reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Wg mnie to ph pochwy ma najwieksze znaczenie i tak tez tu dziewczyny pisały. Na logikę: wpadają żołnierzyki i jesli w przedsionku im ph nie pasuje to juz dostaja obuchem i koncza wedrowke :)

Elenaa dlatego ważne zeby to byl sok 100% Przerabialam ich juz wiele i znalazlam jeden u Nas w aptece taki 100% na 100% ;)
No właśnie ja też mam 100%. A ile tego pijesz?
 
reklama
Na okres letni przerzucilam sie na zurawine w tabletkach ;)
Teraz zaczna sie herbatki a ja glownie do herbaty sobie dolewalam - co tez nie jest do konca skuteczne ale ta 100% jest tak cierpka, ze inaczej nie potrafilam, ewentualnie do manny ;) Średnio dziennie 1 szklanka wychodziła. Ale jak pisałam, ja to ze wzgledu na pęcherz się faszeruję :)
 
O matko to mega dużo :p Ale chyba po owualcji lepiej nie brać.

Myślicie że keidy test owulacyjny będzie pozytywny? Testy robione z 3 h temu 2 różnych firm :p
 

Załączniki

  • 20190911_114124.jpg
    20190911_114124.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 57
Elenaa a dlaczego proponujesz odstawic po owulacji?
Z testami jest roznie , ja raz mialam rano bladziocha a wieczorem juz pozytyw bez wątpliwości a w tym cyklu stopniowo mi sie zabarwiala :)
U Ciebie też może być już wieczorem pozytywny albo za 2 dni ;)
 
Bo wszędzie pisze że sok z żurawiny w ciąży skonsultowac z lekarzem.

No u mnie jakoś wyjątkowo wcześnie takie ciemne kreski bo juz od wczoraj czyli 11 dc. Zreguly mialam dopeiro w 14 dc pozytywne a wczensiej takie bladziochy.
 
Nigdy na to nie zwracałam uwagi Muszę zapytać Ginkę na wizycie. Dobrze, ze to juz za tydzien ;)
Z tymi testami to tak wlasnie jest różnie ;) Ale u mnie póki co pokrywają się z intuicją i aplikacją :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!
Obserwowałam ten watek juz dość długo ale teraz zdecydowałam się dołączyć. Zaczęliśmy starania o wymarzona córkę ;) mam już dwóch cudnych chłopców - 6 i 4 lata. ucelowani jeden w sama owulacje a drugi dzień przed. Wcześniej byłam w ciąży z córka ze starań 3 dni przed Owu ale niestety poroniłam... wszystkie ciąże ze złotego strzału z duża abstynencja. kiedy zaszłam w pierwsza ciąże pracowałam jako modelka wiec dieta była bardzo rygorystyczna - jak najbardziej dziewczynkowa. Bez śniadań, mało kalorii, dużo coli dietetycznej. Przy drugim synku ważyłam 4 kilo więcej niż w pierwszej ale dieta bez zmian a mimo to chłopczyk. W tym cyklu biorę Clomid 5-9 dni cyklu, suplementy z żurawiny i kwas foliowy a mąż lukrecję. Przytulanka od 9 dnia cyklu codziennie tak do 2 dni przed owu celujemy. Używam tez Replens na obniżenie pH pochwy bo tego nigdy nie robiłam a może mieć znaczenie. Wiem ze metoda na króliczki wg niektórych jest bardziej na chłopca, ale chce osłabić plemniki o zrobić wszystko odwrotnie niż w poprzednich staraniach :) u nas niestety abstynencja nie działa różowo.
Pozdrawiam wszystkie staraczki i jadę na monitoring owulacji, może mi się poszczęści i będę miała dwa jajeczka - bo bardzo bym chciała bliźniaki
 
Cześć dziewczyny!
Obserwowałam ten watek juz dość długo ale teraz zdecydowałam się dołączyć. Zaczęliśmy starania o wymarzona córkę ;) mam już dwóch cudnych chłopców - 6 i 4 lata. ucelowani jeden w sama owulacje a drugi dzień przed. Wcześniej byłam w ciąży z córka ze starań 3 dni przed Owu ale niestety poroniłam... wszystkie ciąże ze złotego strzału z duża abstynencja. kiedy zaszłam w pierwsza ciąże pracowałam jako modelka wiec dieta była bardzo rygorystyczna - jak najbardziej dziewczynkowa. Bez śniadań, mało kalorii, dużo coli dietetycznej. Przy drugim synku ważyłam 4 kilo więcej niż w pierwszej ale dieta bez zmian a mimo to chłopczyk. W tym cyklu biorę Clomid 5-9 dni cyklu, suplementy z żurawiny i kwas foliowy a mąż lukrecję. Przytulanka od 9 dnia cyklu codziennie tak do 2 dni przed owu celujemy. Używam tez Replens na obniżenie pH pochwy bo tego nigdy nie robiłam a może mieć znaczenie. Wiem ze metoda na króliczki wg niektórych jest bardziej na chłopca, ale chce osłabić plemniki o zrobić wszystko odwrotnie niż w poprzednich staraniach :) u nas niestety abstynencja nie działa różowo.
Pozdrawiam wszystkie staraczki i jadę na monitoring owulacji, może mi się poszczęści i będę miała dwa jajeczka - bo bardzo bym chciała bliźniaki
 
Cześć dziewczyny!
Obserwowałam ten watek juz dość długo ale teraz zdecydowałam się dołączyć. Zaczęliśmy starania o wymarzona córkę ;) mam już dwóch cudnych chłopców - 6 i 4 lata. ucelowani jeden w sama owulacje a drugi dzień przed. Wcześniej byłam w ciąży z córka ze starań 3 dni przed Owu ale niestety poroniłam... wszystkie ciąże ze złotego strzału z duża abstynencja. kiedy zaszłam w pierwsza ciąże pracowałam jako modelka wiec dieta była bardzo rygorystyczna - jak najbardziej dziewczynkowa. Bez śniadań, mało kalorii, dużo coli dietetycznej. Przy drugim synku ważyłam 4 kilo więcej niż w pierwszej ale dieta bez zmian a mimo to chłopczyk. W tym cyklu biorę Clomid 5-9 dni cyklu, suplementy z żurawiny i kwas foliowy a mąż lukrecję. Przytulanka od 9 dnia cyklu codziennie tak do 2 dni przed owu celujemy. Używam tez Replens na obniżenie pH pochwy bo tego nigdy nie robiłam a może mieć znaczenie. Wiem ze metoda na króliczki wg niektórych jest bardziej na chłopca, ale chce osłabić plemniki o zrobić wszystko odwrotnie niż w poprzednich staraniach :) u nas niestety abstynencja nie działa różowo.
Pozdrawiam wszystkie staraczki i jadę na monitoring owulacji, może mi się poszczęści i będę miała dwa jajeczka - bo bardzo bym chciała bliźniaki
Witaj :) też mam dwóch synów i chciałabym trzeciego maluszka,może być trzeci synuś:)
 
reklama
Do góry