reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jest prawie 4 nad ranem a ja wchodzę zobaczyć czy są jakieś wieści. :eek: starszy niestety wymiotuje i nie mogę spać
 
reklama
Dziewczyny przepraszam, że się wczoraj nie odezwałam ale wczorajsza wizyta przesuneła się ż na 21 i jak wróciliśmy to od razu dzieciaki spać i zanełam przy Małej.

Nadal nie możemy w to uwierzyć ale będzie synek !!!!!! Jesteśmy przeszczesliwi, nie muszę pisać, że mąż pęka z dumy :) Najważniejsze jednak , że wszystko w porządku i mały bez żadnych zastrzeżeń. Ginek twierdzi , że na 300% chłopaczek, dostaliśmy na dowód zdjęcie siusiaka ;)

A zatem u nas planowanie nie ma znaczenia bo i tak to Pan Bóg decyduje :))))))
 
Dziewczyny przepraszam, że się wczoraj nie odezwałam ale wczorajsza wizyta przesuneła się ż na 21 i jak wróciliśmy to od razu dzieciaki spać i zanełam przy Małej.

Nadal nie możemy w to uwierzyć ale będzie synek !!!!!! Jesteśmy przeszczesliwi, nie muszę pisać, że mąż pęka z dumy :) Najważniejsze jednak , że wszystko w porządku i mały bez żadnych zastrzeżeń. Ginek twierdzi , że na 300% chłopaczek, dostaliśmy na dowód zdjęcie siusiaka ;)

A zatem u nas planowanie nie ma znaczenia bo i tak to Pan Bóg decyduje :))))))
Ogromne gratulacje!! Łał super ale się cieszę. Jeszcze raz gratulacje!
 
Mamuśkamimi - wielkie gratulacje!!!!!!!!! Super wieści! Ale nie wyobrażam sobie nawet jaki mąż jest szczęśliwy w tym momencie :) !
 
Mamuskamini z całego.serducha gratuluję i bardzo się cieszę marzenia się jednak spelniaja a mąż.musi.być bardzo.szczesliwy. cudowny prezent na święta macie
Gratulacje także od MamaKaja bo coś nie może wejść na forum
 
Mamuśkamimi super wieści bardzo się cieszę i z całego serca gratuluję :) wspaniała niespodzianka :) no i jesteś kolejnym dowodem na to, że planowanie nie działa bo z planowania była dziewczynka a z nie planowania synek pomimo niby diety dziewczynkowej :) ależ super :)
 
Dziewczyny przepraszam, że się wczoraj nie odezwałam ale wczorajsza wizyta przesuneła się ż na 21 i jak wróciliśmy to od razu dzieciaki spać i zanełam przy Małej.

Nadal nie możemy w to uwierzyć ale będzie synek !!!!!! Jesteśmy przeszczesliwi, nie muszę pisać, że mąż pęka z dumy :) Najważniejsze jednak , że wszystko w porządku i mały bez żadnych zastrzeżeń. Ginek twierdzi , że na 300% chłopaczek, dostaliśmy na dowód zdjęcie siusiaka ;)

A zatem u nas planowanie nie ma znaczenia bo i tak to Pan Bóg decyduje :))))))
Gratulacje :-) :-) a kiedy u Was bylo serduszkowanie? Skoro dzidziuś nie planowany to przed owulka? :-)
 
Dziękuję dziewczyny :biggrin2: :-) :):-) :)
Nadal jestem w szoku bo nastawiłam się zdecydowanie na czwartą córeczkę. Ja od zawsze myślałam o sobie jako matka córek i dlatego dwie pierwsze córki były planowane w tym sensie, że starania były ok. 3 dni przed owulacją i nic poza tym bo nie wiedziałam wtedy o dietach, ph. Trzeci miał być chłopak dla męża i stąd to całe planownie które trwało ponad 1,5 roku, starania ściśle zaplanowane tuż przed owulacją i też dziewczynka.

A teraz dieta zdecydowanie obfitująca w nabiał, pewnie było to efektem tamtej diety chłopczykowej, że organizm sam próbował wyrównać sobie niedobory wapnia, mąż się dziwił, że codziennie zajadam się twarożkami - 2 op. twarożku ze szczypiorkiem dziennie musiał być, serami różnego typu, kanapkowy, dużo żółtego, danio, wcześniej jadłam zdecydowanie mało nabiału, prawie wcale. Poza tym brak śluzu płodnego w okolicach owulacji, tak miałam po trzecim porodzie i stąd byłam niemal pewna dziewczynki. Sex nie wiem za bardzo bo to dzidzia nie planowana i nawet nie wiem kiedy doszło do zapłodnienia. Mały jest duży :wink: tzn. 2 tygodnie starszy niż wg om.
Dlatego zgadzam się z Tobą Maran, dla mnie coś takiego jak planowanie nie istnieje, uważam że wszystko jest w rękach Boga :tak:

Jak patrzę na męża to sama buzia mi się śmieje, taki zadowolony, widzę teraz jak bardzo marzył mu się ten synek. A mnie czeka zakupowe szaleństwo bo nic nie mam dla synka :-) :)

Pozdrawiam i życzę wspaniałych Świat Wielkanocnych, aby wszystkie marzenia się spełniły. :-) :)
 
reklama
mamuskamimi moje gratulacje !!!! ale super juz sobie wyobrazam jaki maz dumny ,i potwierdzam nie mamy zadnego wplywu na plec

Zycze wszystkim zdrowych i spokojnych swiat
 
Do góry