reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Oj szkoda.

Mój tez raczej się rozmyślił. Dzisiaj test słabszy, czuje się jak na @. Czyli znów powtórka z rozrywki będzie :(
Strasznie mi przykro... a może mocz był rozcieńczony? Dopóki nie przyjdzie @ to jesteśmy w grze ;) ja mam takie ledwo pozytywne testy, wcześniej takie nie wychodziły ale 12 dni temu dostałam zastrzyk z hCG, coprawda tylko jedna jednostkę ale może jeszcze jakieś resztki mi fałszują test... eh! Nie sądziłam ze tak trudno będzie mi zajść z trzecim dzieckiem. Starość nie radość :/
 
@Szczęśliwa3 - ph pochwy. Do niedawna też miałam ciągle ph 4/5 - nawet już po zmianie diety i okazało się, że paski pokazywały mi fałszywy wynik, kupiłam teraz takie jak ma mój ginekolog i byłam w szoku bo ph nagle było 6/6,5. Czy pre-seed jest dobry ? tego nie wiem, jest drogi to na pewno, ale na zagranicznych forach częściej kobiety po nim mają synów niż córki. Mi przez zmianę diety śluz się poprawił i jest bardzo wodnisty, piję ok 3 litry wody dziennie i łykam ok 4 tabletki wiesiołka dziennie, kupiłam jeszcze witaminę C i E i mam w planie kupić CoQ10, zauważyłam, że taką suplementacje mają kobiety które długo starają się o dziecko i potem mają synów.
 
Strasznie mi przykro... a może mocz był rozcieńczony? Dopóki nie przyjdzie @ to jesteśmy w grze ;) ja mam takie ledwo pozytywne testy, wcześniej takie nie wychodziły ale 12 dni temu dostałam zastrzyk z hCG, coprawda tylko jedna jednostkę ale może jeszcze jakieś resztki mi fałszują test... eh! Nie sądziłam ze tak trudno będzie mi zajść z trzecim dzieckiem. Starość nie radość :/
Już sama nie wiem, rano na pewno była mniej wyraźna kreska niż teraz. Wstawiam zdjęcie testu sprzed kilkunastu minut.
Za dużo sobie wkręcam. Tak miałam przy pozamacicznej, ze raz jasny raz ciemny test bo beta szalała. Zwariuje z tego wszystkiego.
Zamówiłam test, który pokazuje który tydzień ciąży i inny normalny a nie paskowy.
 

Załączniki

  • B8FA0075-AF2B-43BC-8D18-0F1C70049C03.jpeg
    B8FA0075-AF2B-43BC-8D18-0F1C70049C03.jpeg
    476,4 KB · Wyświetleń: 90
A propo kresek...:) dzisiejszy zrobiony dla pewności (W porównaniu do 1 ciąży ta pojawiła się w moment, jest zdecydowanie grubsza i staje się coraz wyraźniejsza).
No to wyruszamy w tę drogę...:) 💙życzę każdej Wyczekującej takiej jak najszybciej, w grupie raźniej;) dobrego wieczoru
 

Załączniki

  • 20191210_164143.jpg
    20191210_164143.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 90
@Szczęśliwa3 - ph pochwy. Do niedawna też miałam ciągle ph 4/5 - nawet już po zmianie diety i okazało się, że paski pokazywały mi fałszywy wynik, kupiłam teraz takie jak ma mój ginekolog i byłam w szoku bo ph nagle było 6/6,5. Czy pre-seed jest dobry ? tego nie wiem, jest drogi to na pewno, ale na zagranicznych forach częściej kobiety po nim mają synów niż córki. Mi przez zmianę diety śluz się poprawił i jest bardzo wodnisty, piję ok 3 litry wody dziennie i łykam ok 4 tabletki wiesiołka dziennie, kupiłam jeszcze witaminę C i E i mam w planie kupić CoQ10, zauważyłam, że taką suplementacje mają kobiety które długo starają się o dziecko i potem mają synów.

A możesz zdradzić co to za paski ? 😁
 
Strasznie mi przykro... a może mocz był rozcieńczony? Dopóki nie przyjdzie @ to jesteśmy w grze ;) ja mam takie ledwo pozytywne testy, wcześniej takie nie wychodziły ale 12 dni temu dostałam zastrzyk z hCG, coprawda tylko jedna jednostkę ale może jeszcze jakieś resztki mi fałszują test... eh! Nie sądziłam ze tak trudno będzie mi zajść z trzecim dzieckiem. Starość nie radość :/
Ja też Kochana myślałam,że tak pstryk i będzie,jak z poprzednimi ciazami,a tu psikus. Kilka dni przed owu nie zachodzę wcale,a jak w sama owu się odważyłam, to biochemiczna.
 
Ja też Kochana myślałam,że tak pstryk i będzie,jak z poprzednimi ciazami,a tu psikus. Kilka dni przed owu nie zachodzę wcale,a jak w sama owu się odważyłam, to biochemiczna.
Ile dni po terminie dostałaś @ przy biochemicznej? Ja przy pierwszej 4 dni po, przy drugiej 5 dni po.
Teraz nie wiem co będzie. Lecą ze mną w kulki te testy. Pojutrze będą te elektroniczne to może się jakoś określa chyba ze do tego czasu już będzie @.
 
reklama
Ile dni po terminie dostałaś @ przy biochemicznej? Ja przy pierwszej 4 dni po, przy drugiej 5 dni po.
Teraz nie wiem co będzie. Lecą ze mną w kulki te testy. Pojutrze będą te elektroniczne to może się jakoś określa chyba ze do tego czasu już będzie @.
Idź na betę kochana, po co się stresować ...
 
Do góry