reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Millo, dzięki za zeznania ;)
Chyba tu Maziajka pisała, ze częściej dziewczynki po poronieniach.

Imama, ja chyba wystartuje ze staraniami. Pisze chyba, bo nie wiem czy nie za krótko się suplementujemy, dopiero OK.7 tygodni.
Dodatkowo nie wiem jaka przyjąć strategie, generalnie szybko zachodzę w ciąże, ale nie wiem czy liczyć na odstęp, czy lepiej często, a może o+12? Kompletny mętlik. Dzisiaj 7 dc, do owulacji OK 13-14 dni.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A to może coś pokręciłam z tą Matik...
Andzelisia ja jestem teraz 12 tydzień 2 dni a prenatalne mam dokładnie za tydzień we wtorek ;) moja beta to 142% Wiec typowo chłopczykowo
 
Cześć dziewczyny. Wczoraj rano zrobiłam test LH. Ciekawości byly dwie kreski jedna słabsza @ mial być w czw.. Zdziwiłam się że wogole jest druga kreska.. Więc dzis rano o 7,00 zrobiłam Pink test 10ml. 3 min brak kreski poszłam spać wstaje po 2 godz a tam dwie :eek: druga bledsza byłam w szoku przez całe życie nigdy nawet po kilku dniach nie pokazała się kreska a tu po 2 godz blada mało tego o 12.00 kreska była mega widoczna... Więc poszłam do rosmana po Bobo test (podobno są super czule chociaż 25ml) i o 18 zrobiłam ten test. Najpierw prawie odrazu wyszła blada kreska po 5min była dobrze widoczna a po godzinie bordowa :szok:
... Czy to normalne czemu te kreski ciemnieja???? Dodam że jestem jakoś 12dpo (mierze temp). Mam w domu jeszcze lady max test 10ml i zamierzam zrobić go rano.. Już nie wiem czy mam się cieszyć czy nie, nie mogę w to uwierzyć :confused:
 
reklama
Millo super, gratulacje córeczki :) super jak marzenia się spełniają. Co do przyrostu bety ja np nie wiem jaką miałam bo nie sprawdzałam.
Ana87 gratulacje również, u Ciebie te kreseczki szybko ściemniały więc tez moze szybko beta rośnie
 
Ostatnia edycja:
Do góry