reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mamuskamimi gratuluję! Teraz już nic Wam do szczęścia nie trzeba. Dziewczynki będą go rozpieszczac. A co dopiero tatuś. No wspaniała niespodzianka na święta. Może mi się kiedyś uda. Tylko w odwrotnych proporcjach.:)
 
reklama
Mamuskamimi gratulacje :) będzie mały rodzynek ;)

Maziajka powodzenia w staraniach. W wyszukiwarce można znaleźć jak zaplanować płeć dziewczynki. Ja teraz nie mam czasu szukać wytycznych.

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt :)
 
Dziewczyny, wszystkiego co Najlepsze na te Święta Wielkanocne. Przede wszystkim spokoju i zdrówka . [emoji214][emoji213]

Maziajka Szybciej bedzie jak w Google.pl wpiszesz hasło 7 czynników babyboom czy można zaplanować płeć dziecka chłopiec/dziewczynka. Od razu znajdziesz stronę z wytycznymi :) mozesz próbować . Kiedy chcesz zacząć starania ?
 
reklama
Wczoraj koło 18:30 przyszedł na świat sn nasz Piotruś. Ważył ok 3,5 kg i ma 56 cm. Było bardzo ciężko.

Elisse co za nowina, ogromne gratulacje, buziaki i dużo zdrówka dla Ciebie i Piotrusia, jak trochę odpoczniesz i będziesz miała chwilkę czasu to napisz jak wszystko przebiegło bo myślałam że jednak będziesz miała drugą cesarkę.

Mamuskamimi gratuluję spełnienia marzenia;-) ;)
 
Do góry