reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kochane ale o co chodzi z tym sluzem na dziewczynke i chlopaka?bo u mnie w kazdym cyklu praktycznie tak samo jest..przy owulacji mokro
 
reklama
Millo- taki płodny śluz w sensie , mokro rozciągliwy , przezroczysty ma wysokie ph i jest chłopiecy bo sperma tez ma wysokie ph., a śluz na dziewczynkę to taki kwaśny, biały , lepki albo ogólnie uczucie suchości, chodzi o ph po prostu .

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo- taki płodny śluz w sensie , mokro rozciągliwy , przezroczysty ma wysokie ph i jest chłopiecy bo sperma tez ma wysokie ph., a śluz na dziewczynkę to taki kwaśny, biały , lepki albo ogólnie uczucie suchości, chodzi o ph po prostu .

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Rozumiem tylko ze mi sie wydawalo zawsze ze te 2 dni przed owulka ten slub jest juz przezroczysty i staje sie rozciagliwy?
Kurde jak ja malo wiem o sobie:(
 
Millo- taki płodny śluz w sensie , mokro rozciągliwy , przezroczysty ma wysokie ph i jest chłopiecy bo sperma tez ma wysokie ph., a śluz na dziewczynkę to taki kwaśny, biały , lepki albo ogólnie uczucie suchości, chodzi o ph po prostu .

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Wiecie co ale badalam ph tego śluzu to mialam 4,5-4.7. Także nie wiem, chyba ze to jeszcze nie był plodny ten bardzo. Był trochę gesciejszy ale rozciagliwy w miarę.
 
Dziewczyny oby zdrowe było to najważniejsze. Mi się jakims trafem udało ale mysle ze nie da sie zaplanować do końca, fakt mój śluz był taki słaby i gęściejszy w cyklu staraniowym może to też miało wpływ a może coś innego, w kazdym razie dzieci są cudowne i gdybym mogła miec jeszcze jedno to bez znaczenia płeć
 
U mnie sluz teraz byl mega rozciagliwy bo pilam robitussin jadlam wiesiolka i mase innych wxpomagaczy, do tego pilam mnostwo wody z cytryna alka seltzer gold itd... no i ph mialam tez wysokie sprzyjajace niby plemnikom meskim a mam i tak coreczke :) dlatego ja w planowanie nie wierze, ale jesli ktos chce sie w to pobawic to zawsze wytyczne moge zapodac. Wiem natomiast ze mi sprzyjaly wszystkie czynniki, nawet ksiezyc i znak zodiaku meski a planowanie nie bylo skuteczne i zreszta nie tylko mi :)

Roszpunka Millie fajna juz, tylko zabkuje bolesnie... noce przez to nieprzespane, ale po za tym to cudowna jest i mega pozytywna, usmiechnieta radosna :) dobrze juz je taki przytulas maly :) a co u Ciebie?
 
reklama
Maggie - gratulacje ze Tobie się udało :) , oczywiście że najważniejsze aby było zdrowe, tylko ze dzięki temu że masz parke to Tobie teraz już bez znaczenia jest płeć , wiadomo że każdy się liczy z tym ze planowanie może się nie udać wiec przede wszystkim trzeba chcieć dziecka - ale trafiłaś tu z takiego samego powodu co i inne dziewczyny :). Ciesze się nie twoje marzenie się spełniło - może to było pół na pół - trochę szczęścia trochę planowania ;). Musi być jeszcze jakiś czynnik o którym nie wiemy po prostu . Jakieś reakcje w środku- nie wiem jak to nazwać :).

Natomiast właśnie jak czytam o Maran-atha ze naprawdę dużo zrobiła i jej nie wyszło a ze tak powiem przy takim przyłożeniu się (powinno) - to tez nie wierze w takie cuda - bo naprawdę dużo czynników i niby wszytsko wskazywało z czynnikow na chlopca a jest córa.

Ja to zawsze mowie ze i tak wygra najsilniejszy plemniczek ;)

Maran-atha- a sprawdzalas może jak ci wychodzi poczęcie córki na kalendarzu chińskim płci? Czy się zgadza bo to też na podstawie faz księżycowych jest.


Ja się dziś obudzilam znów z "metalem" w buzi , :)

Elenaa- no właśnie tak mi coś świtało ze jeszcze ten cykl jest niestaraniowy ;) - może to ze gesty dlatego niskie ph a zwykle jak jest śluz gesty to nie jest aż tak przezroczysty.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry