reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ana idź do innego gina, nie ma się co zadręczać . Widocznie Ci się na NFZ taki buc trafił, ja chodziłam do gina z kiepskim sprzętem nie takim super 3d ale płeć mi potwierdził bez problemu i nawet koleżance w 14 tyg już powiedział .
 
reklama
IMG_20170909_154854.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170909_154854.jpg
    IMG_20170909_154854.jpg
    487,4 KB · Wyświetleń: 517
Hej,

Cofnełam się o kilka stron bo widzialam ze nawiązujecie do opisu Leeleeth przeczytałam i faktycznie bardzo smutna historia :( ja chodzę praktycznie co niedziela do kościoła na msza dla dzieci. I na tej mszy uczestniczą dzieci z domu dziecka i jest tam taki chłopiec w wieku mojego Jasia około 3-4 lat to tak się tuli zawsze do starszych kolezanek. Jak zawsze na niego patrze to mam łzy w oczach.

Ja jutro mam badania i coraz bardziej sie stresuje wiem ze najwazniejsze jest by na tych badaniach wszystko wyszło dobrze bo zdrowie jest najwazniejsze ale tak jeszcze mam nadzieje ze może faktycznie bedzie dziewczynka. Ale tak na prawde jutro wszystko się okaże. Stresuje się bardzo zreszta jak chyba kazda z nas jak jeszcze nie zna płci.
 
Leeleth Bardzo wzruszające to co napisałaś i pełen podziw za chęci i dobre serce bo faktycznie nie jest łatwo z takimi dziećmi które tyle przeszły praktycznie od urodzenia :(
Śliczne macie córeczki dziewczyny zazdroszczę :D
Imama a czytałaś o tej babydust method na fb? Podobno taka skuteczna... czy w niej chodzi tylko o zachowanie odstępu przy planowaniu corki? Ja należę do tej grupy na fb i dużo sukcesów dziewczyny wstawiają i dziękują babydust w zaplanowaniu corki hmmm
 
Biedronka, staranek jeszcze niebyłe. Wczoraj robiłam test ovu i negatyw, dzisiaj wieczorem idę na monitoring. Najgorsze jest to ze mezowi wypadł wyjazd i nie bedzie go 1 dobę, mam nadzieje ze uda nam się wstrzelić w dobry moment. Dzisiaj 12dc.
Aleksandra, trzymam kciuki za usg. Tez mam nadzieje ze wszystko z Twoja dzidzia OK, Hmm kto wie może tam mieszka dziewczynka. Daj znać po badaniu![emoji110]
Przyszlamama, nie kojarzę metody babydust.Rozumiem chodzi o zachowanie odstępu przy przytulankach?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Monia i jak testowałas?
Ana87 nic już w sprawie foto nie pisał tylko ze posrany lekarz jak mówi ze 20 tc to za wcześnie. Wątpię żeby któraś się podjęła i powiedziała na 100% bo naprawdę nie widać. Myśle ze jedyna opcja usg dzień bo później może się nie dowiedzieć. Wg mnie 30 tc to ciężko coś zobaczyć
Przyszłamama nie, nie czytałam o tej metodzie ale wgłębie się w temat [emoji6]
Aleksandra mam Nadzieje ze będzie upragniona dziewczynka. Będę trzymać kciuki, daj znać po wizycie powinno być ładnie widać.
Gosica No jeszcze wcześnie. Myśle ze 14-15 dc owu przeważnie są rzadko wcześniej. Także oby się udało z mężem [emoji7]
Maggie ile Twoja córeczka ma lat? Kochana [emoji171]
Ja to się już zastanawiam czy faktycznie nie jest lepsza opcja czekanie na płeć do porodu. Osobiście to fajnie się czuje z myślą ze może to ta moja księżniczka. A jak by się ksieciunio urodził to odrazu bym się i tak zakochala[emoji170]
Czytam o tych pomyłkach w nubach i naprawdę chyba nie powinno się określać płci tak wcześnie. Teraz znajoma na prenatalnych lekarz określił jej ze chłopiec a przeziernosc złe wyszła i musiała zrobić NIPT i wyszło ze dziewczynka.

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ana87- tydzien mam 19/20. Wstawiałam zdjecie z pierwszych prenetalnych ale dziewczyny powiedziały ze nie widac nuba. Z głowki niby dziewczynka ale to teoria tak 50/50. Lekarz żaden nie wypowiadał się na temat plci ale jutro wiem ze juz na pewno bede wiedziec bo jade do lekarza ktory na prawde zna się na tym i ma bardzo dobry sprzęt.
 
reklama
Do góry