reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
U mnie wróżby w pierwszej ciąży też się nie sprawdziły, a z chińskiego kalendarza chce mi się śmiać. Jedynie u mnie sprawdził się sen proroczy, ale takie sny mam często (może brzmi to dziwnie). Dlatego przy planowaniu drugiej ciąży na pewno nie będę się sugerowała kalendarzami czy innymi wróżbami.
 
U mnie wróżby w pierwszej ciąży też się nie sprawdziły, a z chińskiego kalendarza chce mi się śmiać. Jedynie u mnie sprawdził się sen proroczy, ale takie sny mam często (może brzmi to dziwnie). Dlatego przy planowaniu drugiej ciąży na pewno nie będę się sugerowała kalendarzami czy innymi wróżbami.
Myślę, że zadna z Nas nie sugeruje się tymi wróżbami i kalendarzykami ;) A ja to już w ogóle, wierzę tylko w los :D
Z ciekawości dla statystyk sprawdzałam już jak byłam w ciąży :) Nawet najnowsze odkrycie - wróżba z białka oka - twierdzi, że mój Syn jest córką haha
 
Myślę, że zadna z Nas nie sugeruje się tymi wróżbami i kalendarzykami ;) A ja to już w ogóle, wierzę tylko w los :D
Z ciekawości dla statystyk sprawdzałam już jak byłam w ciąży :) Nawet najnowsze odkrycie - wróżba z białka oka - twierdzi, że mój Syn jest córką haha
a co to za wróżba :p ?
 
reklama
O foto tutaj
 

Załączniki

  • IMG_2716.jpg
    IMG_2716.jpg
    65 KB · Wyświetleń: 108
Do góry