reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
@patipaula to bardzo dobra wiadomość,możesz odetchnąć i czekać na zdrowego synunia.
@Justyna_maj2017 myślę że dla spokoju powinnaś pojechać do szpitala. Sprawdza co z tobą i dzidziusiem i podejmą decyzję. Przy wysokim ciśnieniu nie ma żartów.
Jak wszystko ok to wrócisz do domu,ale teraz zbieraj się i jedź. A konsultowalas to że swoim lekarzem prowadzącym?
 
Dwa tygodnie temu jak byłam na wizycie przede mną była dziewczyna na kontroli 38tc i też wyszło jej za wysokie ciśnienie. Odrazu skierowała ja do szpitala i nawet nie chciała samej puścić tylko wezwała karetkę żeby dziewczyna nie była sama. Także ten...Broń Boże nie chciałabym Cię nastraszyć. Sprawdź kochana;)
 
Napisałam właśnie do mojej ginekolog. Wiem, że moje ciśnienie jest na granicy i, że od wczoraj jestem zdenerwowana po wizycie. W gabinecie wczoraj miałam ciśnienie 120/80 jak lekarka mi mierzyla
 
Napisałam właśnie do mojej ginekolog. Wiem, że moje ciśnienie jest na granicy i, że od wczoraj jestem zdenerwowana po wizycie. W gabinecie wczoraj miałam ciśnienie 120/80 jak lekarka mi mierzyla
Postaraj się zrelaksować i uspokoić. Stres nie przynosi niczego dobrego,a przecież nie masz się czym denerwować. Wszystko musi być dobrze.
Trzymaj się i czekamy na wieści;)
 
reklama
Postaraj się zrelaksować i uspokoić. Stres nie przynosi niczego dobrego,a przecież nie masz się czym denerwować. Wszystko musi być dobrze.
Trzymaj się i czekamy na wieści;)
Lekarka oczywiście kazała jechać na IP. W sumie niczego innego nie mogła napisać. Ja wdrażam na razie relaks i melise i zobaczę wieczorem jakie ciśnienie będzie [emoji6]
 
Do góry