reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Maziajka teraz już dużo szybciej, to fakt. Najbardziej dłużyło mi się do tego 12 tygodnia.
Pierwsze zdjęcie jest od dołu tak jakby. Nóżki widać i między niby mocno odstające ,, coś ", co jest podobno penisem mojego syna:-) tak mi gin tłumaczył.
Tynka a na kiedy masz termin , bo ja 6 maj :)
 
Ja nadal karmię i jestem w ciąży. Nic się nie zmieniło, mleka dalej mnóstwo. Samo leci.

Co do dłużenia, to ja właściwie w ogóle zapominam, że jestem w ciąży. Jakoś mało o tym myślę i niezbyt dociera do mnie, że będę miała drugie dziecko. ;)
 
O to ciesze sie bardzo. Myślałam ze nie moge byc w ciazy. A chciałam rok karmić małego.

Polcia a ile ma twoj synek? Brałaś suplementy przy karmieniu piersią?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie co jak zaczęłam bardziej czytać i przeglądać forum to idzie oszaleć od tych informacji.
Chciałabym wszystkiego sie trzymać zeby wiedzieć ze wszystko zrobiłam ale to chyba niemożliwe [emoji15][emoji23]
Chce sobie porobić badania. Czy któraś moze mi napisać jakie badania na minerały, czy jakos sie nazywają? I oczywiscie na hormony, jakie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Imama zbadaj hormony w 3 dc: estriadol testosteron lh fsh mozes, tez tsh i prolakthne a 7 dni po owulacji zbadaj progesteton :) mineraly w dowolnym dniu cyklu ale naczczo: magnez wapn potas i sod :)
 
Do góry