reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ana ja zakładałam ze w 9 miesiącu odstawię a jestem juz pewna ze nie dam rady hehe takie raz w nocy czy wieczorem to uważam ze jak najbardziej. Moj mały tez wlasnie sie rozbudza jak daje herbatkę czy soczek. Ja to nieraz wole sie wyspać niż kombinować. Ale będę musiała sie wziasc za niego bo czasem tylko chce troszke possać a głodny nie jest
Ajlak dokładnie. Anga wlasnie. Melduj Anga jak tam u Ciebie? Bo strasznie jestem ciekawa czy wyszło.
A jaki masz potas? U niektórych to niestety ale trwa dłużej zeby obniżyć dieta. Ja wole nie badać bez sensu zaś sie przejmować. A czytałam ze niebezpieczne jest dla organizmu mało potasu wiec tam na to nie patrze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
imama ale właśnie za dużo potasu to niedobrze dla organizmu.
ja też z lenistwa własnego robię w nocy to co każe syn :)
imama czyli czekasz teraz na @ i działasz?
 
Ana a kiedy dostałaś okres juz taki regularny?
Ja to pierwszego syna karmiłam tylko dwa miesiące wiec wtedy miałam prawie odrazu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ajlak No w marcu chciałam. Czyli teraz miałam mieć @ i na początku marca drugi i wtedy wyłapać owu. Ale cos czuje ze jednak będę musiała chyba dzialac co 4 dzien bo z abstynencja to moze nie wyjsć


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze pieczone ale tu się narobilo dziewczynkowo [emoji7] u mnie 26 dc. Głupia zaczęłam mierzyć temperature od niedawna i teraz tylko się denerwuje przez to że za niska[emoji17] lepiej czekać w niewiedzy. Pozdrawiam Was wszystkie .

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze pieczone ale tu się narobilo dziewczynkowo [emoji7] u mnie 26 dc. Głupia zaczęłam mierzyć temperature od niedawna i teraz tylko się denerwuje przez to że za niska[emoji17] lepiej czekać w niewiedzy. Pozdrawiam Was wszystkie .

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A jaką masz temperature? Za 2 dni test?

thgf3e3k5dy58h2b.png
 
reklama
Do góry