reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Leeleeth- oł dżizas co za przygotowanie :D

Gosica trzymam kciuki i czekam na info :)

No sumiennie podeszłam [emoji23][emoji23][emoji23]
Jeśli jest cos co mogę zrobić, to to zrobię, choćby to było wystawianie zadka za okno [emoji6]
Na szczęście nikt takich teorii nie wyczytał wiec lajt [emoji6][emoji23]

Życzę wam dwóch kreseczek a potem spełnienia marzeń odnośnie wymarzonej płci swojego dziecka [emoji178][emoji170]

Pani dr znów widziała u mojego dziecka jajka
Więc chyba to już czas abym uwierzyla że będziemy mieć synka [emoji3][emoji170][emoji7]

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom

Gratulacje!!! Pięknie jak marzenia sie spełniają[emoji173]️lekkiego porodu [emoji1307]

Cześć dziewczyny! Czy któraś miała może problem z wypadaniem włosów w ciąży bo ja się boję że jak tak dalej pójdzie to będę łysa...dodam że w żadnej z moich ciąż tego problemu nie miałam!

W ciąży nie ale po ciąży mega. Wiesiołek mi pomagał, sprawdź biochemię może anemia sie zrobiła?

Na tej stronce co Wam pisałam lunarium, UK jest ten kalkulator kiedy na jaka płeć co do godziny. O takie cos mam, i to pokrywa sie z chińskim tym co tu ostatnio wklejałyscie [emoji23]
1512566031-6c767597d7d506a8-aaaaaa.jpeg


Aaa i zbliża mi sie owu [emoji41]
Miałam różowe plamienia i nagle mnie olśniło ze one regularne. Policzyłam dni 10dc wiec zrobiłam test i nagle pojawił sie cień (na zdjęciu ten najniżej) dzień pózniej ciemniejszy a dzisiaj z rana jeszcze ciemniejszy ;12dc)
Także zaczyna sie dziać. Liczę, ze jeszcze dwa miesiące supli i zaczniemy [emoji85]




atdc9vvjktz16vlw.png
1512566340-34bfd1ca2a0771e3-aaaaaa.jpeg


Ach! I oby Mikołaj dostał życzenia i przyniósł dwie upragnione kreseczki oraz wymarzone płcie [emoji1307][emoji173]️
 
Ostatnia edycja:
reklama
Leeleeth zapowiada się owu faktycznie. Super ze możesz wyłapać. Jak szybko chcesz się starac?
Kitqa za pare dni uwierzysz jak będzie w twoich raczkach [emoji170]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny
Napiszę o sobie bo może przyda się do statystyk :) Czytam Was od dawna, mam dwóch kochanych małych synków rok po roku i marzyłam teraz skrycie o córce. Analizowałam Wasze historie, sprawdzałam możliwe metody i postanowiłam spróbować. Dowiedziałam się teraz, ze będzie to dziewczynka, nie mam pojęcia czy u mnie to było po prostu szczęście, ale stosowałam przede wszystkim testy owulacyjne. Diety nie zmieniałam, od zawsze bardzo zdrowo się odżywiam, z chłopcami podobnie, więc nie widzę tutaj żadnych czynników, które mogły mieć jakiś wpływ. Zmieniłam jedynie czas starań. Seks był około 4,5 dnia (nie było jeszcze sluzu) i 2,5 dnia (pierwszy dzień sluzu) przed owulacja. Do owulacji gorące kąpiele. Z chłopakami za każdym razem jeden strzał w owulacje, wcześniej nic. W ogole za każdym razem po seksie kilka minut świeca, tak mi kiedyś lekarz w żartach doradził jak zobaczył moje tylozgiecie macicy, może to się wydawać komiczne ale chyba coś w tym jest.
wcale nie śmieszne Rudbekia:) ja też mam tyłozgięcie i też świecę robiłam (dwa razy na pewno). Podobno łatwiej zajść w ciążę:p (potwierdzone praktycznie;) nie tylko przeze mnie:)
 
Cześć dziewczyny! Czy któraś miała może problem z wypadaniem włosów w ciąży bo ja się boję że jak tak dalej pójdzie to będę łysa...dodam że w żadnej z moich ciąż tego problemu nie miałam!
Ja tak mam w tej ciąży. Suplementuje się od poczatku ale dopiero teraz w polowie 7m-c ciąży, jak skończyłam z chipsami i słonym to przestały tak mocno lecieć ale dalej sie sypią... Oczywiście dobra odżywka przy każdym myciu włosów musi być.
@Rudbekia ja też mam tylozgiecie macicy i przy starankach swieca była obowiązkowa ;)
 
Naomi w trzecia ciąże z dziewczynka zaszłam 2,5 roku po drugim synku. I brałam wcześniej tabletki antykoncepcyjne bo tez o to pytałaś. Z reszta przed pierwsza ciaza tez kilka lat. Z tym ze pierwszy chłopiec wyszedł w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek a teraz musiałam czekać 3 cykle. Z każdym cyklem przybliżałam o 1 dzień starania. Czyli w pierwszym cyklu seks 7 i 5 dni przed owu, w drugiem 6 i 4 i udało się w trzecim 5 i 3 ale raczej było to 4,5 dnia o 2,5 dnia. Tez widzę tendencje, ze z wiekiem faktycznie częściej rodzą się dziewczynki. Moje znajome te które starały się długo, dlugo o ciąże tez poczęły dziewczynki i stwierdziłam, ze najwyraźniej trzeba osłabić plemniki na córkę. I u mnie faktycznie poskutkowało. Czy to szczęśliwy traf tego nie wiem, ale może komuś mój sposób też pomoże.
Ja Rudbekia planowałam właśnie coś takiego spróbować jak Ty:), bo jak analizuję swoje ciąże i wychodzi, że u mnie raczej na chłopca zawsze było i są chłopcy.
A teraz czekam na @, bo mam rozrzut dniowy tych okresów....kiedyś miałam mega regularnie, a po trzeciej ciąży jakoś kompletnie nieregularnie...
 
Ja tak mam w tej ciąży. Suplementuje się od poczatku ale dopiero teraz w polowie 7m-c ciąży, jak skończyłam z chipsami i słonym to przestały tak mocno lecieć ale dalej sie sypią... Oczywiście dobra odżywka przy każdym myciu włosów musi być.
@Rudbekia ja też mam tylozgiecie macicy i przy starankach swieca była obowiązkowa ;)
Tylko ja słonego to nie wezmę do buzi bo mnie odrzuca więc chipsów ani żadnych słonych przekąsek nie tykam anemi też nie mam...a tak apropo to na nogach też mi wypadły i nie muszę golić.
 
Cześć dziewczyny! Czy któraś miała może problem z wypadaniem włosów w ciąży bo ja się boję że jak tak dalej pójdzie to będę łysa...dodam że w żadnej z moich ciąż tego problemu nie miałam!
no to taki urok. Mi lecą bez względu na ciążę. Może jakiś szampon z czarnej rzepy i jakaś witamina, tylko nie pamiętam...aaa karoten...marchewka itd.
 
reklama
Tylko ja słonego to nie wezmę do buzi bo mnie odrzuca więc chipsów ani żadnych słonych przekąsek nie tykam anemi też nie mam...a tak apropo to na nogach też mi wypadły i nie muszę golić.
Katirl i u mnie ostatnio dużo wolniej te włoski odrastają. Nie wiem dlaczego? może coś z hormonami się porobiło. Ty jesteś w ciąży, to hormony lubią szaleć.
 
Do góry