reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nie chce się licytować jaka gromadka jest lepsza lub gorsza, nie chce rownież czytać raniących kometarzy w ktorych obraza się ktorąś z plci. Wiekszosc z nas jest w ciazy, i buzują w nas hormony dlatego musimy się kontrolować. I tyle. Nie zaluje ze bede miec coreczki, a uwazam ze one gdy nadejdzie nasza starosc zostana przy rodzicach i otocza doskonala opieką. A w gruncie rzeczy kazda z nas dazy do tego aby mec i dziewczynki i chlopcow.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Sppkojnie. Nikogo nie obraziłam. A frustracja wychodzi bo właśnie jest tak jak pisze. Wiadomo ze najlepszy scenariusz jest wtedy gdy wszystkie byśmy miały pierwsze dwoje dzieci jako parke. I czy wtedy też by było takie wielkie znaczenie kolejnej płci, nie. Bo to byłby idealny scenariusz. Nie chciałam nikogo urazić ale jednak jest tak trochę ze faceci chcą mieć tego syna jeśli mają same babki w domu. I z tym nikt się nie może kłócić bo poprostu tak jest. I to nie jest moja jakąś wymyślona opinia która pisze żeby kogoś zdenerwować [emoji4]

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
PRzyszlaMAma87-gratuluje zdrowego synka.wiem co czujesz...ale uwierz mi ze mój drugi syn to mamicyc ja tez nastawiona jestem na trzeciego syna.naprawde co ma byc to bedzie. komentarzami wiem ze nie da sie nie przejmować...ludzie sa wredni ale ja juz nie przejmuje sie tym. Ja usg mam w poniedziałek o 13.00 bedzie to13 tydzien.ale lekarz taki niemiły ze nawet nie pytam o płeć...chyba ze zdjęcie dostane to moze cos wywniskujemy.ale moj maz juz mi powiedzial- ładnie wyglądasz.syn bedzie
 
Imama ja kp tylko 2 miesiące a już po 6 tyg dok£adałam mm, bo dłużej już nie dawałam rady. Moze przez to mi się skrócił cykl. San.Zak ja staranka w listopadzie dopiero, a Tobie życzę powodzenia :-)
 
Przyszłamama gratuluje synusia! Pewnie Ci przykro ale zobaczysz jak fajnie mieć dzieci jednej płci. Super się dogadują. Dzisiaj oglądam super filmik na fb. Jak rodzice oznajmiają dziecka ze będą mieli brata/siostrę. Jaka złość tych chłopców ze następna siostra [emoji23] tu link Link do: America's Funniest Home Videos. Powinnismy chyba się z tego śmiać naprawdę ja się uśmiałam dzisiaj z rana.
Antonia a ja się z tobą w ogóle nie zgodzę. Znam facetów co nie chcą synów albo poprostu im na tym nie zależy. I nie mówię o planowaniu i innych głupotach tylko znajomi teraz adopotowali dwie córki i mąż absolutnie nie chciał syna! Chciał dwie córeczki tatusia. Tak to jest. Synuś mamusi. Córeczka tatusia i bez powodu tak się nie mówi. Uważam ze syn nigdy nie będzie miał takiej więzi z mama co córka. Zreszta jak przyjdzie synowa to wtedy zobaczymy ze już tak ciekawie moze nie być i mama idzie w odstawke. Każdy ma inne doświadczenia wokół. Ale te komentarze co piszesz to właśnie takie o których każda z nas tu pisze ze nie powinno się tak mówić.
Andzelisia liczyłam na Was właśnie z ta beta! Ale ja naprawdę dużo czytam ze duża beta i i tak synek. Może w druga str ciężej.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja znam taka pare gdzie były same dziewczynki, piec ich było i matka miała straszne parcie na synka. Mąż był zadowolony z babińca, teraz maja trzeciego chłopaczka i mega szczęśliwi są [emoji57]
W sumie muszę podpytać czy cos robili i zmienili w życiu ze tak im sie odmieniło [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mój komentarz był pisany do Angelisi by podnieść ją na duchu. Do niej. Cytowałam jej post. Nie chciałam urazić przez to mam mających same córki. Trochę więcej dystansu do sprawy dziewczyny. Bo takie nakręcanie się widać nie jest zdrowe i potem wielce ranią was komentarze gdzie niebyły one do Was. Tyle w temacie. Bądźcie realistkami - i niech każda odczyta to według swojej wrażliwości.

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Biedronka clo to inaczej Clomid lub clostilbegyt. Lekarze to przypisują gdy ma się problemy z owulacja. Wywołuje porostu owu.
Czyli może to przyspieszyc owu?
A co do płci dziewczyny.. Wiem że to taki temat i rozumiem że każdy ma marzenia ale spójrzcie na temat z perspektywy kobiet które poronily albo tych które nie mogę mieć wcale dzieci..ja już kilka razy pisałam że mam dwóch synów i też Strasznie chciałam mieć córkę teraz też chcę ale po tym jak poronilam jestem na siebie zła bo może to był chłopczyk a ja tak walczyłam o tą córkę a w rezultacie nie mam nic i zaczynać muszę od nowa. Więc marzenia marzeniami ale najważniejsze jest zdrowy bobas zatem można powalczyć ale troszkę dystansu laski :-p
 
Ostatnia edycja:
Antonia ja się tez tak wewnętrznie jak to napisałaś podnoszę na duchu [emoji23] ale nie powiesz mi ze jak ktoś Ci dowali komentarzem to się nie oburzysz.
Kruszynka ja również po "przejściach" inaczej podchodzę do sprawy. Ale No nikomu nie dogodzisz jak to mówią. Zdrowie wiaodmo dla każdej najważniejsze. Tragedia może być chore dziecko a nie dana płeć.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Przyszlamamusia gratuluje synka!

Dziewczyny czyli wychodzi ze ta teoria z przyrostem bety na poczatku jest dosc trafna bo poki co sie sprawdza!


Antonia wybacz ale ja tez odcztuje ostatnio Twoje wypowiedzi jakbys sama nie do konca wierzyla w to co piszesz..
Ile osob tyle samo rozbych opinii...
Faceci czesto tez marza o malych ksiezniczkach nie ma co uogolniac.
Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
przyszla Mama gratuluje zdrowego synka:).Czyli u Ciebie lekarz dobrze widzial juz na ostatniej wizycie.
Co do płci to kazdy pewnie ma swoje przemyslenia i zdanie.Wiadomo ze jesli czeka sie na cos co w koncu sie nie spelni czujemy sie zawiedzeni i kazdy pewnie jakos to przezywa, choc by odmienna od naszych marzen plec dziecka. ale mysle ze i tak rodzice kochaja potem dziecko ponad wszystko. :)
 
Do góry