reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Mówisz, że skoro nasz nub leżał w 12+5 to już nie powinien się podnieść? [emoji23]
Oj,to nie jest taki pewniak... Wczoraj rozmawiałam ze znajomą w ciąży boi prenatalnych (była 12+5) dowiedziała się ze dziewczynka(lekarz był przekonany) a wczoraj była na połówkowych i będzie mieć syna na 100% bo pięknie rozłożył nóżki. Dla niej ulga bo pragnęła chłopca. Ale widzicie jak to bywa;)
 
Oj,to nie jest taki pewniak... Wczoraj rozmawiałam ze znajomą w ciąży boi prenatalnych (była 12+5) dowiedziała się ze dziewczynka(lekarz był przekonany) a wczoraj była na połówkowych i będzie mieć syna na 100% bo pięknie rozłożył nóżki. Dla niej ulga bo pragnęła chłopca. Ale widzicie jak to bywa;)

No wlasnie. Na sierpniowkach tez zmiana była z dziewczynki na chłopca. Ech nie pozostaje nic jak czekać.
 
@SyLwuniaa ja pisałam, ze u mnie obumierały! Dziewczyny schodzą do 4-4,5 i zachodzą w ciąże. Także wiecie [emoji57] ważne tez czym zakwaszanie było, u mnie po vinegar padało, ale po summer eve było lepiej
 
Mówisz, że skoro nasz nub leżał w 12+5 to już nie powinien się podnieść? [emoji23]
Nie podniesie się .Max do 13tygodnia chociaż 12t3d 12t4d to już bardzo dobry czas do oceny . Z resztą nie tylko ocenia się kąt nachylenia Ale tez długość grubość zakończenie ogólny kształt. Bo u dziewczyn musi być cienki dlugi z widekami i on się chowa A u chłopców gruby krotki
 
Nie podniesie się .Max do 13tygodnia chociaż 12t3d 12t4d to już bardzo dobry czas do oceny . Z resztą nie tylko ocenia się kąt nachylenia Ale tez długość grubość zakończenie ogólny kształt. Bo u dziewczyn musi być cienki dlugi z widekami i on się chowa A u chłopców gruby krotki

Czyli co, nasza córeczka taką pozostanie? [emoji1317] jak myślisz?
IMG_3300.JPG

Ja to chyba psychiczna jestem w ogole bo ja co chwile powiększam to foto i wpatruje sie w ten niby nub. I wydaje mi sie że to jednak będzie chłopak [emoji848][emoji848][emoji848][emoji848][emoji848]
 
reklama
Czyli co, nasza córeczka taką pozostanie? [emoji1317] jak myślisz?
Zobacz załącznik 945656
Ja to chyba psychiczna jestem w ogole bo ja co chwile powiększam to foto i wpatruje sie w ten niby nub. I wydaje mi sie że to jednak będzie chłopak [emoji848][emoji848][emoji848][emoji848][emoji848]
Mnie zastanawia ten "kapturek" na koncu czy to po prostu cień? Bo u dziewczynek w w idelkach ta kreska jest Na dole a tutaj jakby grzybek jaku chłopca *chyba ze to tylkood zdjecia taki cien.
Może spytaj tutaj Martusia http://www.ingender.com/forum/Forum.aspx?ID=95
 
Do góry