluszka przyłapuje się na tym że wchodzę do jego pokoiku i oglądam te rzeczy które już mam po kilka razy rozczulając sie przy tym mój m się ze mnie śmieje:-) :)
 
reklama
Magic po co są kocyki specjalnie do fotelika? Nie wiem, czy to konieczne? Ja najpierw ubranka piorę i prasuję, a potem będę zamawiać. Ja torby też nie mam spakowanej ;)
 
Elisse ja termin mam na 21.04 także jeszcze trochę, chciałam się tym wszystkim później zająć ale laski na kwietniówkach mają już wszystko poszykowane łącznie z torbą do szpitala:szok: a ja nic w przyszłym tyg ma przyjść część zamówienia do małego ale to tylko kocyki do fotelika i zwykłe oraz akcesoria typu wkładka do wózka, muffka itp jeszcze mnie czeka zakup wszystkich artykułów higienicznych oraz pranie i prasowanie ubranek.

Magic ja nagle w 33 tc prosto z pracy pojechałam do szpitala bo przyszły wyniki i od razu do szpitala, i wyszłam już z Emilem, więc lepiej mieć wszystko przygotowane. Ja w 32tc instynktownie wyprałam i pokupowałam wszystko, zostało kilkanaście drobnostek, ale w natłoku wydarzeń nie wszystko było gotowe. Miałam być w szpitalu do 38tc, więc myśleliśmy że mamy czas, a tu nagle zaczęło się w 36 tygodniu.

U nas dobrze, walczymy z żółtaczką, Emilek jest tylko na piersi i jest cudowny. Nie zamieniłabym go na tuzin dziewczynek <3
 
Anufifi Gartulacje słodziaka. Powiedz mi to była Twoja pierwsza cc czy kolejna? Jak się czyjesz? Ja będę mieć trzecią i zaczynam się bać. Któras z Was miała 3 cc??? Albo więcej?
 
Ja już czuję się ok. szwy ciągną trochę wiadomo ale już jest niebo w porównaniu z tym co było. Dwa razy rodzilam SN potem.mialam wycinanego miesniaka i dlatego teraz musiało być cc. Gdubym.miala wybór kolejny raz nigdy nie dałabym.sie pociąć. Dla.mnie ból po cc masakra i fakt że jestes z 2 Czy 3 dni nie do życia
 
Anuffi-Gratuluje słodziaczek :yes:
dziewczyny STARACZKI czy wy przekonując sie,ze to staranie to los na loterii nadal bierzecie suplementy .mierzycie ph itp..:errr:
 
reklama
Panna myszka - a lekarz wam nie kazał na kontrolę bilurbiny przyjść ? Bo to nie dobrze jak się utrzymuje napewno to wiesz :)

Klementynka - ja się tak "przymierzałam do tematu " (staran) - to wzięłam tylko wit C i magnez duże dawki plus odstęp od owu lub 12 h po owu - i zrobiłam sobie kilka razy tampon z roztworem żeby zakwasic (tylko po - nie przed ) a tak to nie mierzyłam ph jak bardzo poszło w dół ani nic - zobaczę za tydzień jaki efekt ;)
 
Do góry